2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Merhaba bende bugün ilk aşılama islemimi yaptırdım bakalım forumlara çok baktım süreç nasıl ilerleyecek?

Merhabalar ben de pcosum. 5 ekim adetimin 14. Gunu tek yumurta(20mm) iken catlatma ignesi oldum. 7 ekim adetimin 16. Gunu ilk asilamami yaptirdim. Bana da doktorum asilamadan sonra 15 gun sonra gel test yapacaz dedi. Suan progestan kullaniyorum fitil olarak. Beraber bekleyelim kizlar. Allah isteyenlere hayırlı evlatlar nasip etsin insallah

İnşallah.. bende progestan kullaniyorum fitil olarak, sizdede beyaz akıntı oluyormu ilacın dış kabuğu galiba

Süreç nasıl işliyor bilgi verebilir misiniz? Adetin 2-3 veya 4. Gunu gel dediler neler oluyor sırasıyla tam olarak
Ben adetin 2.gunu gittim. Zaten cesitli ilaclar ve takviyeler kullaniyorum ama birde adetliyken başladığım ilaçlar oldu 5 gün, günde 3 kez femara kullan ve her gün gonal-f iğne yapmamı istedi ve 6 gün sonra yine gitmemi istedi. Gittiğimde femara zaten bitmişti iğneye devam ediyodum, doktor artık iğne yapma yeterince büyümüş dedi. 2 gün sonra yine gel dedi gittim bu sefer çatlama iğnesi verdi bu gece kendine yap 2 gün sonra gel aşılama yapıcaz dedi. Cuma günü aşılama oldum, ağır kaldırma stres heyecan yapma ve en önemlisi düşünme hiç tutucakmı diye dedi onun dışında normal hayatına döne bilirsin dedi, ha birde progestanı fitil arak verdi günde 3 kez kullan hamile kalırsan bebeğin düşmesini engellermiş. Süreç bu kadar heyecanlanacak korkacak bir şey yok her sey yüce Allahın elinde, o ol derse olur. Hepimizin hakkında en hayırlısı olsun Rabbim hepimizi müjdelesin

Tam anlamak için seni arayabilir miyim? Bir kaç soru soracağım. Özelden numaramı yazabilirim sana. Ben aynı zamanda çalışan bir kadınım ve bu süreç öncesinde geçmeyen lanet olası bir enfeksiyon için çok izin kullandım süreci kafamda oturtmak nasıl işleyecek anlamak istiyorum.

Bende dün yani 10 Ekim’de aşılamamı oldum ilk defa oldum dünden beri dinleniyorum.inşaALLAh emeklerimiz boşa çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…