2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Ah kızlar ah az kalsın doğuruyorum dedim 🥺 hayatımda böyle bir kabızlık yaşamadım çoook kötü idi çok bildiğiniz ıkınıyor karnımı aşağıya basıyorum. Canım nasıl yanıyor kalbim duracak zannettim eşime beni hastaneye yetiştir diyecektim komik de bir durum bir yandan onu düşünüyorum bir yandan ağlıyorum canım yanıyor ıkınmaya engel olamıyorum bağırsaklarım dışına çıkacak zannettim. Ter bastı bütün vücudumu. Dedim böyle giderse gelecek bebekler Allah korusun bir yandan aklım orada. Bir şey de yapacak durumda değilim yani o an ilaç filan hiç bir şey çare edemez. Lavabodayım. Bebekler nasıl vuruyor kıyamam. Büyük korku yaşadım. Ki sebze ağırlıklı besleniyorum salatam eksik olmuyor filan. Hiç onunla alakalı değil. Kayısı filan yasak diye yemiyorum. Şu an belim kasıklarım her yanım ağrıyor. Doktor duphalac kullan etki etmezse haber ver dedi. Ne fena bir şey Allah kimseye yaşatmasın valla
Aynısınıı geçen pazar yaşadım çok çaresiz kalmıştım dedim napıcam şimdi arafta kalıyor insan çoook zordu gercektennn 🥺

Geçmiş olsun canım evde kesinlikle birinin olması gerekiyo ya böyle durumlarda iki taraf içinde sıkıntı
Evet canımm valla öyle eşim işe devam ediyor kırık parmak üstüne basma desem de iş beklemez diyor 😢 verilen sözler müşteriler mecburen hayatta evde tutamam iş varken 🤷‍♀️

Kızlar uyku duzenı ıcın farklı takvıyeye gectım ınsallah ıyı gelır sımdıdıen stres yaptım 🥺😩
Canım sen once bu kendini sıkma isini bırak bi akışına doktor tam olarak ne dedi bilmiyorum ama sen böyle kendi kendini daha cok strese sokuyorsn mis gibi dusun evindesn bebisi gördn az kaldı inslalah hersey daha da yoluna giriyor kendimi uyuyucam diye sartla zaten ortalama heo 2 3 saate bir uyaniyoruz wc icin sen tek degilsn üzülme

Canım sen once bu kendini sıkma isini bırak bi akışına doktor tam olarak ne dedi bilmiyorum ama sen böyle kendi kendini daha cok strese sokuyorsn mis gibi dusun evindesn bebisi gördn az kaldı inslalah hersey daha da yoluna giriyor kendimi uyuyucam diye sartla zaten ortalama heo 2 3 saate bir uyaniyoruz wc icin sen tek degilsn üzülme
Ben toplam uyusam 2.3 saat öpüp basımın uzerııne koycam canımm onceden dedıgın gıbı zırt bırt kalkıyordum
Covıdle beraber kalktı oda
Hayırlısı allahtan benım panık atagım da tutttu hepsı karıstı bırrbırıne allah buyuktur elbet buda gecer 🤲🥺

X