Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Aşılamanın 12. Günü elim ayağım titriyor varmıdır sizce

Eklentiler

• IMG_20210414_133233.jpg
    IMG_20210414_133233.jpg
    41,2 KB · Görüntüleme: 74
Çok korkuyorum ağlıyorum su an eşim duymasın diye sessizce eğer varsa yarın sürpriz yapacağım Nisan günümüz yarın
Var canımın içi.hem bizim 11.gün bugün. Asilama sonrası 1 gün olarak sayarsak. Erken gebelik testi değil sanırım. Ama var var var. Sakin ol.heyecan yapma cok cok güzel bi anne olacaksın Allahin izniyle ❤❤❤❤❤❤❤

Var canımın içi.hem bizim 11.gün bugün. Asilama sonrası 1 gün olarak sayarsak. Erken gebelik testi değil sanırım. Ama var var var. Sakin ol.heyecan yapma cok cok güzel bi anne olacaksın Allahin izniyle ❤❤❤❤❤❤❤
Off yarın kan vermeye gitsem cıkar mı doktora gitsem

Önce en yakın sağlık merkezinde kan ver, sağlık ocağı olur veya en yakın hastanenin acil servisine gidebilirsin. Acilde hemen 2 saatte çıkıyor kan sonucu. Kan sonucuna göre de hareket edersin
Ben sana içime doğuyor pozitifi göreceksin demiştim. Aman nolursun fazla heyecan yapma ❤❤❤🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Önce en yakın sağlık merkezinde kan ver, sağlık ocağı olur veya en yakın hastanenin acil servisine gidebilirsin. Acilde hemen 2 saatte çıkıyor kan sonucu. Kan sonucuna göre de hareket edersin
Şimdi eşim evde o sevinsin istemiyorum sonra negatif çıkarsa çok üzülürüm

X