2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ahh kemık agrıları oturup kalkmak yatakta dönmek acı verıyor bı tafatan da gebelıgımı hatırlatıyor kalkamayınca ahh dıyorum sonra içimden hamıleyım tabı dıe gecıyor

Olsun kuzum iyi oldugunu duymakta yetmistir sen de cok guclu bi kadinsin su gunler gecsinde hele bi dogsunda Allahin izniyle ah ne gunlerdi diye hatirlicaksin

Olsun kuzum iyi oldugunu duymakta yetmistir sen de cok guclu bi kadinsin su gunler gecsinde hele bi dogsunda Allahin izniyle ah ne gunlerdi diye hatirlicaksin
Ayy gercek mi ben kendımı cok aciz göruyorum herkes sessızce hamılelık yasarken ben sanki mızmız biriymişim giibi gelıyor ınsallah hep bırlıkte artık ne cektıkk bee dıe konusurz

Ayy gercek mi ben kendımı cok aciz göruyorum herkes sessızce hamılelık yasarken ben sanki mızmız biriymişim giibi gelıyor ınsallah hep bırlıkte artık ne cektıkk bee dıe konusurz
Sacmalamaaa ya ne acizi guclusun sen dunyaya bir birey getiriosun Allahin izniyle sen mizmizlanmican da ne yaniii bisi olmazz desarj oluyo insan bosver insallah kuzum sonu iyi olsun saglikli olsunlarda cekilen cile kutsal Allahim sevap yaziyodur bize

Yaa valla içimi açtın yatarken tamda ne guzel motive oldu bana çünkü gecelerımde gasvetli agır gecıyor da

Kızlar ya bir anda kanamam geldi yoğun bir şekilde durmadan akıyor acile geldim
Canım ne durumdasınız inşallah her şey yolundadır. Bizi haberdar et ne olur. Bu aya gelmiş gerçekten anlamadım. Regl filan mı oldun bazıları gebeykende olurmuş ya. Rabbim esirgesin kuzum dualarım seninle

Acildeysen ne gerekiyorsa yapılır canım, merak etme.
Nasılsın? Kanamayı kontrol altına aldılar mı?

Canım ne durumdasınız inşallah her şey yolundadır. Bizi haberdar et ne olur. Bu aya gelmiş gerçekten anlamadım. Regl filan mı oldun bazıları gebeykende olurmuş ya. Rabbim esirgesin kuzum dualarım seninle
Gece tam yatağa yatıyordum bi ağrı girdi bi anda anlık böyle durdum bi ah dedim sonra yattım bi sıcaklık geldi bir baktım kan şok oldum. sonra wc ye gittim bakayım dedim. bir kan geldi şıp şıp akıyor yerlere çok kötü oldum dedim bitti sanırım sevincim buraya kadarmış acile gidince de kalp atışı vardı ellerini sallıyordu. Biraz rahatladım ama kanama çok kötü etkiledi beni. Progestan 50 mg iğne yaptılar. Fitiline de sabah akşam devam et dedi. Zaten bu ilaçları keserken çok korkuyordum. Ve düşük tehliken var yatıcaksın dedi

Simdi nasılsn canım durdu mu kanaman?Üzülme insallah bak sağlıklıymıs hicbirsey olmaz Allah ın izniyle igne de rahatlatır insallah sen bütün ilacları bırakmış mıydın

Simdi nasılsn canım durdu mu kanaman?Üzülme insallah bak sağlıklıymıs hicbirsey olmaz Allah ın izniyle igne de rahatlatır insallah sen bütün ilacları bırakmış mıydın
Moralim çok bozuldu ufaktan da regl gibi bi his var rahimde. Kanama durdu sanırım ama gelecek gibi de anlamadım. Tüm ilaçları bırakmıştım 2 hafta önce 12. Haftada yani

Canım normal şartlarda normal bir akıntı rengi. Kötü kokulu ise enfeksiyon olabilir onun takibi gerekir. Onun dışında sorun olduğunu zannetmiyorum
Kilyacim normalde böle bi akıntım olmazdikokulu mu değil mi bilemedim ins enfeksiyon değildir, yakın zamanda doktora gidince sorayim.
Teşekkürler canım

Moralim çok bozuldu ufaktan da regl gibi bi his var rahimde. Kanama durdu sanırım ama gelecek gibi de anlamadım. Tüm ilaçları bırakmıştım 2 hafta önce 12. Haftada yani
Bozma moralini biliyorum cok zor ama stresten de etkileniyor dua et bol bol Rabbim insallah saglıkla sihhatle kucagımıza almayı nasip eder bak burda daha uzun süren kanaması olanlar oldu cok sükür iyiler simdi insallah sende atlatacaksn ferah tut icini insallah dualarımız seninle

Amin canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Canım çok geçmiş olsun. Allah korktuğunla karşılaştırmasın. Nasılsın var mı bir gelişme
Teşekkür ederim amin canım kanama durdu sanırım tam anlayamıyorum az once fitil koydum orada kalan kanlar olabilir eldivene gelen. akan bir kanama yok sabah 5 ten beri. Ama neden kanama oluyor onu algılayamıyorum

Kızlar bisey sormak istiyorum sizin belirtiler ne alemde ben korkmaya baslıyorm 10+6 bugün 1 hafta ömce bulantilarm artık kesildi nerdeyse hic yok diyebilirim arada sadece bas agrım var hic birsey yok baska normal mi sizce

Bu haftalarda artık plasenta üretiyor aslında progesteron. Neden olmuş kanama alanı mı oluşmuş bir şey demediler mi? Sen kendi doktoruna da bilgi ver canım. Kanaması olan herkese düşük tehlikesi var diyorlar kuzum takılma bol su iç yat hiç kalkma. Çok geçmiş olsun

Kilyacim normalde böle bi akıntım olmazdikokulu mu değil mi bilemedim ins enfeksiyon değildir, yakın zamanda doktora gidince sorayim.
Teşekkürler canım
Canım hamilelikte farklı olabilir her zamankinden. Sen bol su iç enfeksiyon da varsa onu tavsiye edecektir. Ama zannetmiyorum ateş filan da olurdu. Benim de sarımtrak oluyor akıntım. Yeşilimsi değilse korkulacak bir şey yokmuş. Sen doktoruna danış tabii kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…