2022 ekim ayı aşılama olacaklarlar

Öyle elbette Allah en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin bizlere inşallah, kimseyi evlat hasretiyle sınamasın çok zor anlıyorum sizi hele o doktor yorumuyla umutlanip negatif görmek beni çok zorlardı bu ay en azından zaten negatif diyerek bekledim
Aynen öyle. Doktor beni umutlandirinca bende o kadar cok sevinmiştim ki kendimi hamilelige hazırlamıştım nerdeyse emindim yani o derece umutlandım.. olmayincada işte sanki dünyam başıma yıkıldı ve hâlâ daha toparlana bilmiş değilim

Merhaba bende ayın 13unde oldum bugün leke geldi açık pembe adetime 6 gün var . progestan içiyorum.acaba yerleşme kanamasimidir yaşayan varmi

Aşilamada 7. günüm.Bugün tansiyonum düştü baygınlık geçirdim.Acil müdahale yapildi.Hastanede kan tahlili yapılırken gebelik testi de istedim.Acaba gebelik tuttu mu diye de çok ümitlendim.Maalesef sonuç negatif çıktı.😔 Dün de hafif pembe leke gelmişti zaten.Adetim olacak sanırım.Moralim çok bozuldu. 🥺

Aşilamada 7. günüm.Bugün tansiyonum düştü baygınlık geçirdim.Acil müdahale yapildi.Hastanede kan tahlili yapılırken gebelik testi de istedim.Acaba gebelik tuttu mu diye de çok ümitlendim.Maalesef sonuç negatif çıktı.😔 Dün de hafif pembe leke gelmişti zaten.Adetim olacak sanırım.Moralim çok bozuldu. 🥺
7.gunde negatif çıkması normal zaten sıkma canını

7.gun zaten bebek daha rahime tutunmadığı için ya da daha yeni tutunduğu için beta hcg yani hamileleik hormonu salgılanmaz bu yüzden canını sıkma, belki de yeni tutunuyodur o yüzden tansiyonun düştü üzülme moralini yüksek tut

7.gun zaten bebek daha rahime tutunmadığı için ya da daha yeni tutunduğu için beta hcg yani hamileleik hormonu salgılanmaz bu yüzden canını sıkma, belki de yeni tutunuyodur o yüzden tansiyonun düştü üzülme moralini yüksek tut
İnşallah öyledir.Hepimiz hayırlısıyla güzel haberler alırız inşallah.Çok teşekkür ederim.😊

Kan verdim şimdi akşama çıkarmış dualarınıza talibim

E nabizada düşmüyo zaten genelde yarın sabah gidip alicam zaten çalıştığım yerin yan binası sağlık ocağı

X