2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Ilk testim 125 cıktı ikinci testin sonucu cikmadi doktorla görüştüm sorun yok pazrtesi sonucu yollarsın dedi o yüzden tekrardan yapmadım testi pazrtesi öğrenicem değerin kac olduğunu

Ilk testim 125 cıktı ikinci testin sonucu cikmadi doktorla görüştüm sorun yok pazrtesi sonucu yollarsın dedi o yüzden tekrardan yapmadım testi pazrtesi öğrenicem değerin kac olduğunu
Hayırlısı değeriniz çok güzel çıkmış bence ikinci değer de güzel çıkarsa istemeyebilir. Benden doktor üçüncüyü istedi çünkü dış gebeliğim vardı ondan şüpheleniyordu. Mesela bugünde sabah kanamam oldu perşembe gideceğim kese görmeye aniden bu sabah gittim gene dış gebelikten şüphelendi. Yani ekstra bir durum yoksa değeriniz güzel artarsa üçüncüyü istemez ama sonuç tatmin etmezse isteyedebilir. Hayırlısı olsun ya valla kanama falan olmasın zaman bir şekilde geçiyor beklemek zor ama napacan hayırlısı olsun üçüncü kanı da verin

Bende neyin ne olduğunu bilmiyorum canim sonuçta çıkmayınca ona da bi canim sıkıldı hepsi ayrı bir dert opu olur transferi beklersin transfer olur tutumu diye beklersin tutundu düşük riski olurmu yada başka sorunlar çıkarmı diye korkarsın dusuncelerimiz bile karma karışık ilk deneyimim olduğu icin kafayı fazla yoruyorum ulstrasyona bi girsemde rahatlasam diyorum allah hepimizin yardımcısı olsun bu zor süreçten kolaylıkla çıkarız insalh canim olumlu düşün olumlu olsun bu sefer sağlıklı bi şekilde kavuşursun yavruna duadan başka bisey gelmiyor elimizden

Valla doğana kadar da böyle devam edecek bize rahat yok ne yazık ki dilerim üçüncü kan için beklemezsin ama her şeyim hayırlısı valla ilk denemede tutmuş bu çok güzel bir şey bence stres yapma tadını çıkar valla bende kanama var olmasa şimdi mutluluktan uçardım. Keseyi de gördüm diye ama senin öyle bir durumun yok strese sokma bebişini beklemek zor ama napalım elden dua etmekten başka bir şey gelmiyor cidden

Evet canim cok sukur ilk deneme tutu insanin icindede hep bi kuşku oluyor kanamam hafif kahverengi oldu oda 3 gün sürdü kesildi sonra darisi sana insalh sende kurtulursun kanamadan saglikli ilerler gebeliğin hakkımızda hayırlısı rabbim daha iyisini bilir bekleyip görücez

Valla haklısın sanırım o kuşku doğana kadar olacak hep içimizde bir de böyle kanamalar lekelenmeler olunca daha bir kuşkulu oluyor insan Allah’a emanet ama dua edip sabredip bekleyeceğiz inşallah kokularını içimize çekeceğimiz günleri de görürüz hayırlısıyla

Insalah canım tek isteğim o saglikla bi kucağıma alim kokusunu bi icime çekim ozaman dünyalar benim olucak rabbim hepimizin kucaklarini doldursun

Merhaba canım aralık ayı postunda görüşmüştük seninle hayirli sonuçlarla gelirsin insalah aralıkda beklerken şubatı bulduk
Aa merhaba canım ben de diyorum bu nick tanıdık gözün aydın öncelikle hamilesin ne kadar güzel sağlıkla tamamlansın sürecin ben de pgt ohss derken şubatın sonuna kavuştum yavruma inşallah pozitif olur sağlıkla alırım kucağıma İsteyen bekleyen herkese nasip etsin rabbim

Ben 2 defa verdim. Doktorum Çok önemli değil çok tasfir etmem ama istersen pazartesi günü üçüncüye verebilirsin ama istersen diyorum.
Bana bu iki sonuç yeterli dedi ben yine de üçüncüyü vereceğim.
Öylemi yapim canim bilmiyorum valla cok karışık kafam bi sonucu alımda hayırlısıyla isterse tekrar yaparim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…