2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
5 ekim 195
7 ekim 619 (öğleden sonra)
9 ekim 1194 (sabah)
ben devlette verdim canım doktorum c.tesi acile gelip ver çarşambaya randevu al göreyim seni dedi yarını bekliyorum.
keseyi bebeği ve kalp atışları duyana kadar hep stres oluyorsun ister istemez. :KK43:
yarın inşallah kalp atışını da duyarsın :) güzel haberler le gel :anneadayı::KK200:

yarın inşallah kalp atışını da duyarsın :) güzel haberler le gel :anneadayı::KK200:
Tekrarlayan düşükler ve en son dış gebelik geçirdim. Sevinemiyorum bile kimseye birşey söylemedim bu sefer. Bekliyorum bu yüzden. İnşallah çok teşekkür ederim hepimiz güzel haberlerle burda sevinelim inşallah 🙏😊
Yarın 13:10 da randevum bakalım hayırlısıyla yarın belli olacak 🙏😊

Yiyemiyoruz canım
Tüh kötü oldu belki bir ihtimal sordum sana🤭😂
Beni de yazın hele oraya :KK8::KK8: 6 Haziran doğum:anneadayı::anneadayı:
Hoş geldiniz hayırlı olsun 🥰
Benim de sabahları özellikle açken midem bulanıyor, çıkarma isteği gelmiyor çok şükür böyle kalsa iyi🙏 Kahvaltı yiyene kadar da geçmiyor canım bişey de yemek hazırlamak istemiyor öyle bir ikilemdeyim🤦
Benimde aynı sabah uyanınca oluyor yiyene kadar geçmiyor. Aynı şekilde akşam acıktığımda da ölüyorum bulantıdan. Yeyince geçiyor Allahtan🤭

5 ekim 195
7 ekim 619 (öğleden sonra)
9 ekim 1194 (sabah)
ben devlette verdim canım doktorum c.tesi acile gelip ver çarşambaya randevu al göreyim seni dedi yarını bekliyorum.
keseyi bebeği ve kalp atışları duyana kadar hep stres oluyorsun ister istemez. :KK43:
Ay inşallah görürsün kuzum🤗 stres yapmamak elde değil ya insan istemsiz yapıyor

Peki bunun bi belirtisi var mi? Mesela biz daha henuz kan testi yaptirdik ve muayeneye gitmedik. Nasil bileceğiz dis gebelik olup olmadığını? Anlamanın bir yolu yok mu? Fizyolojik olarak bedende hissedilebilir bir etkisi var mi?
Bölgesel bir ağrı oluyor . Benim sol tüpte ağrı. Ağrı ama karnın tümünde hafif ağrı şeklinde değil. Benim bildiğin sadece solda hafif acıtan bir ağrı vardı. Tam ağrıyı tarif edemedim. Bir de kanama oldu benim önce az az sonra çoğaldı. Kan testi de düzenli artmaz. Bir artar bir azalır, bir çok çok az artar. Gerçi benim artış çok anormal degildi

Bölgesel bir ağrı oluyor . Benim sol tüpte ağrı. Ağrı ama karnın tümünde hafif ağrı şeklinde değil. Benim bildiğin sadece solda hafif acıtan bir ağrı vardı. Tam ağrıyı tarif edemedim. Bir de kanama oldu benim önce az az sonra çoğaldı. Kan testi de düzenli artmaz. Bir artar bir azalır, bir çok çok az artar. Gerçi benim artış çok anormal degildi
Mesela fundanin artis da guzeldi.
Demek ki aslinda cok da belirtisi de yok. Erken gidip muayene olmak avantajlı oluyor sanirim. Erken hafta farkedilirse ilacla düşürülüyor 7 den sonra farked8ldiginde laparoskopi ile tup aliniyor sanirim.
Dusunuyorum da ne kadar çok risk var. Sonuca ulasmaz squit game oyunu gibi resmen.

Her asama ayri bir stres.

aynen canım ya ilkinde de böyleydi benim. 16. haftalarda bile devam ediyordu 6 kilo vermiştim o süreçte. inşallah bu sefer daha kolay geçer.
Ben onceki hamile kaldığımda 5. Haftada mide yanmaları baslamisti. Uyuyamiyordum hic bir sey yiyemiyordum su bile icemiyordum. Sonrasinda 7. Haftanin basinda gelismediklerinj ve kalp atışlarını olmadığını öğrenip kurtaj olmustum.

Yine ayni şekilde mide yanmaları olacak diye çok korkuyorum. mide bulantisi degil ama reflu tarzi inanilmaz kotu mide yanmalarim vardi. O kadar kotuydum ki. Midem kaynıyor, ve oturur vaziyette uyuyordum. Bir bardak su icemiyordum. Yine aynısı olursa doktora mi gitmeliyim? Oyle olacak diye çok korkuyorum.

X