Aşılama 2021 NİSAN AYINDA AŞILAMA YAPTIRANLAR

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Allahım sen ne büyüksün 🤩 Bunu söyledikten sonra müjdeli haberi ilk senin vermene ne demeli. Vallahi o kadar çok sevinçliyim ki yanımda olsan seni vura vura severdim sevinçten 🤩🤩
Yaaa ama daha kan vermedim inandırmayın çok fazla beni lütfen ins yarın kandada güzel sonuç alırım eğer kandada pozitif çıkarsa dediğin gibi rabbim ne kadar büyük 🥰🥰🥰

merhaba canım bende aşılama olacağım bu ay bugünden itibaren gonal f 450 kullanıcam 5 gün pazartesi kontrol aşılama süreci kaç haftayı kapsıyor ?
Kişiden kişiye fark ediyor tedavi günü yumurtaların yeterince gelişip gelişmemesinin bağlı olarak. Gonal f vurulmaya başladığım günden itibaren 12-13. Günde aşılama oldu. Aşılamadan sonrada 14 gün gibi bir süre bekleme süresi var.

Yaaa ama daha kan vermedim inandırmayın çok fazla beni lütfen ins yarın kandada güzel sonuç alırım eğer kandada pozitif çıkarsa dediğin gibi rabbim ne kadar büyük 🥰🥰🥰
Kız ben o 2.çizgiyi hayalette olsa hiç görmedim. Arkadaşı n dediği gibiydi kalbim kadar temiz 😅 o yüzden bu bile insanın ayağını yerden kesiyor İnan

Kız ben o 2.çizgiyi hayalette olsa hiç görmedim. Arkadaşı n dediği gibiydi kalbim kadar temiz 😅 o yüzden bu bile insanın ayağını yerden kesiyor İnan
İşte iki buçuk senelik bekleyiş her ay negatife teestler bir poşet dolusu ilaçlar bugün böyle çıkınca inanamıyorum yarın kanda çıkarsa inanicam

Bende pco var, onun için gonal f450 150 ml vuruldum, 8 gün boyunca devam ettim, aralarda kontrole gittim, birkaç tane yumurtam gelişti, istenilen boyuta gelince Ovitrelle çatlatma iğnesi oldum, 36 saat sonra da aşılama oldum, sizin de herşey yolunda gider inşallah güzel sonuçlar alırız 🙏
Yumurtalar zor mu uyarılıyordu? Yüksekmiş dozajın benimkine göre 😕 Bende de pco var 50 ml ile başladıydık ilk baş 6 kere vuruldum aynı doz. Son 4 dozumda 75 ml idi.

İşte iki buçuk senelik bekleyiş her ay negatife teestler bir poşet dolusu ilaçlar bugün böyle çıkınca inanamıyorum yarın kanda çıkarsa inanicam
Böyle olunca insan inanamıyor dimi ☺️ Yarın erkenden git sağlık ocağında kan ver. Akşama kadar zor çıkıyor zaten sonuç. İnş destekler yaptığın testi 🤲🍀

Böyle olunca insan inanamıyor dimi ☺️ Yarın erkenden git sağlık ocağında kan ver. Akşama kadar zor çıkıyor zaten sonuç. İnş destekler yaptığın testi 🤲🍀
Direk kendi doktoruma gidicem o beni 15 Gün sonraya çağırmıştı ben iki gün erken gitmiş olucam ama napym duramam

Kişiden kişiye fark ediyor tedavi günü yumurtaların yeterince gelişip gelişmemesinin bağlı olarak. Gonal f vurulmaya başladığım günden itibaren 12-13. Günde aşılama oldu. Aşılamadan sonrada 14 gün gibi bir süre bekleme süresi var.
hayırlısı olsun inşallah hepimiz için çok teşekkür ederim :KK68:

Valla canim bugun sabah 2 defa yaptim sütte leke var benim testte yok kocaman negatif direk gibi tek çizgi. Zaten 5 milyon sperm %87 hareketle oldu.hevesim kırılmıştı ama umudumu da kesmek istemedim.kan testi vermek canim istemiyor bile.belkide tüp bebek denerim.

Yumurtalar zor mu uyarılıyordu? Yüksekmiş dozajın benimkine göre 😕 Bende de pco var 50 ml ile başladıydık ilk baş 6 kere vuruldum aynı doz. Son 4 dozumda 75 ml idi.
Evet canım benim yumurtalar zor uyarılıyor, daha önce klomen de denedik olmadı, doktorlarımız bizim için en doğrusunu yapıyordur ☺️

Valla canim bugun sabah 2 defa yaptim sütte leke var benim testte yok kocaman negatif direk gibi tek çizgi. Zaten 5 milyon sperm %87 hareketle oldu.hevesim kırılmıştı ama umudumu da kesmek istemedim.kan testi vermek canim istemiyor bile.belkide tüp bebek denerim.
Bişi söylim mi geçen ay bir topic te 4 milyon sperm ile umutsuz bir anne adayı pozitifi gördü. Biz 60 milyon ile negatifi. Demem o ki evet sayı kalite önemli Bi yerde ama olunca 1 tanesine bakıyor İnan. İnş sende yanılırsın da pozitifi görürsün 🤲 Olmasa da 2.yi dene yda tüp bebek.

Evet canım benim yumurtalar zor uyarılıyor, daha önce klomen de denedik olmadı, doktorlarımız bizim için en doğrusunu yapıyordur ☺️
Tabi ki onun için dozaj farkları oluyor. Devlette klomen vermişti doktor. Kullanmadım sebebi de hasta yoğunluğundan dolayı bildiğimden değil 😀özele gittim orda femara verdi doktor. Pcoslarda daha iyi sonuçları oluyormuş klomen göre..

Ama çiplide ayıklanan spermlerin %90 kara yakını ileri hız olanlar kullanılıyor. Siz ne kadar elde ettiniz
İnan bilmiyorum eve gidince bakayım sonuçlara daha doğrusu biz ödeme yapacakken söylediler çipli olduğunu yani 650 falan daha fazla ödedik fiyat olarak. Ama hiç bir belirtim olmadığından sanırım çok umutlu değilim

Gözün aydın inşallah kanda da görürsün pozitifi sağlıklı ve hayırlıdır senin için inşallah 🤗eşin çok sevinecek yarın 🤗🤗
İns kanda da pozitif çıkar dediğin gibi yoksa bu kadar net çıkan bir çizgi ile kanda negatiflik beni çok üzecek eşim benden daha çok sevinecek çünkü ben adet olucna içime ağladım hep ama eşim bir çocuğu severken bile gözümün içine bakıyor uzulecekmiyim diye ins hayırlı haberi vermek nasip olur

Bişi söylim mi geçen ay bir topic te 4 milyon sperm ile umutsuz bir anne adayı pozitifi gördü. Biz 60 milyon ile negatifi. Demem o ki evet sayı kalite önemli Bi yerde ama olunca 1 tanesine bakıyor İnan. İnş sende yanılırsın da pozitifi görürsün 🤲 Olmasa da 2.yi dene yda tüp bebek.
Çok haklısın canim🙏
Doktorum olmaması için hiç bir sebep yok demişti canim.beni de cok umutlandırmıştı.belkide kanda çıkar bir umut. Cok haklısın yumurtaya bile can veren rabbim bize de verir elbette.🙏🙏🙏🙏 cok sağol canim rahatladım

İnan bilmiyorum eve gidince bakayım sonuçlara daha doğrusu biz ödeme yapacakken söylediler çipli olduğunu yani 650 falan daha fazla ödedik fiyat olarak. Ama hiç bir belirtim olmadığından sanırım çok umutlu değilim
Hiç belli olmaz kiminde belirti olmuyor. Gönlünü ferah tut canım benim 🤲

X