2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Panıkatak tutan birine ne tavsiye edersiniz pekı? Heran bogulacakmıs hıssı
Yatagın ustu full yastıklar dolu yıne yok nefes alamıyormuusum gıbı hıaaedetme a
Hiç bilmiyorum ki kuzum nasıl müdahale edilir ne yapılır. Yalnız kalmamaya çalışman eşin filan biraz masaj yapsa rahatlar mısın rahatlatıcı bir müzik açsanız.

Kızlar hemşireye verilecek olarak 5li takımlardan mı koymuştunuz. O 5li takımda alt, üst, önlük, şapka ve eldiven var. Onun içine bir çorap bir yarım kol zıbın ve bir de bez versek uygunmu sizce
Aynen zıbın çorap bez battaniye bunlarda veriliyor canım. Penye battaniye

Asırı derecede huzursuzluk sardı oturamıyorum da yatamıyorum da fırrr dönuyorrum evdee hattaa kapının önune ındık herseyı denıyoruz ya bayılıp kalıcam ya cınnet gecırıcem kafamı vurcam bı yerlere 😩😩😭😭
Canım ya şimdi nasılsın bilmiyorum ama nefes egzersizi filan önermişler ama ağır bir vaka ise doktor uygun bir ilaç tedavisi önerecektir diyor. Hamilelikte yaşanan bir şeymiş. Bir de içiniz den geçen duyguları olduğu gibi paylaşın yakınlarınızla diyor utanmayın eleştirilmekten korkmayın diyor. Yani yoga filan diyor ama o anda zor belki nefes egzersizi iyi gelebilir. Bir de paylaş içinden geçirdiklerini yalnız kalma. Olmadı başka doktora git benim İstanbul ile ilgili maalesef hiç bilgim yok ☹️

Yatagın ustu full yastıklar dolu yıne yok nefes alamıyormuusum gıbı hıaaedetme a
Bir de aromatik yağlardan alsan canım lavanta yapı filan sürsen yastığına hafifletir yani geçiren şeyler değil. Ay ben de panik oldum aklıma başka bir şey gelmiyor 🙄

Canım ya şimdi nasılsın bilmiyorum ama nefes egzersizi filan önermişler ama ağır bir vaka ise doktor uygun bir ilaç tedavisi önerecektir diyor. Hamilelikte yaşanan bir şeymiş. Bir de içiniz den geçen duyguları olduğu gibi paylaşın yakınlarınızla diyor utanmayın eleştirilmekten korkmayın diyor. Yani yoga filan diyor ama o anda zor belki nefes egzersizi iyi gelebilir. Bir de paylaş içinden geçirdiklerini yalnız kalma. Olmadı başka doktora git benim İstanbul ile ilgili maalesef hiç bilgim yok ☹️
Sagol canım kuzumm zatemmnıcımde kalmadan bıraya aktarıyorum ama olmuyor sinir sistemı coktu 😣

Sagol canım kuzumm zatemmnıcımde kalmadan bıraya aktarıyorum ama olmuyor sinir sistemı coktu 😣
Kendine bile söylemeye çekindiğin şeyler vardır. Hepsi normal her şey bizim için. Buraya yaz demiyorum ama bir kağıda bile yazabilirsin sonra atarsın gider. Seni böyle sıkan ne mesela endişe ettiren korkutan. Bizimle sadece kötü olduğunu paylaşıyorsun bu değil endişelendiren bir şeyler vardır illa. Saçma ayıp filan diye düşünme. Ama buraya yazma dediğim gibi gerçekten samimi olduğun birine anlat ya da kağıda yaz sonra at gitsin. Kendi kendine aşmaktan başka çare yok bu tip şeylerde kimsenin faydası olmuyor. Okuduğum kadarıyla ilaçlar genelde ağır gebelik için uygun değil. Normalde de geçici çözüm zaten. Kendine çok yüklenme dene. Olmadı mecburen kullanacaksın kuzum zaten

Cnm bende de var panik atak aniden geliyor kalbim sikisiyor boğulacak gibi oluyorum gebelikten önce ilaç kullaniyorsum devlet hast gitmiştim çok iyi gelmişti bana ama tabi gebelikte bıraktım ilaçlari ama ne zaman başlasa hemen bu duayı okurum inşirah güzel birde Ayetel Kürsi oku Felak nas suresi oku IMG_20211102_094124.jpg bu duayı her an okuyabilirsin yatarken otururken abdestin bile olmasa okursun cnm istediğin kadar oku ins şifa bulursun ben okuyorum hep çünkü..🤲🤲🤲

Cnm bende de var panik atak aniden geliyor kalbim sikisiyor boğulacak gibi oluyorum gebelikten önce ilaç kullaniyorsum devlet hast gitmiştim çok iyi gelmişti bana ama tabi gebelikte bıraktım ilaçlari ama ne zaman başlasa hemen bu duayı okurum inşirah güzel birde Ayetel Kürsi oku Felak nas suresi okuEki Görüntüle 2943966 bu duayı her an okuyabilirsin yatarken otururken abdestin bile olmasa okursun cnm istediğin kadar oku ins şifa bulursun ben okuyorum hep çünkü..🤲🤲🤲
Sagoll canımm cekıyroum bende ınsallahh bedenımızıe sıfa olsun 🤲 allah razı olsun 🤲

Kızlar hemşireye verilecek olarak 5li takımlardan mı koymuştunuz. O 5li takımda alt, üst, önlük, şapka ve eldiven var. Onun içine bir çorap bir yarım kol zıbın ve bir de bez versek uygunmu sizce
Benim hastane cikisim.10 lu ilk gün onu vericem hemşireye sonra yanıma 5 li takım bide bir iki tulum zıbın koyucam tmmdir

Telefonu kapatıyorum büyük oranda ben yoksa sabaha göz ağrısı yaşıyorum karanlıkta bak bak. Ciddi göz kuruluğum var ilaçta kullanma şimdilik dedi doktor. Kan çanağı oluyor. Uyumasam da almamakta direniyorum 🙂
Ben de sabaha kadar inledim. İlk günden faydası olmaması tek tesellim. Bilinç açık başım ağrıyor şuanda

X