2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

hiç belli olmaz sen renkli yaz bence 😂😅 Bende öyle dedim kendimiz çekeceğiz ama özel bir şey olsun. Daha önce paylaşmıştım burada. Tek fark yakada baş harfleri istedim ben işleme olarak yaparız dediler bakalım inşallah güzel bir şekilde gelir 🤲🏻

Fiyatlar nerelerde peki özel bişe ya çok pahalı mı

Valla hastane icin aldm birinjn videosunda izlemistim aman berbat olsa ne 30 tlydi 2 gun idare etsin yeter😂

Kaymaz ya sanmam 2 gün idare etsin yeter zaten 😕
Sen bilirsin kuzum hastane ortamında peluşlu bir şey giyemem bende ondan dedim yıkasam da içime sinmez. Ama iki günü geçirsin yeter diyorsan olur bence. Bir de wc banyo işini de düşün sen normal doğum olursa banyo senin için iyi olacaktır. Yani yine de suya dayanıklı bir şey yanına al evde vardır

Ağdadan diye düşünmüyorum ama fitili hâlâ kullanıyosun belki ondan böylr Bi doku oluşmuş olabilir mi ki
Fitili hala kullaniyorum 34 e kadar devam dediler keske bir kez artik gece agizdan alsam cok fark varmidir aceba agdayi kendim gormeden yapiyorm ya aynayla belki ter cektim o yuzden de olabilir yeni olusmus kucucuk sivilce gibi agda isini biraktm ya ben mahvediyodum yarn randevu aldm insallah sorunsuzca hallolur da

Sen bilirsin kuzum hastane ortamında peluşlu bir şey giyemem bende ondan dedim yıkasam da içime sinmez. Ama iki günü geçirsin yeter diyorsan olur bence. Bir de wc banyo işini de düşün sen normal doğum olursa banyo senin için iyi olacaktır. Yani yine de suya dayanıklı bir şey yanına al evde vardır
Olmadı bir tane yedek alirim normal terliklerimde var evde cünkü ama hastanede dus almam ben ya😕

Ya olabilir bi tırstım vajinaya yakın yerde olunca patlarsa felan al direk enf kaynagı bi o eksikti🤨
Aman hiç bir şey olmaz kendi haline bırak. Çok seyreltilmiş sirkeli su ile yüzeysel yani sadece su dök. Ben hamilelikte de bir kere yaptım. Tahriş olmuş kaşınıyordu filan hemen dindirdi.

Aman hiç bir şey olmaz kendi haline bırak. Çok seyreltilmiş sirkeli su ile yüzeysel yani sadece su dök. Ben hamilelikte de bir kere yaptım. Tahriş olmuş kaşınıyordu filan hemen dindirdi.
Kasınma felan yok hafif agriyor sadece neyse cok umursamıyim dedigin gibi

Fitili hala kullaniyorum 34 e kadar devam dediler keske bir kez artik gece agizdan alsam cok fark varmidir aceba agdayi kendim gormeden yapiyorm ya aynayla belki ter cektim o yuzden de olabilir yeni olusmus kucucuk sivilce gibi agda isini biraktm ya ben mahvediyodum yarn randevu aldm insallah sorunsuzca hallolur da
Mide bulantısı ve felaket uyku yapıyo oral alımda biliyorsun 🥺
Ben aşımın üzerine 2 hafta geçmesini bekliyorum tam bağışıklığım oluşsun diye. Sonra bende giderim heralde. Ama angelbaby29 kuzucumdan sonra az tırsmadım değil 🙈

Olmadı bir tane yedek alirim normal terliklerimde var evde cünkü ama hastanede dus almam ben ya😕
Belli olmaz normal doğum yapacak olsam alırdım ben. Faydası olurdu. Bir de özel hastane de olacak demi. Bir şey olmaz ayakta duş almaktan. Tabii sen bilirsin ama en kötü tuvaleti kullanırsın bu terlikle zor olur. Hatta bence bunu sadece fotoğraf çekimi için kullanırsın kuzum

Mide bulantısı ve felaket uyku yapıyo oral alımda biliyorsun 🥺
Ben aşımın üzerine 2 hafta geçmesini bekliyorum tam bağışıklığım oluşsun diye. Sonra bende giderim heralde. Ama angelbaby29 kuzucumdan sonra az tırsmadım değil 🙈
Gece alsam.belki hissetmezdm inan fitilden de sıkıldm hic ara vermedm ben bastan beri korkuyorum deli gibi gün aşırı dustayim 2 haftaya bir agda yapiyorum enf kaynagı olmasn diye korkudan agdadan evet onu dusundum nolur nolmaz randevu oncesi yaptiraym da bakim dedim evde de yapiyorum ya alışıgm insallah bisey olmaz

Belli olmaz normal doğum yapacak olsam alırdım ben. Faydası olurdu. Bir de özel hastane de olacak demi. Bir şey olmaz ayakta duş almaktan. Tabii sen bilirsin ama en kötü tuvaleti kullanırsın bu terlikle zor olur. Hatta bence bunu sadece fotoğraf çekimi için kullanırsın kuzum
Evet insallah özelde de bilmiyorum ki o an neyi göstericek aklimi celdiniz baska terlik daha götüreyim😅

O yüzden sordum özel yapım şeyler pahalı oluyor ya 😐 olsun almışsın öyle deme minik pandalar güzel güzel pozlr versinler 🤗
Allah razı olsun kuzum inşallah nasip olur 🤲🏻 Bunları saklamak istiyorum Allah ömür verirse. Annem kardeşimin bir iki parça eşyasını saklamıştı yenidoğan. Şimdi evlendi kardeşim belki bebişi olacak inşallah 🤲🏻 Vereceğim diyor. Bende öyle anı kalsın istiyorum iki türlü de. Erkekler pek anlamaz gerçi 🤭😂 benimkini de saklamış olsa çok mutlu olurdum. Mesela evlenirken kendi işlediği bir gecelik sabahlığı vardı evlenirken bana verdi çok duygulandım. Hiç kullanmamış çünkü kendi evlerine çıkmamışlar hemen 😑 giyinme fırsatım olmadı ki dedi. Öyle hüzünlenmiştim de. Rabbim o günleri bizlere de göstersin inşallah 🤲🏻

X