2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Benimde erkek geçiyor ama sağlıklısı nasip olsun inşaallah tercihim yok valla🙏🌸 ben ayın 7sinde gittim erken tabii sade kese gördüm 15 gün sonra dedi 22sine randevum zaman geçmiyor resmen 😥🙄😔😄😆😂
Valla ne panik oldum duyulmayınca kalp atışı. Çok korkunçtu duydum rahat ettim artık şükürler olsun. Bunlar biraz nazlı olcak sanırım hemen açık vermiyorlar ikizler Burcu olacaklarından sanırım:KK66: boğa olmasını da isterdim ama işte denk gelmemiş :)

Kızlar ben 1-2 gün yokum siteye girmemeyi becerebilirsem 😊 Perşembe doktordan sonra gelir haber veririm inşallah. Biraz fazla geriliyorum o yüzden 2 gün ara vereceğim inşallah hayırlı haberlerle dönerim

Kızlar 3 tane doktor gördü nasibinde yokmuş demekki kalbini bile duydum çok üzgünüm inşallah sizinkiler sağlıkla ilerler
Canım çok üzüldüm demekki nasip değilmiş hakkında hayırlısı buymuş, Allah en kısa zamanda tekrar sağlıklı evlat nasip etsin 😔🙏

Kızlar 3 tane doktor gördü nasibinde yokmuş demekki kalbini bile duydum çok üzgünüm inşallah sizinkiler sağlıkla ilerler
çok üzgünüm, inşallah en kısa sürede sağlıklı bir şekilde gebelik yaşarsın kuzum
Tüpte büyüyünce duyulabiliyor. Demekki alttan bakınca tüpünde görmüşler... 😔
anladım canım
Kızlar ben 1-2 gün yokum siteye girmemeyi becerebilirsem 😊 Perşembe doktordan sonra gelir haber veririm inşallah. Biraz fazla geriliyorum o yüzden 2 gün ara vereceğim inşallah hayırlı haberlerle dönerim
en iyisi :) ben buraya 1 ay girmeyi bıraktım ve hamile kaldım. burası çok geriyordu beni de :) perşembe günü güzel haberlerini bekliyoruz.
aslında ben de cumartesi gününe kadar girmesem çok iyi olur

Gerçekten iyi edersin burası insanı çok geriyor herkesle kıyaslıyosun kendini bazen aslında hiç girmek istemiyorum ben de

• Beğen
Reactions: kdv
Canim ikiz gebelik mi? Biri dis gebelik biri normal gebelik mi? Keseyi ve fotoğrafları gönderdiğiniz yolk ve sac olusmus dediğin için dis gebelik degildir diye düşündük hepimiz. 2 bebek var da biri mi tup icerisinde?

Öyle olabiliyor mu?
Olabiliyor canim.
Benim de tuplerimden biri sorunlu. 2 embriyo transferi istedik biz. Doktor bu riskten bahsetti. Biz yine de tum riskleri kabul ediyoruz yeter ki şansımız artsın dedik. Bize kagit imzalatti.
Dis gebeliğin bir belirtisi var mi acaba? Ben muayeneye 6. Haftada gitmeyi düşünüyorum. Daha once hem dusuk hem de bebeklerin kalbi duyulmamasi sebebi kurtaj oldum. O yuzdne kese ye git kalp atisini bekle vs o stresi yasamak istemiyorum. Direkt 6.haftanin sonunda 6.3 de falan muayeneye gitmek istiyorum.
Bir yandan da dis gebelik ise cok gec kalmis mi olurum diyorum.

X