2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlarrr pek bi sessizsinizz
57F08C4E-817B-4DD0-81CD-A6971C71A96C.jpeg

Bizde durumlar böyle 😬 bir doz daha ciğer geliştirici iğne oldum yamuldum

Ne zaman kuzum. Aslında ciğer geliştirici iğne ile iyi oldu çünkü aşırı sessizlerdi evde olsam sürekli hastaneye taşınırdım bir de şekerde yüksek çıkıyor 🙄
Evet bak aklin kalmaz hic degilse pazartesiydi ama esim calisiyor o gün salıya kaldi benim minnosta bugün yine sessizlesti arada yapıyor böyle de iste insan yine de korkuyor tabi

Evet bak aklin kalmaz hic degilse pazartesiydi ama esim calisiyor o gün salıya kaldi benim minnosta bugün yine sessizlesti arada yapıyor böyle de iste insan yine de korkuyor tabi
Aaa insan o bir gün bile zor dayanıyor işte hayırlısı olsun kuzum yeterki güzel haberler alın 🤲🏻 Ya oluyor açıkçası benimde olmuştu da sessizlik zaten çok hareketli değillerdi. İğneden dolayı korkardım kortizon kulağa kötü geliyor ya 🙄

Ayy ewwtt bıde yapıs yapısss 😅
Sorma yatağıma bile sürülmüş lastiklerden yedeğim de yok. İğrenç hissediyorum pijamam da battı üstüm filan ama öyle kalacağım gibi. Bunu aldırdım zaten yakında alışveriş merkezi vardı şimdi başka da para vermek istemiyorum artık. Bir de yıkamadan giymek zorunda kaldım 🥴 ondan da istemiyorum.

Sorma yatağıma bile sürülmüş lastiklerden yedeğim de yok. İğrenç hissediyorum pijamam da battı üstüm filan ama öyle kalacağım gibi. Bunu aldırdım zaten yakında alışveriş merkezi vardı şimdi başka da para vermek istemiyorum artık. Bir de yıkamadan giymek zorunda kaldım 🥴 ondan da istemiyorum.
ANLIYORUM senı kuzuummm napalım onakr ne yaparsa oyle kalıyoruz 🙈🤷‍♀️

Hastanede çabuk kirleniyor anladım ki. Bir tane kullandım filan diyenlere helal olsun 🙄
Ewett bana hergun canta gelır giderdi bırde gunluk yemek vs ıhtıyac derken herkes artık bana canta tasırıd personeller bızım cıkmamız yasak dıe
Yıneee mıı Deryaa derlerdı 🙈😬 esım dıyordu hele bırde gunde 2 kere bısey eksık deyınce allah askına toplu soyleyın dıe 😹😹😹

Ewett bana hergun canta gelır giderdi bırde gunluk yemek vs ıhtıyac derken herkes artık bana canta tasırıd personeller bızım cıkmamız yasak dıe
Yıneee mıı Deryaa derlerdı 🙈😬 esım dıyordu hele bırde gunde 2 kere bısey eksık deyınce allah askına toplu soyleyın dıe 😹😹😹
Ama ne yapalım biz de deneyimledikçe fark ediyoruz 😬🤭 bizim evimiz uzak bir de sağ olsun eşim on defa gitse bir defa da ancak düzgün getirir 😅 eve gitmiyor o da zaten. İnşallah pazartesi çıkarırlar hayırlı bir şekilde 🤲🏻 Yemekte hastane yemeği yiyorum ne yapayım. Diyet olmasa yemem de dışarıdan getirir en azından diyet yiyince buradan yemek tek alternatif gibi bir şey benim içim. Şekeri de kendileri ölçüyor ya ay diyorum yükselir ilaç ekler tutarlar korkuma 😅🤭

X