2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Benim de bugün beklenen adetim geldi şükür gecikme yaşamadım ilk estrofem i aldım bile tedavim başladı adetin 13.günü ilk kontrol Muaynemi olucam kısmet olursa martın sonuna doğru transferim olucak inşallah biz transfer bekleyenleri de duanızdan eksik etmeyin inşallah burda bebeklerimizin ilerleyişini doğumunu konuşmak nasip olsun hepimize

Amin inşallah

merhaba canım
Bende de pıhtılaşma var kimyasal geçiriyordum
Sonra kızıma gebe kaldığımda coraspin ve clexan doğuma kadar kullandım şükür kavuştum sağlıkla Tüp bebek değildi ama normal de de süreç böyle sanırım önlem amaçlı veriliyor. Tüp bebekte pıhtılaşması olmayanların iğnesini sonradan kesiyorlardır bence. Biz ozaman Coraspini 32.haftada kestik iğne ise doğumdan bikaç gün önce bırakmıştık..

ayy ne güzel biz senle 1marttık regl tarihimiz sen ne güzel olmuşsun darısı bana inşallah yarına olurum bende hakkımızda hayırlısıııı

Senin durumun nasıl canım kanama görmüşsün galiba geçtimi inşallah hiç Bi sıkıntı yaşamdan bebeğine kavuşursun
Ya valla kanama gördüm aktif bir şekilde Zeki hoca hemen gel dedi. Gittim kanama alanı ve keseyi beraber gördük. Progestan dex i 2 tane göbekten yapıyorum progesteron 50 lik kalçadan yapıyorum fitil kullanıyorum 2 tane 200 lük artık Allah’a emanet yiyecek ekmeği varsa gelecek .yoksa ne de yapsak boş. Salı günü tekrar kontrole gidecem işte Zeki hoca kanama istemiyoruz dedi bende istemiyorum ne yapayım var amahala kahverengi lekelenmem devam ediyor

İnşallah geçer canım sağlıklı gebelik ler de de olabiliyor kanama ben kızımda iken ilk 3 ay ara ara leke görüyordum gebeliğin başında içerde kese yanında kanama alanı var demişti doktor iğneler le ilaçlar la küçültüp bitti şükür kızımı kucağıma aldım Bi kaç arkadaşım da var kanaması olup sağlıkla ve bebeğine kavuşan onun için hiç endişelenme nasibinde varsa gelecek bebeğin

Aynen öyle yapıyorum valla doğru diyorsun nasipte varsa gelecek. Tabi stres oluyorum ama elimizden ne gelir herşey Olacağına varıyor eninde sonunda. Ben de internette okudum bayağı kişide kanama alanı varmış ama doğum yapmışlar çok şükür inşallah benimde öyle olur dua etmekten başka bir şey gelmiyor elimizden

estrofeme adet olduğun gün mü başladın dr mu söyledi
Bana hiçbişey demediler regl olunca ara dediler sadece arayınca yönlendircekler heralde

estrofeme adet olduğun gün mü başladın dr mu söyledi
Bana hiçbişey demediler regl olunca ara dediler sadece arayınca yönlendircekler heralde
Evet adet in ilk günü başladım geçen adet te doktorum muayne etti o söyledi kullanma talimatı olan Bi kağıt ta verdi

Ben araştırdım geneli 150 civarı bir yer 170di en son bir yer buldum 85e yapıyor oraya gidicem

Dusuk tehlikem var dr acil istedi:)deseniz olmazmi acaba bilemedm

Valla gun gun oldugunu duymamistm pandemiden dolayi belki hersey degsms:)
Ay ben öyle yalan diyemem bu yaşıma kadar ne yalan dediysem başıma geldi tövbeliyim işe gitmemek için annem düştü bakmam lazım gelemicem dedim izin aldığım gün annem düştü hastanelik olduk valla sağlık ocakları farklı benim eski kayıtlı olduğum yere randevuyla gidiodun kan vermeye düşün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…