2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yani öyledir diye düşünüyorum kuzum. Hastaneye gittiğiniz de bilgi alabilirsiniz, dur ben link atiim
Sağol kuzum bakalım gidince detaylı konuşurum artık şimdi öncelik olarak doktorun kabul etmesi 32.haftada doktorlar bazen kabul etmiyor. Benim şuanki doktorum ben kabul etmem demişti :KK43: İnşallah sorun çıkmaz.

İçin en rahat nasıl edicekse kuzum valla izin verselerde anne eş ikiside kalsa 🤷🏻‍♀️ Güzel bi dille söylersin ama yok illa kalmak istiyorum olmaz erkek işi falan derse de bi şans vermeyi düşün bence annen yaniii ne biliyim kuzucum bana daha çok güven verir gibi gelio tecrübesiyle sakinliğiyle vs ya da ben öyle gördüm ablamlar rahat etti çok diye bilemiuorum ☺️
Neyse bakalım gelsin Bi ozamanlar da😁

Su indirimlerde uyguna getirirsen al bence iyi olur bn boyle diyorum annem aman ne gerek var diyo besikten cikarip normal yatirirsa hic sasirmam😅
😂😂 benimkide park yatağa yatak koyma madem reflü yatağı koycan dio dedim ne alaka sanki dört ay reflü yatağındamı yatcak hemen büyüyolar zaten illa yatakta yatcak çocuk 🤷🏻‍♀️

Neyi kabul etcek kuzum anlamadım ki
Canım benim şöyle durumum oldu çalıştığım şirket sigortayı değiştirip vip yaptı bizi ona da Acıbadem dışındaki tüm hastanelere annelik ve doğum için limit koymuş .Sadece Acıbadem hastaneleri limitsizdir yazılmış. Şimdi mecburen Acıbadem hastanesine geçiş yapacağım.

Canım benim şöyle durumum oldu çalıştığım şirket sigortayı değiştirip vip yaptı bizi ona da Acıbadem dışındaki tüm hastanelere annelik ve doğum için limit koymuş .Sadece Acıbadem hastaneleri limitsizdir yazılmış. Şimdi mecburen Acıbadem hastanesine geçiş yapacağım.
Hee anladım kendi doktorun oraya gelcek mi diye diyosun 🙄 valla benim ablam beş kuruş vermeden çıktı acıbadem de çalıştığı kurum karşılıodu tüm tahlilleri vs herşeyi bedavaydı çok şanslısın o açıdan inşallah doktoru da ayarlarsınız

469732C7-C73B-4AE8-8D2E-EC46A1971705.jpeg

Önüme çıkmıştır 😅😬

Hee anladım kendi doktorun oraya gelcek mi diye diyosun 🙄 valla benim ablam beş kuruş vermeden çıktı acıbadem de çalıştığı kurum karşılıodu tüm tahlilleri vs herşeyi bedavaydı çok şanslısın o açıdan inşallah doktoru da ayarlarsınız
Valla bu konularda pek şansım yoktur sigortaya güvenip gideceğiz umarım bir sorun çıkmaz.
Şimdi kendi doktorumun yönlendirdiği doktorla yazıştım. Seve seve kabul ederiz ne zaman isterseniz gelebilirsiniz demiş iletişim bilgilerine kadar vermiş doktor. Bir tek randevu alıp tanışmak kaldı şimdi .

IMG-20211122-WA0024.jpg
Kızlar son dk sabah 9.30 da aklıma geldi
Eskı calıstıgım yerı arayıp hemen hazırlattım
Yogun bakım bebek hemsıreler ıne dagıttım
Onlara da moral olsun bana da dıe
Nasıp te hastane odası yokmus ama hamd olsun 🤲
Bebegımın cıkolatasını dagıttım yıne de 😍🥰🧿🤲
Oradakılerde cok mutlu oldular 😊 IMG-20211122-WA0010.jpg IMG-20211122-WA0024.jpg IMG_20211122_143715.jpg
Hatta magazaya bıle gırremedım emzırme saatı dıe kızlar sagolsunlar kosarak arabaya verdıler
Bana da moral oldu tabi nasıp oldu bebek cıkolatası dıe 🤲

Valla bu konularda pek şansım yoktur sigortaya güvenip gideceğiz umarım bir sorun çıkmaz.
Şimdi kendi doktorumun yönlendirdiği doktorla yazıştım. Seve seve kabul ederiz ne zaman isterseniz gelebilirsiniz demiş iletişim bilgilerine kadar vermiş doktor. Bir tek randevu alıp tanışmak kaldı şimdi .
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah kuzum 🤲

Eki Görüntüle 2957126
Kızlar son dk sabah 9.30 da aklıma geldi
Eskı calıstıgım yerı arayıp hemen hazırlattım
Yogun bakım bebek hemsıreler ıne dagıttım
Onlara da moral olsun bana da dıe
Nasıp te hastane odası yokmus ama hamd olsun 🤲
Bebegımın cıkolatasını dagıttım yıne de 😍🥰🧿🤲
Oradakılerde cok mutlu oldular 😊Eki Görüntüle 2957128 Eki Görüntüle 2957126 Eki Görüntüle 2957129
Hatta magazaya bıle gırremedım emzırme saatı dıe kızlar sagolsunlar kosarak arabaya verdıler
Bana da moral oldu tabi nasıp oldu bebek cıkolatası dıe 🤲
Çok güzel düşünmüşsün cnm 😍😍 bende hastanede ilgilenelerle hediye vermek istiyorum ☺️

X