2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kizlar siz de kabızlık oldu mu? O kadar dikkat etmeme rağmen kabiz oldum. Hamilelikte de cok riskli diye biliyorum. Ikinma olunca bebek dusebiliyormus. Doktor dubhalac surup yazdi.
Siz kabiz olmamak için ne yapıyorsunuz? Kuru kayısı denedim. Baska neler yapabilirim bilmiyorum

Ben söyledim canım geçen hafta, doktora gitmek için izin istemiştim bugün yine gittim doktora, 3,5 yıldır şuan çalıştığım yerde çalışıyorum izin istemem gereken durumlar olacağı için söyledim patronun sevindi şuan için bi sıkıntı yok ama ilerisi için ne düşünürler bilemem.

Reactions: kdv
Aminn inşallah kuzum Allah razı olsun
Merhabalar canım. Rabbim sana sağlık versin inşaallah sağlıkla mutlu yavrucaklar nasip etsin . Bende doktordan geldim ağla ağla bir hal oldum. Haftaya kadar bekliyoruz göremezsek yada kendiliğinde düşer belki o vakite kadar dedi. Birşey olmazsa da kürtaj. Dilerim ki saklanıyordur biryerde sipam

Evetttt kızlar çok stresli saatler geçirdim ama Keseyi gördük çok şükür
hayırlı olsun canım
Canim 14 de soyliycem ben.
eğer benim de bulantılar olmazsa ben de 12. hafta da falan söylemeyi düşünüyorum
Merhabalar kızlar. Bende nokta leke oldu. Doktora gittim hem alttan hem üstten bakıldı kese göründü ama bebekyok boş olabilir dedi. Çok sarsıldım rabbim hayırlısını nasip etsin
kaç haftalıktı ki sizin. bebek hemen görünüyor mu öyle
hadi gözün aydın kurtulmuşsun :) ben haftasonları çalışmıyorum. doktor işini haftasonu hallediyorum genel de. ya da işten çıktıktan sonra gitmiştim. ama doktor mesela kan testleri istedi. iş yerime sağlık ocağı çok yakın. hemen randevu aldım yarın markete ya da kargoya çıkıyorum diye çıkıp sağlık ocağın da gidip kan vericem :)

yaa demeyin öyle kaç haftalık olmuştu sizin

Amin kuzum inşallah
Allah tan ümit kesilmez kuzum inşallah nazından saklanıyordur olumsuz şeyler düşünme herşey Allahtan geliyor

Merhabalar kızlar. Bende nokta leke oldu. Doktora gittim hem alttan hem üstten bakıldı kese göründü ama bebekyok boş olabilir dedi. Çok sarsıldım rabbim hayırlısını nasip etsin
Allah Allah keseyi görmeye gittiğinde görülmemişmiydi ultrason kağıdını atsana bakalım

Kaç haftalıksın canım belki erken daha bebiş için hemen morelini bozma inşallah güzel haberler olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…