2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

gaz problemlerimde senin mesaj kutunu dolduracağım o 1 saatlik bile yardımın o kadar büyük iyiliği oluyor ki ne güzel kızın yardımcı olabiliyor.. ahh evet büyüdükçe sırasıyla herşeyi yaşayacağız
Battaniye yapıyorum cnm işlemeli.yıllar yıllar önce bu deseni gördüğümde , çocuğum olunca yapacağım diye hayal etmiştim

Eklentiler

• E6B5A011-BD33-4288-91B1-C9B0D71EFF18.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 36
Normal normal bebekten bebege degisiyor bende hareketsiz diye giderdim doktora hephele 30 u gec daha guclu hissedeceksin masallah size

Cano sen bir anda iki bebeyi de büyütüyorsun ohhh ne güzel hem de bir kız bir oğlan şöyle biraz çikolata falan dökelim durumunun üstüne de tatlı gelsin sana
Yaa tubişim
Ben de öyle düşünüyorum bazan geberiyosun ama ikisi aynı anda büyüyor işte diyorum kendi kendime. Ama duman atıyo kafam vallahi

Dsö gibi dedin kız tünelde ışık göründü ama 2 yildir bitmiyor o hesap.bizimkide aslinda hic bitmeyecek
Kesinlikle öyle
Aman bunlar biter öbürleri başlar. Dün gece değil önceki gece berbattı yaa gözüm kapalı bebişi getirdi eşim mememe. Neyse tutturdum ama çok uykum var yaa dedim ağladım. Hiç durmadılar hiç es vermediler Bi biri biri. Hani beslenme ya da başka bişe her neyse bilsek o da değil. Her şeyleri tamam vil vil vik ağladılar biri sustu biri başladı bir biri bir biri ayyyhh
Bi de kırk uçurmuştuk o gün dedim pamuk gibi uyurlar bu gece anam Tem tersi oldu yaaa töbee

Ayy bide diyolar ki 41.gun sihirli degnek degmis gibi olacak diye kandırıyorlar bizi desene valla ikiz annelerine ayri bir saygi duyuyorm gercekten cok zor ben tek bebeyle tamamım yani yapamazmisim galiba benide lerisan eden sey sagmak o bitene kadar bebis uyaniyor besle gaz temizle hoop yeniden sagim geliyor esim evde olmayinca kizda uyumazsa sagamıyorum sureklk mastitim

Kızım okula basladıgın da bocalayagım sanırım alıstım
Herzaman destek olurum kuzum ne demek
Cokkk guzell ellerınee saglıkk ne guzel bı hayalıgercekkkesturmek

O değnek bizim kafaya değer anca tövbe valla sihirli değnek flan yok kanma anacım. Allah razı olsun
Ahh sağım. Özlemle anıyorum
Valla sadece kendi sütünü veriyosun o yönden de düşün süper bişe süper. Yoksa başka şeylerle de uğraşacaktın.
Biz dün doktora gittik biliyomusun yeni yeni gelişmelerimiz var
Pişik isilik yayılımı aynı anda patlak vermişti ya bizde her ikisinde de. Alerjik drum olabilir dedi kaka testi yaptrıcaz. İnşallah öyle Bi durum olmaz çünkü onla yaşamak çok zor

Aa neye alerjileri varki aceba tühh ben niyeyse seni islak mendile baglamistm yeni degistn diye uzuldm valls insallah hicbiseycik cıkmaz

Aa neye alerjileri varki aceba tühh ben niyeyse seni islak mendile baglamistm yeni degistn diye uzuldm valls insallah hicbiseycik cıkmaz
Süt laktoz alerjileri olabilir dedi. Ozaman gerçekten çok daha zorlaşır herşey. Ben diyet yapmak zorunda kalırım. Bebeklerin mamaları değişicekmiş rapor çıkıyomuş o mamaya ve tadı çok kötüymüş. Daha birsürü şey işte. İnşallah öylr bişe değildir

Yahuuu olsaydı en bastan olmazmıydı sonradan oldu bence degıldır üzülme
Benım kızda 4.5 gundr kendılıgınden kaka yapamıyor uafcık mınıcıkte olsa fıtıl verımce destek verdıgım gıbı kakasını yapıyor bemde ona canımı sıkıyorum ama cok şükür bariz sekılde gaz problemı azaldı kendı cıkarıyor artık ama sımdı sorun kaka

Cnm alerjileri olsa Derya'nın dediği gibi önceleri de belli olmaz mıydıins öyle birşey çıkmaz kuzular ve senin için inanılmaz zor olur güzel haberlerini bekliyoruz.,

Yaa insallah öyle bisey degildir dur bakalim hoc kötüyü düsünmeyelim insallah basit biseydir hemencecik gecer gider kuzucuklardan

Aceba verdigin destege mi alıştı ki kendi yapmıyor

Aceba verdigin destege mi alıştı ki kendi yapmıyor
Kuzum normalde ben hıc ellemıyordum kendı yapıyordu bıanda keısldı gazı ıle ugraısrken kakasını yapmamaya basladı harcadıgıım fıtıl 1 buuck fıtıl hıc ıcınde tutmuyor onu vermeye calısrken fırlatıyor ıkınırken sonra kakasını yapıyor anlamıyorum ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…