2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok esnek değil gibi kumaşı penye değil çünkü kuzum
Ya biraz snada baglı mesela ben herseyde.bol severim hep bi beden büyük alirım biraz enine genisledigim icin xl aldm hep karnin hemen gider mi mesela esnek degilse kapatirken zorlanbilrisin l beden de

İşte insan kestiremiyor ki gerçi ben pijama da m giyerdim önce de zaten kuzum
Bence L al kuzum xl çok büyük gelir bu benim fikrim tabi sen şuanda diyette yapıyorsun kilo olarak kontrollü gidiyorsun olmadı L sipariş ver eğer seni rahatsız ederse iade edip xlsini sipariş ver

Ya biraz snada baglı mesela ben herseyde.bol severim hep bi beden büyük alirım biraz enine genisledigim icin xl aldm hep karnin hemen gider mi mesela esnek degilse kapatirken zorlanbilrisin l beden de
İşte göbek giderse üstten yana sıkıntı yok doğum yapınca ne kadar iner acaba sorun orada xl alınca da sonrası çok pejmürde durur mu

Bence L al kuzum xl çok büyük gelir bu benim fikrim tabi sen şuanda diyette yapıyorsun kilo olarak kontrollü gidiyorsun olmadı L sipariş ver eğer seni rahatsız ederse iade edip xlsini sipariş ver
Ay valize atayım diye uğraşıyorum bir an önce inşallah çabuk gelir. Acaba yarın mağazasına mı gitsem ne yapsam al iade et yine al bir haftayı geçer sanki

Kız öldüm yaa Bi de eşim yardım ettiği halde mutfağı derledik, buzdolabını temizleyip yerleştirdik bulaşık makinasını boşalttık. Çamaşır astık yeni attık yemek de yedik ahan da geldim
Dinlenip dinlenip yapsaydın keşke bugün dışarıda yorulmuşsundur birde evde yormuşsun kendini ama yinede maşallahın var

Dinlenip dinlenip yapsaydın keşke bugün dışarıda yorulmuşsundur birde evde yormuşsun kendini ama yinede maşallahın var
Nasıl yoruldum anlatamam valla. Eşim ol asa bişe yapamam işte adamın bir gün iznini de sömürebildiğim kadar söndürdüm
Ama yoruldum epey yattım aşağı şimdi pijileri giyip

Ben hiç bişeyi xl almadım canım l aldım 170 e 74 kiloyum. Sen hesapla

Nasıl yoruldum anlatamam valla. Eşim ol asa bişe yapamam işte adamın bir gün iznini de sömürebildiğim kadar söndürdüm
Ama yoruldum epey yattım aşağı şimdi pijileri giyip
Cidden bu süreçte eşlerimizden Allah razı olsun ellerinden geldiğince herşeye yardımcı olmaya çalışıyorlar Ben eşimi hergün sömürüyorum ama oda kendisi istiyor bana birşey yaptırmayarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…