2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Demekki gerek görmemiş kuşum iyiki de görmemiş çok şükür güzel haber aldın çift transfer mi yaptı

Ay bende keşfette kayboldum. Benim anlamadığım o valize nasıl sığdı

Bence tek valizle gitmiyo onu kapatamaz yani düşün memlekete giderken belki o kadar eşya götürmüyorum yinede iki üç valizle gidiyoruz

Ahh bana yapılsa şöyle masaj ne güzel olurdu
Ah ah gönül neler ister neler. Şu an güzel bir banyo önceliğim uzuuun uzun rahat rahat. Sonra mis gibi bir yatakta dönme korkusu olmadan mis gibi bir uyku sabahına şöyle güzel bir kahvaltıcıda serpme kahvaltı. Biraz deniz havası bir fincan kahve yanına bir ıslak kek. Ufak bir yürüyüş. Alışveriş merkezi turu. Şöyle birkaç parça eşya almak aheste aheste dolanıp eve gelmek. İlaç derdi yok endişe tedirginlik yok. Ah ah

İmkanı yok ya

Ahhh kilyacım valla keske bunlarn hepsi birden olsaydıhayaller hayatlar sütümü ictim yatıym bari diyorm

Ahhh kilyacım valla keske bunlarn hepsi birden olsaydıhayaller hayatlar sütümü ictim yatıym bari diyorm
neyse mükafatı güzel olacak inşallah bunları bir daha yapmamız zor olacak endişesiz telaşsız ama öylesi de güzel minik kuzularla bazen düşünüyorum yani ergenlikten sonra elden çıkıyorlar zaten keyfine varmakta gerekte insanın elinde olmuyor

Gerekli gereksiz herşeyi alalım diyorsun
Gereksiz diye bir şey yok ama tabii özel hastane ortamı daha steril gelir rahat hissedilir belki bilmiyorum. Burada beş yıldızlı otel formatında hastane var mesela. Otel zannediyorsun ama arada kesip biçiyorlar da neyse işte mesela çarşafıma o ultrason sıvısından sürüldü değişmek istiyorum ama bir tane düşün yani çarşaf alın hatta mümkünse yedekte olsun. Ben ne olursa olsun rahat edemiyorum ya otele gitsekte alıyorum eşim diyor ne gerek var. Oraya yatan binlerce insanı düşününce hele yabancıları filan içim rahat etmiyor çook iyi bir yerde olsa. Klozet örtüsü alın çok işe yaradı geç elde ettim ama. Bol peçete kağıt havlu tarzı şeyler. Arabaya yedekleyin valize almazsanız da yani hijyen ürünleri çok lazım oluyor atıyorum 2 tane biberona gerek olmaz ama diğer türlü şeyler üzerime yemek damlattım mesela insan değişmek istiyor. Bu arada ben çok sakarım ya hep döküp saçıyorum şıp diye göbeğime düşüyor her şey

Aminn kuzumm rabbım yasatmasın
Bak sımdı kapının onune dısarı kamp sandalyesi koydu esım bıtkı cayımı orda ıctım tıkandım bıraz dıe rahat oksıjen alayım dıe ne kadar surecek bu durum bılemıyroum normal dogum benım ıcın cok zor oldu nefea alıp veremem kı kuvvetlu ama dr sen oraları duusnme o an ne gerekırse o olur dedı bende merak ıcınde beklıyroum hayırlı sekıkde yavrumla kavusalım da

Aynen öyle düşünme kuzum Rabbim büyük olacak bir şekilde o an olup bitecek anlamayacağız inşallah

Aminn insallah valla sonlar hic gecmiyormus onu anladm hayirlisiyla bir sag salim gelseydi yavrucaklar insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…