2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın canım. Valla tuhaf tuhaf ağrılar bende de var anlamadım acaba kasılma mı diyorum nasl çözücezki. Mesela sağa dönüyorum bebeğin ağırlıgından mıdır nedir gaz sancısı gibi bişi sıkıştırıyor beni sola dönüyorum yine aynı şey. Dokunuyorum karnıma taş gibi ve canım acıyor dokununca nedir bu ki. Yastıklara sardım kendimi anca öyle rahatladım karın boşlukta kalınca yatılmıyor artık
Ah göbeğimin içi acıyor benimde 🙄 bende bilmiyorum ki zor geçiyor Allah aratmasın 🤲🏻

Günaydın 🌸 benimde ellerim uyuşmaya başladı ya zaten uyuyamıyordum bu gece dahada uykusuz kaldım 😔
Ay o bende uzun süredir var şişiyor ellerim ağrıyor uyuşuyor ama sabah hareket edince geçiyor kuzum. Kim ne yazsa aaa bende de var diyorum ama 🤭😅 oluyor cidden de bu kalça ağrısı batması mahvediyor ya 😑 çünkü duramıyorsun toti üstünde

Ay o bende uzun süredir var şişiyor ellerim ağrıyor uyuşuyor ama sabah hareket edince geçiyor kuzum. Kim ne yazsa aaa bende de var diyorum ama 🤭😅 oluyor cidden de bu kalça ağrısı batması mahvediyor ya 😑 çünkü duramıyorsun toti üstünde
Günler geçtikçe yeni şeyler ekleniyor kuzum Allah yardımcımız olsun 🤲🏻

Fenomen olma yolunda bir hamişe sordum o da takip ediyordu. Sıkıntı yok genşşler 😅 nurselek nurselek ZEYNEPP5555 ZEYNEPP5555

Eklentiler

• CDE7A542-286B-40C5-878E-CF91F1E8FC04.png
    CDE7A542-286B-40C5-878E-CF91F1E8FC04.png
    209,4 KB · Görüntüleme: 31
X