2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Acaba banyo ne zmaan yaptınız.Yani benim teransfer pazartesi oldu ..Hala yapmadım .. Tüp bebek merkezi ertesi gün yapabilirsiniz dedi .. Ama sizlerin görüşü benim için önemli
Ben her iki transferimde de ertesi gün ılık suyla yıkandım, doktor da yıkanabilirsin demişti. Yalnızca sıcak suyla yıkanmayın, mutlaka ılık olsun, yeterli.

Ben ertesi gün akşam ılık suyla şöyle bir girdim çıktım banyoya. Zaten su ılık olunca çok kalamıyor insan merkezde de yarın yapabilirsiniz ayakta ılık suyla demişlerdi.
Evet bana da şimdi soylediler .... İyi bende yapayım o zaman teşekkür ederim

Son düzenleme:
KizLar herseke gunaydinnn. 15 subat ve o tarihe yakin transfer olan arkadaslar ilk doktor muayeneniz ne zaman olacak acaba? Kese icin
Canım benim 15 şubatta olmuştu transfer 9.gün 205ti bu gün 12 gün 700 cıktı pazartesi tekrar kan verecegim. Ona göre muayene tarihi verecek. Beta HCG 1500 ü gecince kese gözüküyor diye hatırlıyorum

O lekelenme 2 - 3gün sürebiliyor canım cok korkutucu oluyor yat dinlen bol bol ve druna haber ver kesinlikle hayırlı olsun inşallah kat kat artar degerin

Saglik olsun canim gec olsun guc olmasin

Merhaba kızlar 16 şubatta transfer oldum. 2 gün önce yani transferimin 9. Günü kan testim 89.7 çıktı. Bugün de transferimin 11. Günü 190 çıktı. Sizce nasıl sonuç? 5. Gün çift embriyo.
2 kat artmış canım gayet güzel ilerliyor. Çiftmi tekmi diye soruyorsan henüz belli degil tek gözüküyor ama diger kan tahlili artışlarında daha belli olur benimde 5.gün çift embriyo.

O lekelenme 2 - 3gün sürebiliyor canım cok korkutucu oluyor yat dinlen bol bol ve druna haber ver kesinlikle hayırlı olsun inşallah kat kat artar degerin
İnşallah hepimizin artsın Hemşiremle görüştüm. İğneye başladık hemen. 3 gün iğne yaptıracağım. Pzt tekrar kan vereceğim. Sonuca göre tekrar konuşalım dediler iğne dozunu. Hayırlısı olsun hepimiz için

Merhaba kızlar 16 şubatta transfer oldum. 2 gün önce yani transferimin 9. Günü kan testim 89.7 çıktı. Bugün de transferimin 11. Günü 190 çıktı. Sizce nasıl sonuç? 5. Gün çift embriyo.
Çok güzel artmış Bende verdim bugün kan 11.gün 100 çıktı 3.gün embriyo. Aynı gün transfer olmuşuz.

yatmakla hiç alakası yok gerçekten canım.bnde negatiflerimde com dikkat ettim çoğu zaman yattım ama olmadı en sonuncusunda 1 gün yattım sonra işe gittim ve istese çok yoğundum çok hareket etmem gerekti ama olumlu olmuştu.gerci oda dış gebelik oldu ama sonuçta tutundu.yine bu denememde normal.hayatima dönücem hemen.sanada çok geçmiş olsn canım üzüntünü çok iyi alıyrm

Gozunuz aydin cok sevindim masallahsaglikla devam etsin

Çok doğru söylüyorsunuz ben bunu anladım ama çok geç Ben normalde de çok stresli panik bir kişiliğim maalesef bunu tüp bebek de hep den abarttım elimde olmadan Yattım, acaba ateşim mi var mı elimde ateş ölçer, belirttim yok niye yok, rüyalarımda 2 gece negatif sonucu gördüm düşünün yani Suyumu bile ilk 4 5 gün eşim yatağımın başına getirdi.. Lavabo birde günde 5 10 dk hafif yürüdüm. Ama işte Ama ikincide çok daha rahat olacağım öncesinde terapi alacağım gerekirse bakalım doktorum ne diyecek Rabbim isteyen her kuluna hayırlı zamanda nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…