2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Kızlar hepinize merhaba bende dün aşılama işlemlerine başladım yarın gonal f 75 mg kullanmaya başlayacağım 6 gün ilk aşılamam olacak değişik duygular içindeyim ya. Birde iğneyi kendiniz mi yapıyorsunuz ben yapamaycak gibiyim🤦🏻‍♀️
Bende kendim yapamadım eşim yapıyor aslında insülin kullanıyorum günde 4 defa iğne yapıyorum kendime ama bunu yapamadım iğne birazcık daha büyük insülin iğnesinden. Amaaa asla korkmayın ben gözlerimi kapatıp acıdan zevk alıyorum çünkü bebişkerimize kavuşmamıza az kaldı🥰

Bende kendim yapamadım eşim yapıyor aslında insülin kullanıyorum günde 4 defa iğne yapıyorum kendime ama bunu yapamadım iğne birazcık daha büyük insülin iğnesinden. Amaaa asla korkmayın ben gözlerimi kapatıp acıdan zevk alıyorum çünkü bebişkerimize kavuşmamıza az kaldı🥰
amin canım inşallah en kısa zamanda güzel haberleri alırız🥰🥰

Kızlar merhaba bugün aşılamam oldu yıkama sonrası toplam 11 milyon sperm vardı ileri hareketlilik %25di sizce nasıl

merhaba kızlar, bende bu gece 12 de çatlatma iğnesini vurcam. Pazartesi 12de aşılamam yapılacak. İlk defa yapılacağı için biraz merak içerisindeyim. Kaç dk sürer,canım çok yanar mı? Bunları araştırıyorum sürekli. İnşallah hepimizin ki tutar.

Kızlar merhaba bugün aşılamam oldu yıkama sonrası toplam 11 milyon sperm vardı ileri hareketlilik %25di sizce nasıl
Merhaba artık işlem yapılmış ben sayıyı iyi buldum ama hareketlilikten pek anlamıyorum 🙈 şuan yapman gereken sadece güzel şeyler düşünmek kafanı başka şeylerle meşgul etmek vee herşeye hazırlıklı olmak🙏🏻 Benimde bugun ikinci kontrolüm oldu yumurtam 15 e kadar büyümüş yarında çağırdılar inşallah iyi bir ilerleme olursa çatlatma iğnesini yapsam artık bende🥳

merhaba kızlar, bende bu gece 12 de çatlatma iğnesini vurcam. Pazartesi 12de aşılamam yapılacak. İlk defa yapılacağı için biraz merak içerisindeyim. Kaç dk sürer,canım çok yanar mı? Bunları araştırıyorum sürekli. İnşallah hepimizin ki tutar.
Seninle aynı ilerliyoruz. Bugün 12 de aşılama olacak birbirimizden haberdar olalım 🤩

Selam kızlar
Benimde bugün aşılamanın 6. İğnenin 8. Günü. Kasık ağrım var gaz sancısı göğüs ağrısı. Ara ara bel ağrılarım giriyor. Bugün idrar testi yaptım negatif. Motivasyonum baya düştü 😭

X