2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Ayyy iyi ki sizi bulmusum🥰😍
Simdilik eski diyet listemi uyguluyorum. Kalp atisini duyarsam da duzenli bir diyetisyen ihtiyacım olacak.
Bence burda grup kuralım. Saglikli anneler saglikli bebekler diye🥰
Tup bebek tedavileri nedeniyle yaklaşık 10 kilo aldim zaten. En azindan hamileliğin ilk 3 aglik döneminde kilo veriliyor diye duymuştum.
Eger diyetisyen iseniz sizinle çalışmayı da düşünebilirim bu arada sizler de uygunsanız.
Şuan aktif olarak yapmıyorum ama elimden geldiği kadar yardımcı olurum merak etmeyin :) İstediğiniz zaman Özelden de burdanda ulaşabilirsiniz bana :)

Sat 4 Eylül canım ama doktor değere göre daha küçük dedi. Perşembe gideceğim dün göremedi zaten değerim de o kadar artmamisti görünmemesi normal dedi. Perşembe gel bakalım karından goremezsek alttan deneyelim o zaman dedi
Tamam sorun yok o halde maşallah diyelim. Benim 7sinde gittim 2 gün öncesi 3548di betam ondan karından gördük yoksa bende alttan kabul etmezdim. Yine de korkma bence sorunsuz o muayene şeklide aslında daha detaylı görünüyormuş

aynen kuzu. ilaçtan mı artık bilmiyorum daha dün akşamdan beri iç çamaşırımda o kadar fazla beyaz akıntım var ki anlatamam sana. böyle kıvamı da değişik bir akıntı :) ilk defa gördüm

zaten son 2 seansım falan kalmıştı. bikini bölgesine gitmem ama koltuk altı ve bacağa gidebilirim. doktor sadece bikini bölgesi için önermedi. bacak ve koltuk altına gidebilirsin onlarda bir sıkıntı teşkil etmiyor dedi
Aynısıyız seninle beyaz akıntı bende de oluyor hafif kasık agrım olunca rahim genişliyor

• Beğen
Reactions: kdv
Dış gebelikmiş kalp atımı mı bile duydum ameliyata alacaklar
Nasıl ya
Tamam sorun yok o halde maşallah diyelim. Benim 7sinde gittim 2 gün öncesi 3548di betam ondan karından gördük yoksa bende alttan kabul etmezdim. Yine de korkma bence sorunsuz o muayene şeklide aslında daha detaylı görünüyormuş
Evet yani yine karından görürsek asla baktirmam ama doktor o zaman görmemiz gerek dedi karından bakalım ilk olmazsa alttan bakarız dedi 5+5 olacağım çünkü korksam da yaptıracağım inşallah bir problem olmaz 🥰

Aynısıyız seninle beyaz akıntı bende de oluyor hafif kasık agrım olunca rahim genişliyor
kasık ağrılarım azaldı biraz da olsa. eskiden çok hissederdim artık hissetmiyorum sanırım. ara ara o kadar. benim hep sol kasığım ağrıdı. tek taraflı ağrı kötü derler ama gram sağ kasıktan ağrı hissetmedim. benim regl olacağım zaman da hep sol kasığım ağrırdı. sağ tarafı kullanmıyor sanırım vücudum hashahaha. benim yalnızca bel ağrım oluyor artık.

kasık ağrılarım azaldı biraz da olsa. eskiden çok hissederdim artık hissetmiyorum sanırım. ara ara o kadar. benim hep sol kasığım ağrıdı. tek taraflı ağrı kötü derler ama gram sağ kasıktan ağrı hissetmedim. benim regl olacağım zaman da hep sol kasığım ağrırdı. sağ tarafı kullanmıyor sanırım vücudum hashahaha. benim yalnızca bel ağrım oluyor artık.
Benimde sağ kasigim ağrıdı hep doktor bebek sagda tutunuyordur dedi ayy yerim ben onu 🤭 bende dedim tek taraf ağrıyor sakıncalı mı diye bir problem yok rahat ol dedi ultrasonda da yumurtalıklari falan kontrol etti sorun yok dedi

Dış gebelikmiş kalp atımı mı bile duydum ameliyata alacaklar
Canimm cok gecmis olsun.
Cok uzudu gercekten ben de daha önce dusuk ve kurtaj yaşamıştım. Ilerleyen süreçte farkedilmemesi cok daha kotu olurdu sağlığın açısından. En azindan simdi dogrudan onlem alacaklar.
Bundan sonrası için her sey cok guzel olacak insallah.

Benimde sağ kasigim ağrıdı hep doktor bebek sagda tutunuyordur dedi ayy yerim ben onu 🤭 bende dedim tek taraf ağrıyor sakıncalı mı diye bir problem yok rahat ol dedi ultrasonda da yumurtalıklari falan kontrol etti sorun yok dedi
ay şükür. dün sormak aklıma gelmedi benim. kese arkası kanamayı duyunca beynim gitmişti çünkü

Aynen canım sağ kasık ve sol kasıkbende de ara ara ve bel ağrısı. Ay canım çok çikolata istiyor benim varya 🙃😌

• Beğen
Reactions: kdv
Nasıl ya

Evet yani yine karından görürsek asla baktirmam ama doktor o zaman görmemiz gerek dedi karından bakalım ilk olmazsa alttan bakarız dedi 5+5 olacağım çünkü korksam da yaptıracağım inşallah bir problem olmaz 🥰
Inşallah karından görünür seninde içine sine sine görürsün annesi pitircigi😍🌸🙏🐣

X