2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Kızlar bende keseyi gördüm ama yolk kesesi falan dedim onları ne kafana takıyorsun dedi öyle detaylı bişey söylemedi
Gözün aydın canım tabi ki sorucaksın boş mu değilmi o şekilde anlaşılıyor ne garip doktorlar var yolk sac kesenin içinde yuvarlak bişey ama çok küçük canım

Kızlarım çok şükür keseyide bebişide gördükkk şimdilik herşey olması gerektiği gibi rahimde kanama alanıda görülmedi alırım bi maşallahınızı
ohhhhhhhh süperrr çok sevindim canım
en son beta hcg kaçta bırakmıştın kuzum karından görmüşsün
Kızlar kese ve yolk göründü. Şu an her şey güzel görünüyor haftaya kalp atışı görürüz muhtemelen dedi
harika haberler. inşallah bu akşam ben de görürüm keseyi

Her hamilelik ayrı bir serüven ve yaş ilerledikçe zorlaşıyor. Ben kızımı 2015 ekimde dünyaya getirdim. Yaş 37 oldu şimdi. Yine sıkıntım yok ancak dikkat etmektefayda var diye düşünüyorum

Maşallah gözün aydın kaç haftalık duydun kalp atışını sağlıkla devam etsin inşallah

Kızlarım çok şükür keseyide bebişide gördükkk şimdilik herşey olması gerektiği gibi rahimde kanama alanıda görülmedi alırım bi maşallahınızı
Maşallahhh bak her okuduğuna takılıp kendini yıprattığına bebişi üzdüpüne değmedi çok şükür sağlıcakla devam etsin bugün güzel haberler aldık çok şükür

Canın ısrarla çekiyorsa evet aşerme oluyor Hayirlisi bakalım. Ben oğlumda hep tatli asermistim ama 3.ayda baslamisti asermem. O yüzden erken mi diyorum kendi kendime
Ayy bilmem ki canım her hamilelik farklı bi serüven bu farklıdır belkide ama benimki biraz oburluğumdan gibi geliyor tuzlu çok sevdiğim için fırsata çevirdi galiba vücudum durumu

Kızlarr aranızda aşeren varmı Ben genel olarak istahsizim ama ögrenmeden önce ve ögrendikten sonra turşu cekiyo canim ve hep yiyorum. Aşermek için erken mi bilemedim

Benim canım et türü ve tuzlu şeyleri çok çekiyor aşerme mi bu bilmiyorum

Canın ısrarla çekiyorsa evet aşerme oluyor Hayirlisi bakalım. Ben oğlumda hep tatli asermistim ama 3.ayda baslamisti asermem. O yüzden erken mi diyorum kendi kendime
aşermemi bilmiyorum ama öğrendiğim günden beri canım ara ara frambuaz çekiyor. hatta ilk istediğinde gittik pastasını aldım yedim ama devam etti sonradan 2 günde bir aklıma gelir sağolsun :)

Ayy bilmem ki canım her hamilelik farklı bi serüven bu farklıdır belkide ama benimki biraz oburluğumdan gibi geliyor tuzlu çok sevdiğim için fırsata çevirdi galiba vücudum durumu
Normalde bende ekşiyi turşuyu severim ama canım ısrarla çekiyor. Hatta hamile olduğumu bilmeden önce başladı bu durum biz yine de canımızın çektiklerinden yiyelim Hayırlısı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…