2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Çok şükür bişecik de kalmamış ben günlerim yaklaştığında çok heyecanlanıyorum. Beni artık heyecanlandıran şeyler çok az ve tek yönlü sanki bebeklerim olmasa şuan bunalımda olurmuşum gibi hissediyorum harici hiç Bi şeyden mutlu değilim 😟 Ara ara bu durumum artıyo ara ara yok oluyo anlamıyorum
Bende öyleyim kuzum zaten başka gündemim de yok ki. Tek gündemim bebekler. Her şey onlara bağlanıyor.

Ya bende oyleyim varya daha simdiden hayatımı kapladı insallah sag salim kucagımıza da alırız da bugünler gecer
İnşallah kuzum. Ama bu sadece endişe ve tedirginlikten kaynaklı bişe değil. Herkesin hareketi fazla herkes düşüncesiz geliyor bana. Ve kimse bu anlamda en çok da eşim yanımda olmuyormuş gibi hissediyorum. Yine aynı geçeni muhabbetler ama. Ekstra düşünce bekliyorum. Daha çok bağlılık. Ya ne bilim bir sürü şey şımarıklıktan da değil. Normali olsa da kafi. Düşüncesiz ve kendi ailesini düşünen Bi canlıya dönüşüyomuş gibi hissediyorum.

Kızlar şu kahveden denedim geçen gün öyle güzeldi kiii aylar sonra vucuduma giren kahveden midir nedir bilemedim 😋😋😋 şimdi bunu her gün içmesem de içmemde sıkıntı olurmu sizce sonucta paketli ürün ve içindekiler belli kafein oranını da bulamadım içmek te istiyorum 😖😖😖
Bence yine de içme kuzum kahve çikolata ikisinde de kafein var bilmiyorsan oranı içme 🙄

Kizlar bugün karnim çok sert sanki bebek bir noktada toplanmış gibi hafif bel ve kasik ağrımda var kontrolüm yarin size de oluyor mu zaman zaman panik oldum

Kızlar sizce bunlar nasıl fiyat cok cok uygun ikisi 2000 tl

Eklentiler

• Screenshot_20210816-143311_Google.jpg
    Screenshot_20210816-143311_Google.jpg
    133,3 KB · Görüntüleme: 32
  • Screenshot_20210816-143255_Google.jpg
    Screenshot_20210816-143255_Google.jpg
    70 KB · Görüntüleme: 27
Kızlar sizce bunlar nasıl fiyat cok cok uygun ikisi 2000 tl
Cici duruyorlar kuzum fotoğrafta. Fiyat olarak güzel ama gözünle muhakkak gör bazı beyazlar çok kötü oluyor kullanım açısından. Ben dolap almayı düşünmüyorum şu an için. İkea dan şifonyer bakacağım ıvır zıvırları için

Cici duruyorlar kuzum fotoğrafta. Fiyat olarak güzel ama gözünle muhakkak gör bazı beyazlar çok kötü oluyor kullanım açısından. Ben dolap almayı düşünmüyorum şu an için. İkea dan şifonyer bakacağım ıvır zıvırları için
Civilden baktm bunlara be gidip yerinde görmek lazim dedigin gibu

X