2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Selam kızlar 17 ekimde ilk aşılamamı yaptırdım ama kafama takılan bişey var ben çatlatma iğnesi olmadım çünkü doktora gittiğimde yunurtan çatlamış dedi hemen ertesi gün aşılama yapalım dedi ve yaptırdık yumurta boyutlarını sormamıştım ama bana verdiği ultroson kagıdına baktım aşılamadan sonra yumurtaların boyutu 27 mm ve 31 mm çok büyük değil mi sizcede aşırı kafama taktım bu konuyu boşu boşuna mı aşılama yaptı diye sizin yumurta boyutları neydi
Ben 17sinde iğne vuruldum 19.7 mm dedi 19 unda 36. Saatte aşılama oldum şişlik kasık ağrısı var göğüste hassasiyet

Kizlar günaydın bugun asilamamin 14. Gunu ignenin 16. Gunu. İlk idrarla erken gebelik ve ovulasyon testi yaptım. Erken gebelikte fotoda tam görünmüyor ama cok silik bi cizgi daha çıktı. İgneden midir yoksa biseyler yeni yeni mi var bilmiyorum. Bugun mu kan versen yarin mi sizce?
2 gün bekleyebilirsin

Kızlar ben bugün çok üzüldüm e2 değerim düştüğü için bu ay tedaviyi sonlandıracağız adet olunca yine başlarız dediler. Yani kaliteli bir yumurtam yokmuş böyle bir sorun yaşayan oldu mu 🥺 önümizdeki ay da kaliteli olmayabilir mi? Yani ben anne olamayacak mıyım bugün bir anda tedavi bitti bu ay denilince çok yıkıldım hiç beklemiyordum
Mfk yı araştırın intahramdan çok memnuniyet var belki sizinde işinize yarar

Merhaba Benimde aşılmanın 12. iğnenin 14. günü ama ben test yapamıyorum korkudan , sağ tüpüm yok benim ama yumurtalar sağdan gelişti. n
Nereden yumurtladığınızın önemi yok dedi doktor tek tüp yakalayabiliyor dedi. Ama umutsuzum

Kızlar benimde aşılamamin 9. Günü idrar testim negatif göğüslerimde ağrı falanda yok galiba tutmadı çok üzgünüm

Merhaba Benimde aşılmanın 12. iğnenin 14. günü ama ben test yapamıyorum korkudan , sağ tüpüm yok benim ama yumurtalar sağdan gelişti. n
Nereden yumurtladığınızın önemi yok dedi doktor tek tüp yakalayabiliyor dedi. Ama umutsuzum
Göğüslerde ağrı tuttuğunu mu gösteriyor?

Aşılamada 6. günüm. Benim de gögüslerimde hiç ağrı hassasiyet yok.Kasıklarimdaki ağrı ilk günlere göre azaldı.

Kızlar benimde aşılamamin 9. Günü idrar testim negatif göğüslerimde ağrı falanda yok galiba tutmadı çok üzgünüm
9. Gun çok erken daha ama merak etme göğüs ağrısı falan herkeste aynı değil benim her ay hastalanmadan önce göğüslerim ağrıyo hastalaninca bitiyo

X