2022 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    244
Merhaba kızlar
Tahmini doğum tarihi:06/06/2022
İlk çocuk tüp bebek
Kilo:80
Merhaba hoş geldiniz hayırlı olsun
Erken başlamış senin bulantılar
Demi ya cuma hafif vardı bulantı mı değil mi anlamadım bile. Dün vardı biraz açlıkla oluyor diye düşündüm. Ama akşam eşimle dışarı çıktık gidene kadar öldüm bulantıdan. Bugün de sabah uyandım feci bulantı en sonunda çıkardım rahatladım akşama kadar. Acıkınca yine bulantı başlıyor anlamadım garip ya

Baş dönmesi yapmıyor işin garibi normalde benim en düşük 10 7 olurdu. Açken de düşük tokken de anlamadım. Bulantı bundan mı oluyor ki diye düşünmeye başladım
Yok canım bulantının tansiyonla alakası olduğunu sanmıyorum. Düşük tansiyonda gözün kararır başın döner halsizlik olur. Senin hormonlar yükseliyor yükseldikçe bulantı yapıyor sende. Güzel birşey aslında sağlıklı ilerliyorsun demekkanda beta hcg yükseldikçe kişiden kişiye değişir kiminde bulantı kiminde halsizlik kiminde uyku yapar. Bi doktor var hep vidyolarını takip ediyorum kağan kocatepe diye. bakın isterseniz bulantıya ilişkin vidyosuna içiniz rahatlar.

Halsizlik var evet çabuk yoruluyorum. Ay inşallah sağlıkla ilerliyordur yarın doktora gitcem inşallah güzel haberlerle gelirim

Tamam bakıyım hemen

Cumartesiye kadar nasıl sabredecegim bilmiyorum vajinalde baktırmak istemiyorum korkutuyor beni ahh canım ya inşallah iyidir
Benim hep vajinadan baktılar bende çok korkuyordum şimdi alıştım artık 4 oldu bir kere karından bakmadılar o yüzden hiç korkma zaten korkulcak birşey de yok ben ilk korkuyordum sonra utandım artık o da geçti napym

Peki kanama falan yapıyor mu sonra. Çünkü benim hamile olmadığım zaman bir iki kere bakmislardi hepsinde de kanamam oldu da çekiniyorum

Peki kanama falan yapıyor mu sonra. Çünkü benim hamile olmadığım zaman bir iki kere bakmislardi hepsinde de kanamam oldu da çekiniyorum
Yok ondan kaynaklı bir kanamam olmadi 5 haftalikti ben öğrendiğimde o zaman da alttan bakmisti öyle kanamam falan gelmedi benim kanamam 7 haftalıkken geldi onun da alttan bakmasiyla bir alakası yoktu bende

Yok ondan kaynaklı bir kanamam olmadi 5 haftalikti ben öğrendiğimde o zaman da alttan bakmisti öyle kanamam falan gelmedi benim kanamam 7 haftalıkken geldi onun da alttan bakmasiyla bir alakası yoktu bende
Progestan verdi şimdi onu kullanıyorum koyu kahve lekelenmelerim vardı o da geçti çok şükür progestan'a devam Çarşamba yine kontrol var ve yine alttan bakcak büyük ihtimalle bıktım artık ama alıştım

Ekim sonunda gidecegim canim bakalim ozamana insallah daha da buyumus olur mercimek.

Tuzu biberi olacak bunlar artık sağlıklı olsunlar da

Günaydın kızlar,
Daha önce iki kez çook açık kahverengi lekelenmem olmuştu ama pek önemsememiştim açıkçası. Dün gece afedersiniz çişe kalktım. Öncesinde hiçbir şey yoktu. Hatta çişimi yapmadan önce de peçeteyle kontrol ettim bir şey yoktu. Çişimi yaptıktan sonra peçeteye öncekilerden daha yoğun, kırmızıya yakın bir kanama geldi. Yumurta akı kıvamında ama kırmızıya yakın kahverengi. Sadece çiş yaptıktan sonra oluyor. Arada asla olmuyor. Böyle bir şey yaşayan oldu mu hiç? İdrar yollarımda bir sıkıntı var mı bilmiyorum ama ağrım sızım yok hiç.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…