2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Üzüldüm cnm nasipten ötesi olmuyor ama ben hamile kalamiyorum deme ben 4 denemede hamile kaldım diğer üçünde kimsayal bile göremedim kan değerim üçünde de 0.1 çıktı inan ki genetige gönderilebilir elinden geleni yapiyorsun sen devam et rabbim sevindirecek senide kendine kızma sakin biraz dinlen rahatla sonra yola devam olana kadar ins olacak
İnşallah kuzum inşallah 🤲🏻 çok teşekkür ederim destekleriniz için

Baya toparladım canım çok şükür. Halsizlik biraz fazla, ama zaten hastalanmadan önce de halsizdim ben hamilelikten, hastalıkla arttı biraz. Onun dışında pek bişi kalmadı, şükürler olsun ki öyle yüksek ateş nefes darlığı fln yaşamadım.. Tek endişem karantina bitse de bebeği görsek 🙄

Baya toparladım canım çok şükür. Halsizlik biraz fazla, ama zaten hastalanmadan önce de halsizdim ben hamilelikten, hastalıkla arttı biraz. Onun dışında pek bişi kalmadı, şükürler olsun ki öyle yüksek ateş nefes darlığı fln yaşamadım.. Tek endişem karantina bitse de bebeği görsek 🙄
Çok şükür kuzum sevindim. Halsizlik 14.haftaya kadar çok oluyor zaten kuzum hastalık olmasa da. İnşallah sağlıkla gidip görürsün az kaldı. Sen iyiysen o da iyidir 🤲🏻🍀

Çok şükür kuzum sevindim. Halsizlik 14.haftaya kadar çok oluyor zaten kuzum hastalık olmasa da. İnşallah sağlıkla gidip görürsün az kaldı. Sen iyiysen o da iyidir 🤲🏻🍀
Ayy gördüm gördümm 😍 Öğlen proluton yaptırmak için Covid acile gitmiştim, şehir hastanesinin kadın doğum covid bölümü de varmış meğersem(5 gün öncede aynı yerde iğne vurdurdum oysaki, o zaman kimse yönlendirmemişti), acildeki doktor oraya gidin bebeğe de baksınlar dedi..Çok şükür, o kötü ultrasonda bile kıpır kıpır oynuyordu 🐒😀
O kadar rahatladım ki, oynamasını görünce şok oldum zaten, hiç beklemiyordum🙈
Yalnız covid acil o kadar kalabalıktı kii, ilk gittiğimde kimse yoktu, tatil dönüşü herkes covid anladığım kadarıyla..

Ayy gördüm gördümm 😍 Öğlen proluton yaptırmak için Covid acile gitmiştim, şehir hastanesinin kadın doğum covid bölümü de varmış meğersem(5 gün öncede aynı yerde iğne vurdurdum oysaki, o zaman kimse yönlendirmemişti), acildeki doktor oraya gidin bebeğe de baksınlar dedi..Çok şükür, o kötü ultrasonda bile kıpır kıpır oynuyordu 🐒😀
Yalnız covid acil o kadar kalabalıktı kii, ilk gittiğimde kimse yoktu, tatil dönüşü herkes covid anladığım kadarıyla..
Yaaa harika haber 🤩 kuzum benim minnağım maşallah sana sürpriz de yapmış çok sevindim kuzum çok şükür. Ah ah maalesef çok hızlı yayılıyor ☹️

Ayy bi de ordaki asistan doktorla mücadele ettim- zaten herkese aksi aksi davranıyorlar, en gıcık olduğum şey devlet hastanelerinde- hemşire nasıl bakacaksınız diye sordu vajinal dedi. Dedim vajinal istemiyorum, karından bakalım.. Gözlerini kaydıra kaydıra yalnız bu haftalarda karından tam görünmeyebilir kalp atışı alamayabilirim dedi, ben de şimdiye kadar hiçbi doktorum vajinal bakmadı, ben iyimi göreyim istiyorum sadece detaylı muayene istemiyorum, görünmezse önemli diil kontrole gideceğim zaten dedim.. Size yazı imzalatmamız gerekiyor o zaman dedi, peki dedim( hiçbişi de imzalatmadılar) somra daha karından bakar bakmaz o kadar belliydi ki hareket ettiği, şans işte görünmez görünmez görüneceği tuttu şimdi diyo 😀 devlet hastaneleri zor arkadaşlar, allah herkesin yardımcısı olsun

Ayy bi de ordaki asistan doktorla mücadele ettim- zaten herkese aksi aksi davranıyorlar, en gıcık olduğum şey devlet hastanelerinde- hemşire nasıl bakacaksınız diye sordu vajinal dedi. Dedim vajinal istemiyorum, karından bakalım.. Gözlerini kaydıra kaydıra yalnız bu haftalarda karından tam görünmeyebilir kalp atışı alamayabilirim dedi, ben de şimdiye kadar hiçbi doktorum vajinal bakmadı, ben iyimi göreyim istiyorum sadece detaylı muayene istemiyorum, görünmezse önemli diil kontrole gideceğim zaten dedim.. Size yazı imzalatmamız gerekiyor o zaman dedi, peki dedim( hiçbişi de imzalatmadılar) somra daha karından bakar bakmaz o kadar belliydi ki hareket ettiği, şans işte görünmez görünmez görüneceği tuttu şimdi diyo 😀 devlet hastaneleri zor arkadaşlar, allah herkesin yardımcısı olsun
Ah ah bayramda bende gittim çok kötü bir cihazdı minicik ekranı vardı ben göremedim zaten. Doktor normal görünüyor dedi de çok şükür biraz rahatladım. Maalesef kuzum ya imkanlar gerçekten kısıtlı devlette ☹️

Cok ama cok sevindim bununla gelmis gecmis olsun insallah🥰

benim 5.haftada başladı 10+4e kadar kanamam oldu proluton kullanmadım kullandığım ilaçlara devam ettim sadece kendiliğinden bitmiştir kanama ben 17.haftama girdim hiç belirtim yok salı günü kontrolüm var hiç bulantımda olmadı ağrılarım oluyordu onlarda bitti sanki içim bomboş karnımda büyümüyor gibi hissediyorum 9.haftada bir belirtin olmaması normal kontrolün ne zaman
Cok tşk ederim biraz içim ferahladı çarşamba gidicem en baştan beri kaosla gecti imtihanım şimdi birden belirti kesilince endişelendim kalbimi durdu diye korkuyorum

Usg cektırdınız mı? Kanama alanı var mıydı? Hamıleleık belirtisi aramayın psıkolojı yı baglıyor bırazda
Ama kesıldı ıse guzel haber ınsallah tekrarlanamZ
Karın kaslarınızı zorlayacak sekılde yatıp kalkmaktan bıle sakının ıcerıde kanama alanını tetıkleyecek hıc bısey yapmayın bolbol sıvı alarak ıstırahat edın
Cok tşk ederim kese arkasında vardı yat dedi doktorum en baştan beri hep yatıyorum birden kesilince belirtim olmayınca korktum

yaa😍 çok sevindim canın senin ve bebişin iyi olmasına💓

Şu maskesiz dolaşıp hele hele kapalı mekanlara girenlere hakkımı helal etmiyorum 🤬 lambur lumbur adam fırına daldı maskesiz.
Ahh kuzum sen cok dısarı cıkmıyorsn bide baska yerleri görsen cene altı bile yok artık kesilen cezalar noldu anlamıyorum kesinlikle hakkimi helal etmiyorum böyle dikkatsizlere

Ahh kuzum sen cok dısarı cıkmıyorsn bide baska yerleri görsen cene altı bile yok artık kesilen cezalar noldu anlamıyorum kesinlikle hakkimi helal etmiyorum böyle dikkatsizlere
Aynen ben çıkmadığım için eşim söyleniyordu bu kadar anlamıyordum. Hem işletme sahibine hem adama cırlamak geldi içimden 🙄 yolda sigara içenlere filan normalde de sinir olurdum şu dönemde hiç katlanamıyorum. Yasaklansın ya sınırlı yerde içsinler. Nefesinin karıştığı dumanı içime çekmek zorunda mıyım 😤

X