2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
aynen canım. Beyaz leblebiyle karışık çiğ kuruyemiş aldım masamda arada atıyorum ağzıma.
Kahvaltıda çok sorun yaşamıyorum ama yemekler hep ağır geliyor. Öğlen mesela sade pilav ve yoğurt yiyebildim. yemek bulmakta çok zorlanıyorum. bir de sanki bir kez çıkarsam ilkindeki yoğun bulantıya dönecekmişim gibi bir korkum var. biraz burnuma koksa yiyemiyorum. ki zaten herşey de bunuma kokuyor

Kizlar merhaba..4 Eylül sat 13 Eylül'de korunmasız ilişki oldu 29 Eylül beta verdim 31 çıktı 4 Ekim 190. 7 Ekim 476.11 Ekim 1160 çıktı o gün kese gördük 3mm dedi doktor (sata göre 5 haftalık) sonuca az artmış boş gebelik olabilir dedi değerleri böyle olupta normal ilerleyen varmı acaba gerçekten de çokmu az artmış ve betalari hem devlet hem özelde verdim ondanda fark olabilirmi insan stres oluyor ya

Kese tüplerde oluşabilir. Kalp atışını bile duymuş . Bebek tüplerde büyüdükçe yumurtaliklara bile zarar verebilir tüplere de oraya ağırlık yaparak. Erken farketmek cok önemli bu yüzden
Peki bunun bi belirtisi var mi? Mesela biz daha henuz kan testi yaptirdik ve muayeneye gitmedik. Nasil bileceğiz dis gebelik olup olmadığını? Anlamanın bir yolu yok mu? Fizyolojik olarak bedende hissedilebilir bir etkisi var mi?

canım bana 2 gün arayla aynı hastanede aynı saatlerde vermeye çalış demişlerdi ondan olabilir fark. şimdiden stres yapma. dr hep ihtimalli konuşuyor. ilk muayenede bana da kalp atışını duyana kadar sağlıklı hamilelik olarak görmeyiz demişti. yaklaşımları o şekilde olabiliyor. İnşallah sağlıkla ilerler hamileliğin

2 günde bir tahlil vermen gerekirdi kuzum ve tek bir yerden yaptırman daha sağlıklı olurdu. normalde 2 kat artması gerekiyor ama %55 %60 da uygun deniyor. hesabıma göre senin 11 ekim tarihinde 1984 olması gerekirdi.
doktora başka ne söyledi. ne zaman çağırdı gel diye

Canım aynı hastanede yaptır beta takibini çünkü farklı çıkıyor bazen sıkma canını başka doktorada görün istersen biz ne desek boş

Hep olumsuz konusuyorlar insanın moralini bozmaktan başka bişey yapmıyor..birde kese 1500 üstü olunca karından gorunmezmi benim 1160la göründü acaba dedim labaratuvar falanmi yanlış ölçtü benmi yanlış biliyorum

Kıyamam baya erken başlamış bulantıların

Evet bende öyle çıkması geriyor diye bekliyordum ama anlamadığım kese o değerle görünür mü..yarın sabah kan ver sonuç çıkınca beni ara dedi.. ultrasonda bakarken rahim duvarin kalın güzel daha kese küçücük yuvalanmaya çalışıyor demişti sonuçlar için aradığımda en sonki değer az artmış boş gebelik olabilir dedi kan vericem ariycam bakalım

vallahi hiç bilmiyorum ki kuzum ama illaki burada bilen vardır :)
Yarın gidicem bakalım bide aç vermek daha mı farklı olur doktor öyle dedi sabah aç karnına ver dedi
onu da hiç duymadım mesela

5 ekim 195
7 ekim 619 (öğleden sonra)
9 ekim 1194 (sabah)
ben devlette verdim canım doktorum c.tesi acile gelip ver çarşambaya randevu al göreyim seni dedi yarını bekliyorum.
keseyi bebeği ve kalp atışları duyana kadar hep stres oluyorsun ister istemez.

Benim de sabahları özellikle açken midem bulanıyor, çıkarma isteği gelmiyor çok şükür böyle kalsa iyi Kahvaltı yiyene kadar da geçmiyor canım bişey de yemek hazırlamak istemiyor öyle bir ikilemdeyim

bana bazı şeyler kokuyor. bazı yiyeceklerden de bir tiksinme halindeyim. :/ Sanki yersem çıkaracakmışım gibi

canım ben elimin altına çiğ kuruyemiş beyaz leblebi elme falan koydum. İş yerinde yemek araları uzun olunca atıyorum ağzıma sürekli birşeyler. o bastırıyor. boş kalınca midem daha çok bulanıyor. Sen de kendine yiyebileceğin birşeyler bul atıştır mutlaka. Dr sabah açlığını uzatma kalkar kalmaz at ağzına birşeyler demişti bana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…