2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum benim hadi hayırlı olsun sonu pozitif olsun 🤲🏻🌸🤗 ben kullanmadım ama kullanan çok kişi oldu eminin yazar. Hemşire öyle dediyse sorun yok bence 🙂
Teşekkür ederim bebişim 💃🤩 inşallah bu sefer bende aranıza katilirim 🙏🏻 aynen yazarlarsa kızlar bana da fikir olur

Kuzum biraz önce sordum da değiştirmesin demiş drum hemşireye üzerinden bantla dedi hemşire valla bende her tarafını bantladim kalkmasın diye sanırım kalkmaz 😂 bunu sen ne için kullanmistin
Östrojen salgılıyor diye biliyorum hayırlı olsun tedavin insallah pozitif olacak bu sefer😍

Canım fitil kaynaklı olmuştur muhtemelen endişe etme hemen Allah korusun yoğun kırmızı kanaman olursa zaten hemen acile görün. Şu an takip et bence bol su iç ve sürekli uzan. Fitili koyarken de çok zorlama geçmiş olsun ve hayırlı olsun. Sağlıkla kavuşmayı nasip etsin Rabbim 🤲🏻
Ayyy canim cok sagol cevp verdigim icin surekli tuvalete gidiyorm bisy varmi die cok sukur bisy yok şuan ama cok korkuyrm bisy olcak die tekrar idrar testi yaptim korkudan cizgilerim cok belirgun cikti bisy oomus olsa Allah korusun çif cizgi cikmazdi die dusunuyrm

Ayyy canim cok sagol cevp verdigim icin surekli tuvalete gidiyorm bisy varmi die cok sukur bisy yok şuan ama cok korkuyrm bisy olcak die tekrar idrar testi yaptim korkudan cizgilerim cok belirgun cikti bisy oomus olsa Allah korusun çif cizgi cikmazdi die dusunuyrm
Ne demek kuzum hepimiz yaşadık yaşıyoruz bu endişeleri korkuları. Allah korusun bir şey olsa çok yoğun ağrı ve kanama yaşardın kuzum aklına kötü şeyler getirme. Aslında yoğun kanama yaşayan ama bebişlerine sağlıkla kavuşan da bir sürü kişi var. Bir şey olmaz inşallah 🤲🏻 Az kalmış muayenen de göreceksin yavrunu 🥰

İnsallah kuzum Rabbim.hepimizin ugraslarini çabalarini umutlarini boşa cikarmasin tanidigim tanimadigim herkese dua ediyorm hamile oldugumu ogrendigimden beri hic birimizi evlatsiz birakmasin gzule Allahim 😍😍 birde bisy daha sormak istiyorm benim ilk denememdi tup bebektw gebelik haftasi nasil hesaplaniyor acaba ben transferden bugne hesapliurm 3 haftalik olmus oluyo acaba yanlis mi hesapliuorm transferim 18hazirandi Kilya Kilya

Son düzenleme:
Kizlar herkese merhaba uzun zamandir takip ediyorum hepinizi yazdiklarinizi az cok okuyorum benimde hepinize sorum olcak banada akil verirmisiniz yardimci olurmusunz
18haziranda transferim gercklesti ayin 29u test gunumde pozitif cikti şuana kadr herseyim gzl gitti doktorum test degerlerimden 10gun snraya ustrasyona grmemi syledi ayin 12sine randevum aldm ama bu sanah 7 gibi uyandimda progestan fitil kullaniyrm intisi oluyo surkli bilirsnz yataktan kaltgmdada oldu herzamanki gbi ama bu sabh açik pempemsi su gbi akintim oldu fitil akintisyla beraber doktoruma yazdm hemen korkulack bisy yok normal dedi ama ben hala korkuyrm başina gelen varmi hastaneye gitmem gerekir mi pazartesiye kadr beklemelimiyim transrferden bu yana 3 hafta oldu tam bebegim benimlemidr cok korkuyrm şuan
cnm benim de iki kez oldu kahve akıntım doktor progestandan olduğunu söyledi.kırmızıya dönerse sıkıntı olabileceğini söyledi.çok kafana takıp stres etme cnm😘😘

Merhaba kızlar ❤️ bugün kontrolüm vardı kısmet olursa 4 gün sonra transferim var. İlaçlar aynı tek farklı olan climara Forte bant verdi bunu ilk transferimde vermemişti kullananlar vardı bana bilgi verebilir mi? Çünkü hemşire yapıştırdı ama üst kısmı sürekli kalkıyor yarım duruyor hemşireye sordum bantla her tarafını yapıştır dedi bende valla koli bandıyla her tarafını yapıştırdım 😂 bir sorun olmaz değil mi? 72 saat sonra tekrar degistiricekmisim
hayırlısı olsun cnm.. bende senin gibi transferden önce başladım halen devam ediyorum.koli bandıyla yapıştırmak işe yaramı bir fikrim yok ama ilk climara bantı yapıştırdığımda çok elimle ileri geri gittim üstünden yapışsın diye ama o hareketi yaparken bir kenarı açıldı sonrasında yapışması zor oldu.yapıştırırken yapman gereken climara bantı yapıştır çamaşırını giy çamaşır üzerinden biri iki ileri geri hareket et , ozaman böyle açılmalar olmuyor aklında bulunsun😘

hayırlısı olsun cnm.. bende senin gibi transferden önce başladım halen devam ediyorum.koli bandıyla yapıştırmak işe yaramı bir fikrim yok ama ilk climara bantı yapıştırdığımda çok elimle ileri geri gittim üstünden yapışsın diye ama o hareketi yaparken bir kenarı açıldı sonrasında yapışması zor oldu.yapıştırırken yapman gereken climara bantı yapıştır çamaşırını giy çamaşır üzerinden biri iki ileri geri hareket et , ozaman böyle açılmalar olmuyor aklında bulunsun😘
Üç gün sonra ikincisini yapistiricam canım dediğim şekilde yaparım. Ben koli mandiyla istide dahil tamamen kapattım ama tabi koli bandida çıkıyor hafiften hemşireye degistiriyim mi dedim yok dedi kalması gerekirmis bu yüzden bant yapistir dedi. Bunu sana ne için vermişti peki sen sordun mu ne işe yarıyor bu bant kuzum?

cnm benim de iki kez oldu kahve akıntım doktor progestandan olduğunu söyledi.kırmızıya dönerse sıkıntı olabileceğini söyledi.çok kafana takıp stres etme cnm😘😘
Sagol canim.inşallah bisy olmaz benim açik pempemsi su gbi bisydi yani fitilin akimtisiyla beraber geldi zaten gun icinde surekli fitilden akinti geliyo fitil geri geliyo resmen ama ilk defa açik pempemsi geldi

Sagol canim.inşallah bisy olmaz benim açik pempemsi su gbi bisydi yani fitilin akimtisiyla beraber geldi zaten gun icinde surekli fitilden akinti geliyo fitil geri geliyo resmen ama ilk defa açik pempemsi geldi
Yanlış hatırlamıyorsam açık pembe ve kahverengi akıntıdan korkmayın diyorlar içini ferah tut canım inşallah hiç bir sıkıntı yoktur 🤲🏻

İnsallah kuzum Rabbim.hepimizin ugraslarini çabalarini umutlarini boşa cikarmasin tanidigim tanimadigim herkese dua ediyorm hamile oldugumu ogrendigimden beri hic birimizi evlatsiz birakmasin gzule Allahim 😍😍 birde bisy daha sormak istiyorm benim ilk denememdi tup bebektw gebelik haftasi nasil hesaplaniyor acaba ben transferden bugne hesapliurm 3 haftalik olmus oluyo acaba yanlis mi hesapliuorm transferim 18hazirandi Kilya Kilya
Allah razı olsun kuzum amiin🤲🏻 şu uygulama https://gebelik.hesaplama.net/hesaplama.do doktorumla aynı sonucu veriyor transfer tarihine göre tabii üçüncü ya da beşinci gün embriyosu olmasına göre seçiyorsun beşinci gün ise blastokist i seçiyorsun

Kızlar bilgi birikiminize ihtiyacım var benim bugün muayenede rahim 11 mm çıktı ve kan değerim düşüktü biraz düşük çıkmış diyip tereddütlü konustu 120 lerde bişi söyledi. Bu değer hangi değer ki? Ve rahim 4 gün sonraya kadar kalınlaşır mi? Transferde kaç olması gerekiyordu unuttum ben

Üç gün sonra ikincisini yapistiricam canım dediğim şekilde yaparım. Ben koli mandiyla istide dahil tamamen kapattım ama tabi koli bandida çıkıyor hafiften hemşireye degistiriyim mi dedim yok dedi kalması gerekirmis bu yüzden bant yapistir dedi. Bunu sana ne için vermişti peki sen sordun mu ne işe yarıyor bu bant kuzum?
östrojen hormonu salgılıyor cnm.embriyonun rahime tutunmasında yardımcı oluyor...

anladım cnm.fitili koyduktan sonra 1 saat yatıyorum vaktim yoksa minimum 30 dk o zaman geri gelme olmuyor sadece idrarda bazen parça parça görüyorum.

Kızlar bilgi birikiminize ihtiyacım var benim bugün muayenede rahim 11 mm çıktı ve kan değerim düşüktü biraz düşük çıkmış diyip tereddütlü konustu 120 lerde bişi söyledi. Bu değer hangi değer ki? Ve rahim 4 gün sonraya kadar kalınlaşır mi? Transferde kaç olması gerekiyordu unuttum ben
cnm 11 mm gayet ideal kalınlıkta. 7-14mm aralığında olması yeterli geliyor.cnm benim transferden önce e2 55 fsh 4.41 progesteron 0,479 çıktı.eğer bu tahlillerden farklı bir tahlil değilse belkide progestan 0,120 dir diye tereddütte kalmıştır.tabi bu bir tahmin😅

cnm 11 mm gayet ideal kalınlıkta. 7-14mm aralığında olması yeterli geliyor.cnm benim transferden önce e2 55 fsh 4.41 progesteron 0,479 çıktı.eğer bu tahlillerden farklı bir tahlil değilse belkide progestan 0,120 dir diye tereddütte kalmıştır.tabi bu bir tahmin😅
Valla doğru bir tahmin olabilir kuzum 😂 eğer 7-14 mm olması gerekiyorsa ve tahmini günde 1 mm buyuyorsa benim 17-18 mm oluyor bu seferde o sorun olmasın? Kafamda yine deli sorular

X