2021 Şubat / Mart ayında transfer olacak güzel anneler😍

Tüp bebek mi? Aşılama mı? Daha iyi sonuç verir?

• Tüp Bebek

OY: 154 98,7%
  • Aşılama

OY: 3 1,9%

• Ankete Katılan
    156
Slm rabbim herkesin duasını kabul etsin kucağını boş koymasın 19. Şubatta transfer yapıldı 5.gün emriyosu 3 mart test tarihim ama dayanamayıp 7. Gün kantesti yaptırdım negatif çıktı böyke olup pozitif sonuç alan var mı ?

Çok doğru söylüyorsunuz ben bunu anladım ama çok geç🤐 Ben normalde de çok stresli panik bir kişiliğim maalesef bunu tüp bebek de hep den abarttım elimde olmadan 😔Yattım, acaba ateşim mi var mı elimde ateş ölçer, belirttim yok niye yok, rüyalarımda 2 gece negatif sonucu gördüm düşünün yani 😔 Suyumu bile ilk 4 5 gün eşim yatağımın başına getirdi.. Lavabo birde günde 5 10 dk hafif yürüdüm. Ama işte 😔 Ama ikincide çok daha rahat olacağım öncesinde terapi alacağım gerekirse bakalım doktorum ne diyecek 🤐 Rabbim isteyen her kuluna hayırlı zamanda nasip etsin inşallah 🤲
Insallah en kisa zamanda hayirli haberlerinizi alrz kacinci deneme olcak bir sonraki 2 mi?

Ben de aynı gün 2 embriyo transferi oldum ve hiçbir belirtim yok. Kasıklarım bazen ağrıyor ve batıyor, bazen belim ağrıyor ama bunlar hep aldığımız ilaçların olası yan etkisi.
önceki transferimde lekelenmem vardı, bunda yok. Akıntım bile artmadı :KK43: sizde akıntıda artış var mı?
Zaten belirti dediğimiz kasık ve bel ağrısı. Demek kis sizde belirti var. Akıntı da yok bende:KK43:

Zeynep bu sabah kanamam oldu şimdi koraspirin ve oksapar kesti doktor. Progestan dex 25 liği tek yapıyordum onu ikiye çıkardı Progestan 50 liliği kalçadan zaten yapıyordum. Keseyi gördük ama bir tane daha var dedi ikinci kese mi kanama alanı mı belli değil salı tekrar gel emin olalım dedi. Korkulu bekleyiş başladı yani
Ya ciddi misin ? Olsun ama kanama yaşayıp sağlıkla kucağına alan çok insan var hiç stres yapma canım bir daha ne zaman gidiceksin doktora

Cuma yumurta toplandı pazartesi transfer yapıldı 3.güb embriyo su ayın 5de test ama dayanamıyorum yarın test yapabilirim 🤦
Benim de aynı sizin gibi ☺️ cuma toplandı ve pazartesi transfer yapildi..Test için erken değilmi ☺️ben Perşembe yada cuma yapmayı düşünüyorum

X