2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Evet canım çok şükür ben yavruma kavuştum darısı sana insalah sende müjdeli haberinle gelir aramıza katılırsın artik doğum sürecinden bas ederiz

Arkadaşlar çözme transfer hazırlığındayım. Doktor coraspin de verdi bana. Transferle beraber kan sulandırıcı iğnelere başlayacağım çünkü kan pıhtılaşması tespit edlidi. Tecrübeli arkadaşlarıma sorum ise, transferden sonra sadece kan sulandırıcı iğne mi kullandınız yoksa coraspin ile birlikte iğneyi mi kullandınız. Coraspin beni rahatsız ediyor çünkü transfere kadar kullanacağım ama sonrasında kullanmam inşaallah iğnelerle başlayınca

Transferin güzel geçsin inşallah canım.Benim tedavide coraspirinle başladım gebelik başlayınca oskapar kan sulandiriciyla devam ediyorum ikisi birlikte kaçıncı aya kadar kullanırım bilmiyorum ama benim kimyasal gebelikler olduğu için bu şekilde devam ediyorum.tabiki sen doktorunla konuş o sana daha doğru bilgi verecektir.simdiden hayırlı olsun güzel haberlerini bekliyoruz

Teşekkür ederim canım. İnşaallah gzüel ve hayırlı sonuçlar alırız. Benimde bir kimyasal var geçen yıldan. İnşaallah coraspin e gerek kalmaz ama herkes kullanıyor sanırım iğneyle. Hayırlısı bakalım

Hayırlısı olsun canım sen şimdiden vücudunu hamileliğe hazırla kendine telkinlerde bulun bu göbus bu ay bebisle dolacak de

Ben ikisini de kullanıyorum aynı anda değil biri sabah biri akşam pozitiften sonra da aynen devam

Kan testi yaptıran arkadaşlar; dün istanbulda şu meşhur hastane hemen yakınında diye fiyat sordum, 360TL dedi!!! Acilden girip bir kan testi yaptıracaktım altı üstü. Siz kaça yaptırıyorsunuz? Devlet hastanesi acilinden biraz çekiniyorum, özelde yapayım dedim ama çok pahalı geldi

Çok pahalıymış ya bende ilk transferimde 42 TL ye yaptırıyordum şimdi 98 TL oldu Diyarbakır bahçecide . Ya resmen soygun ya 360 TL nedir zaten iki üç defa yapmam gerekiyor yuh yani

Çok pahalıymış ya bende ilk transferimde 42 TL ye yaptırıyordum şimdi 98 TL oldu Diyarbakır bahçecide . Ya resmen soygun ya 360 TL nedir zaten iki üç defa yapmam gerekiyor yuh yani
Ben de Fulya bahçeci’de tedavi görüyorum, orada test pakete dahil. Ama uzakta olduğu için gidemiyorum, eve yakın bir yer aradım ama çok pahalı

Şaka gibi, soygun resmen. Ben özel bir tıp merkezinde 40 tlye yaptırdım. Poliklinikten doktor kaydı açıyorlar. Sadece 40 tl

Şaka gibi, soygun resmen. Ben özel bir tıp merkezinde 40 tlye yaptırdım. Poliklinikten doktor kaydı açıyorlar. Sadece 40 tl
Çok iyiymiş, bu civarda 2 seçeneğim var, diğeri fiyat bile vermedi telefonda, illa geleceksin diyorlar. Sanırım devlet hastanesi acile gidip test isteyeceğim.

Tıp merkezinde 30 tl. 'ye yapıldı

Ben de pıhtılaşma oldugunu söylemediler. Ama transferden sonra corasprin ve oksapar iğneyi hala kullanıyorum. Pozitif görmeme ragmen.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…