2022 Aralık Transfer Olacaklar 👶🏼🤰🏼

Maşallah canım Allah analı babalı büyütsün neyse sağlıklısınız ya benimde suyum geldi ve sancım 80,90 dı , bir gece o ağrıyı çektim ama sezaryan oldum

Maşallah Allah analı babalı büyütsün gözünüz aydın

Gözünüz aydın Allah analı babalı büyütsün

Maşallah canım Allah analı babalı büyütsün neyse sağlıklısınız ya benimde suyum geldi ve sancım 80,90 dı , bir gece o ağrıyı çektim ama sezaryan oldum
Cevap yazamadim size kusura bakmayin cok teşekkür ederim, Allah hepimizinkine saglikli, sıhhatli ömürler versin
Sizinki de benimki gibi olmuş, normal dogum sancısı çekip sezaryen olmuşuz ikimizde, olsun hepimiz sağlıkla kavuştuk ya herşeye değer

Aynen canım çok şükür

Son 3 4 gündür baya sancilaniyorum aslında ama nstye gidince hareket eden bebek bile hareket etmiyor çıkmıyor orda sancı yani dün gittim biraz çıktı yarın bir daha gidicem cumartesi tam 40 oluyo
İnşallah bebisinide Allah analı babalı büyütsün sütüde hiç takma

Allah sağlıklı, güzel ömürler nasip etsin, sizleri birbirinize bağışlasın inşallah
Hic üzülmeyin biz de sarilik olunca mama verdik, simdi sadece meme emiyor çok şükür, hic kafanıza takmayın

Evet hanımlar yarın 40 haftalık oluyorum sancimda var sancım olduğu için alttan muayene yaptılar açıklığa bakmak için ama hiç açılma yokmuş çok moralim bozuldu hergun yürüyüş de yapıyorum merdiven de inip çıkıyorum suni sanci veriolar mi acaba açılma olmayanada galiba banada sezeryan yolu gözüküyor

Hiç moralini bozma sağlıkla gelsin nasıl geldiğinin önemi yok kucağına alınca unutacaksın inşallah herşeyi hakkında en hayırlısı olsun

Veriyorlar suni sancı açılma olmasa da, benim doktorum demişti veririz diye, ama sonra 7cm açıklık ile gittim hastaneye, hic merak etmeyin, ben 42yi gorecegim herhalde doğmaya niyeti yok diyordum ki 40+2 de 7 cm açıklık oldu

Gerçekten mi ya 7cm açıklık nasıl oldu ekstra ne yaptınız sancım yok diye beklerken bu sefer sancım var açıklık yok eve geldiğimden beri ağlıyorum nasıl olacak diye

Hiç moralini bozma sağlıkla gelsin nasıl geldiğinin önemi yok kucağına alınca unutacaksın inşallah herşeyi hakkında en hayırlısı olsun
Bir yanım öyle diyor bir yanım nasıl olacak diyor artık çok fazla daraldım herşey normal doğum ilerliyo bebeğin başı aşağıda ama sıfır açıklık

Allah sağlıklı, güzel ömürler nasip etsin, sizleri birbirinize bağışlasın inşallah
Hic üzülmeyin biz de sarilik olunca mama verdik, simdi sadece meme emiyor çok şükür, hic kafanıza takmayın
Doktor fazla kilo vermiş dedi biraz panikledik bizde ben bez takibi yapınca farkettim çiş az geliyordu sütüm yetmedigindenmis ilk gundenberi vardı yetmeyecegini düşünmedik biz de. Mama vereceğim diye üzüldüm ama bebeğim sağolsun emmeyi bırakmadı sütümde arttı çok şükür. Kaşık biberon kullanıyorum bu arada meme reddi olmasın diye. Mamayı bizde yavaş yavaş azaltacagiz gibi görünüyor

Gerçekten mi ya 7cm açıklık nasıl oldu ekstra ne yaptınız sancım yok diye beklerken bu sefer sancım var açıklık yok eve geldiğimden beri ağlıyorum nasıl olacak diye
Yürüyüş bile o kadar az yaptim ki, ama evde hasta gibi de yatmadim, gündelik yaşamıma devam ettim, ağlamayin lütfen, bakin su akar yatagini bulur, hersey oluverecek, benim bebe 18günlük oldu bile, az once kustu uzerini degistirdik mesela

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…