2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ben sabah da çok aç kalkıyorum, kahvaltı hazırlanana kadar sanki bayılacak gibi oluyorum.. Demek ki benim de daha sonra öğlen açlığına dönebiliir.. Tek öğüne dönse idare ederim belki, şimdi her öğün açım

Ayy Buğra coskun hocayı çok severim ona da gitmiştim muayeneye, gebelik olursa yine seceneklerimin arasında memnunsun değil mi
Ben normal kontrole de ona gidiyordum. Çocuk düşününce baya araştırıp karar vermiştim, hem devlet hastanesi tecrübesi olsun hem de akademik olsun diye. Güncel gelişmeleri takip ediyorlar, bi de pozitif bi enerjileri var kardeşinin de kendisinin de ben memnunum canım. Baya da popüler oldular, zor bulunuyor randevu

Benim iki yıl önce gittiğimde daha popülerliklerinin baslarindalardi sonra coştular evet ikisininde enerjisi çok iyi bende düşünüyorum tekrardan orayı. Bide live güzel konforlu bir hastane. Peki muayene ücreti durumlarını nasıl yaptın paket filan mı aldın

Liv de çok kalabalık olmaya başladı aslında, tüp bebek de özel muayeneye alışınca bu korona döneminde o kalabalık insanı bi ürkütmüyor diil Tamamlayıcı sağlık sigortam var benim canım, doğum dahil gebelik takibini ve tahlilleri karşılıyor. Tüp bebekten sonra ilaç gibi geldi hiçbişi ödememek

Oyy gelmez mi hiç onca masraf yapıyoruz şu tüp bebeğe bende bu tüp bebek süreçlerinden önce çıktım bankadan, o zaman özel sağlık sigortam da vardı live gidip para vermeden çıkıyordum çok rahattı. Eğer gebelik olursa inşallah, bende tamamlayıcı sağlık sigortası yaptıracağım yoksa baş edilmez sürekli

Merhaba canım
Seninle aynı kan değerleri, yaş ve kiloya sahip kadınlar ile karşılaştırıyorlar diye biliyorum ben canım. Mesela seninle aynı değerlere sahip 460 kadından 1 tanesinde sorun olmuş. 1000/1 veya 10.000/1 de olabiliyor sonuç. 460 ı 10.000 değere göre değerlendirmiş olabilir doktorun. Fetal dna yaptırabilirsiniz aklın kalmaz en azından canım. Ama bu testler pek güvenilir değil kesin olmadıgı için ihtimaller üzerine konuşuyorlar. Benm doktorum kan değeri yaş vs risksiz bir hastam sorunlu bebek dünyaya getirdi demişti. En doğru sonuç fetal dna dedi. Bir sorun olmaz inşallah hiçbirimizde

Benim öğlen ne sabah ne akşam öğlen müthiş açım

Tamamlayıcıyı 1 sene önceden başlatmak gerekiyor hamilelikte geçerli olması için canım..Hamilelik başlayınca da yapıyorlar ama o zaman sanırım doğum paketleriyle aynı fiyata geliyor aşağı yukarı

Anladm simdi en azindan doktor kontrolündesin canım insallah durur Allah ın izniyle doktor peki bisey dedi mi neden oldugu hakkında
Yok bisey söylemedi rahim ağzın kapalı sıkıntı yok dedi ama o zamandan bu zamana da kanama arttı açıkçası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…