2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Kızlar selam. 6 ekimde iğneli aşılama oldum. pazarı pazartesiye bağlayan gece biraz lekelenmem olmuş. çamaşırıma çıkmış. bu lekelenmeyi başka yaşayan var mı? varsa, doktora sordunuz mu? normal miymiş? Bugün bir şey yok.

Bendede aşılamamin ertesi günü cok minik bir leke vardı ama ondan sonra doktora hiç gitmediğim icin sormadım

Kizlar bende cumartesi günü aşılama olucam tutmamasindan çok korkuyorum birde size bişey sorucam asilama yaparken çatala mi çıktınız yatarken mi yaptılar bana çatalda yapicaklarini söylediler

Kizlar bende cumartesi günü aşılama olucam tutmamasindan çok korkuyorum birde size bişey sorucam asilama yaparken çatala mi çıktınız yatarken mi yaptılar bana çatalda yapicaklarini söylediler
Bana da çatal da yaptılar, ama sen böyle sürekli düşünürsen olmiycakmi diye stres yaparsan olma şansını yarı yarıya düşürmüş oluyorsun

Kizlar merhaba bende asilama tedacisine basladim adetin 3. Gunu letuya basladim pazartesi kontrole gidecegim bu ilk asilama deneyimim simdiden strese basladim bile

Merhabalar herkese bende 2 buçuk yıllık evliyim ilk günden beri istiyoruz ve inşallah bu ay ilk aşılamamı olacağım şuan iğnelere başlamamın üçüncü günü bende çok heycanlıyım

Gonal-f 50 doz kullanıyorum iğneyi ama bende kasıklarda ağrı yapıyor sizdede ağrı oldu mu kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…