2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

İlk 3 ay ve son 3 ay riskli yazıyor hekimimin öneri kağıdında kendi önerileri yani fakat dediğin gibi gebenin durum ve gidişatına göre şekillenir onlar sormadım sormaya da çekindim aklıma geldiğinde açıkçası.
Aslinds çekinecek bisey yok ama biz sormadan uyariyi yapti dr demekki senin uyarilacak bir durumun yok

ya kızlar bugün canım kavun istemişti 1 tabak kavun yedim ve soğuktu şuan karnım agrıyo ishal oldum ve kustum bir kere afedersiniz .kavun ishalmi yapar yada midemi de mi üşüttüm 😞

Hepimiz bekledik ve riske etmek istemeyiz elbet de canım. Her durumda pimpiriklenip burada birbirimize soruyoruz biliyorsunuz. Fakat bu bilmediğim ve bence önemli de bir konu bence, doktora soramadım dediğim gibi sizler de durum nedir diye merak ettim yanlış bişey olsun istemeyiz sonuçta 🙈
Tabıkı ama a herkesın sureci farklı ben bır tık daha korkulu gecırdım bazılarmızda oyleydı
Kendımdekı durum bu skeılde tabıkı herkea kendı dr u ıle alabilir konuyu ele
Burdan ancak herkes basına gelenı yazar
Her ne olursa olsun dr una sor aklına takılanı
Bız komple korktugumuz ıcın hıc sormayı düşünmedik
Sen sor bakalım merak ettım herkesın dr u ne cevap verıcek 🤣 hatta bende sırf meraktan sorayım unutmazsam bıkac gune bende gıderım 🤭

Kızlae şimdi size bişe sorucam. Sağlık yönünden ve doktorumun verdiği bilgi kağıtlarında bişey yazıyor ama ben size de sormak istedim. Çok özel olmazsa; cinsel birlikteliği ne zamandır kestiniz ya da ne zaman başladınız ya da başladınız mı
Doktor başlarda yasaklamıştı sonradan bir şey söylemedi ben yine de uzak duruyorum canım. Riskli mi değil mi bilmiyorum benim içim rahat etmez zaten o yüzden sormadım da

ya kızlar bugün canım kavun istemişti 1 tabak kavun yedim ve soğuktu şuan karnım agrıyo ishal oldum ve kustum bir kere afedersiniz .kavun ishalmi yapar yada midemi de mi üşüttüm 😞
Canım normalde bende öyle etkisi olmaz kavunun ama gebelik öyle bir süreç ki vücut çok hassas oluyor kendini korumaya alıyor yapmış olabilir. Geçende dört günlük yemeği yedim. Basit sebze yemeği idi çekinmedim yani bozuktur filan diye. Rahatsız etti çok fena normalde yapmaz mesela. Gebelikten kaynaklıdır bir şey olmaz endişe etme

Tabıkı ama a herkesın sureci farklı ben bır tık daha korkulu gecırdım bazılarmızda oyleydı
Kendımdekı durum bu skeılde tabıkı herkea kendı dr u ıle alabilir konuyu ele
Burdan ancak herkes basına gelenı yazar
Her ne olursa olsun dr una sor aklına takılanı
Bız komple korktugumuz ıcın hıc sormayı düşünmedik
Sen sor bakalım merak ettım herkesın dr u ne cevap verıcek 🤣 hatta bende sırf meraktan sorayım unutmazsam bıkac gune bende gıderım 🤭
Yok canım sırf meraktan niye sorasn. Ben burda herşeyi çok afedersin kılı tüyü bile konuşabildiğimiz için sordum. Teşekkür ederim yine de.

Hepimiz bekledik ve riske etmek istemeyiz elbet de canım. Her durumda pimpiriklenip burada birbirimize soruyoruz biliyorsunuz. Fakat bu bilmediğim ve bence önemli de bir konu bence, doktora soramadım dediğim gibi sizler de durum nedir diye merak ettim yanlış bişey olsun istemeyiz sonuçta 🙈
Transfer nasıl oldu hersey bitti😂doktorum bu konuyla ilgili hicbisey demedi aslında sormakta istemedim zaten hic rahat edemem istemem de nolur nolmaz diye esimde aynı fikirde olunca hic sormuyorum doktora

Kızlae şimdi size bişe sorucam. Sağlık yönünden ve doktorumun verdiği bilgi kağıtlarında bişey yazıyor ama ben size de sormak istedim. Çok özel olmazsa; cinsel birlikteliği ne zamandır kestiniz ya da ne zaman başladınız ya da başladınız mı
Transfer sonrası 12. Haftaya kadar yasak demişti canım doktorum.. Sonrasını durumuna göre değerlendiriyorlar sanırım. şükürler olsun şimdiye kadar kanama vs bir problem yaşamadım, haftaya 12. Hafta kontrolümde soracağım doktora bence artık sorun yok diyecek, bir kere deneyip nasıl hissettiğime bakarım ona göre ilerleriz diye düşünüyorum şahsen ben kendi adıma. Risksiz bir hamilelik geçiriyorsan ve fitili fln bıraktıysan 12. Haftadan sonra bir sorun olacağını düşünmüyorum..

Kavun mideni bozmuş olabilir canım, beni de karpuz kötü yapıyor.. Ama ishalini takip et

Transfer sonrası 12. Haftaya kadar yasak demişti canım doktorum.. Sonrasını durumuna göre değerlendiriyorlar sanırım. şükürler olsun şimdiye kadar kanama vs bir problem yaşamadım, haftaya 12. Hafta kontrolümde soracağım doktora bence artık sorun yok diyecek, bir kere deneyip nasıl hissettiğime bakarım ona göre ilerleriz diye düşünüyorum şahsen ben kendi adıma. Risksiz bir hamilelik geçiriyorsan ve fitili fln bıraktıysan 12. Haftadan sonra bir sorun olacağını düşünmüyorum..
Teşekkür ederim canım. Sen nasılsın

X