2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Maşallah 🧿gozunaydin ne kadar olağan üstü bir şey o kalp atışı degilmi rabbim cümle isteyene nasip etsin sağlıklı hamilelikler in olsun ins cnm .🤗
Ahh sormaa 😍 2 hafta önce sadece görmüştük, bütğn vucudu kalpmiş gibiydi atıyordu pıt pıt.. Şimdi duyduk bi de, ne büyük mucize insan deli oluyor düşündükçe🐣 Amin, kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah🙏🏻

Buradayım buradayım 🙋🏻‍♀️ Aslında takip ediyorum sizleri ama siz ileri haftalarda olunca Mayıs grubunda daha aktif olur oldum.. Sizi okuyup not alıyorum kafamda ileriki haftaları 😀 8. Haftaya geldim çok şükür, yarın doktora gideceğim.. Mide fena yapıyor bu aralar ve devamlı açım😫 ne zaman geçiyor bunlar, haber verin ileriki haftalardan 😁
Cnm bende senin gibiydim.bir arkadaşım leblebi yememi önerdi. 2 gündür iyi geldi deneyebilirsin..

Aynı aynıı.. Aayyy hele tostt 😍 Eşim diyorki ne kadar vizyonsuzsun insan tost mu aş erer, şöyle zor bulunan şeyler istesene 😂 Ama resmen sadece tostla yaşayabilirim..Ne sebze yemeği ne et hiç bişi istemiyor canım. Akşam su da içemiyorum, içtikçe sanki günlerdir bişi yememiş boş mideye içiyormuş gibi oluyorum.. Bu açlık devam ederse kaç kiloyla bitiririm hamileliği hiç bilmiyorum 🙈
Bizim durumlar benziyormuş canım 😂 söyleyeyim eskisi kadar kalmıyor ama yine de öğlen kazıntılarım devam ediyor 😅 eşime diyorum seni bile yiyebilirim bacaklarını kollarını kapalı tut😂😂😂 hani şekerin düşer ya öyle oluyorum 😬

@Drystc86 kızlar bunu ne zaman kullandınız yumurta toplama zamanı mı? Yoksa transferin ilaclari kullanırken mi? Benim şuan transfere 6 gün var kullansam olur mu yoksa sonrasında mi kullanmak gerekiyor
Bence şimdi başlayabilirsin, çünkü transferden sonra progestan biraz kabızlığa sebep oluyo. Doktorlar ıkınmayı önermiyo. Hem bağırsaklarını da yumuşatır.

Çıktım canımm kontrolden. Çok şükür herşey yolunda.. Minnoş kalbini duydukk 🥰 Şükürler olsun 🙏🏻 Büyümüş, önden bile gidiyor 8+5/6 hatta 9 diyebiliriz dedi Doktorum çok pozitif konuştu, moral oldu vallahi..Darısı sana inşallah 🐣
çok sevindim canım kucagına almakta nasip olsun inşallah 🌸🙏

Doğru diyorsun faydası muhakkak olur canım
Ben bi kavanozda zeytinyağının içine incir kesip koymuştum, sabahları aç karna bi kaç parça yiyodum. Onu da deneyebilirsin. Dediğim gibi progestan bağırsakları gevşetiyo, gaz ve kabızlığa sebep oluyo. Aklında bulunsun. Hayırlısıyla çok güzel haberler bekliyoruz senden 🙏🏻🌸

Ben bi kavanozda zeytinyağının içine incir kesip koymuştum, sabahları aç karna bi kaç parça yiyodum. Onu da deneyebilirsin. Dediğim gibi progestan bağırsakları gevşetiyo, gaz ve kabızlığa sebep oluyo. Aklında bulunsun. Hayırlısıyla çok güzel haberler bekliyoruz senden 🙏🏻🌸
İncirin faydasını ve zararlarını da okumuştum sana yaramış demekki 🙏🏻 inşallah ya artık yetisiyim bende size 🐣 bu sefer olsun aminnnnn 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

X