2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

İnanmıyorum ...Yani bende dayanamayıp 8 gün geçtikten sonra gittim test yaptırdım 10.08.2020 tarihinde 1,2 çıktı. bende hiç test falan yaptırmıyorum. Umudumu yitirdiğimde şimdi eski yazılara dönüp baktım ve senin yazını gördüm. İnşallah..bende bekleyeceğim biraz..:))

hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun senin ve tüm anne adaylarının:)

Allah razı olsun kuzum benim inşallah rabbim o sevinci yaşatır ve sağsalim bir sürece başlayıp atlatırız cümlemize rabbim evlat sevincini versin

Allah gönlüne göre versin inşallah canım. Ben hamileyim sana da nasip etsin Rabbim

Allah gönlüne göre versin inşallah canım. Ben hamileyim sana da nasip etsin Rabbim
Amin canım sana 2 sorum olacak.
1.si Senin kanda bhcg bakıldığında kaç çıktı?
2.si 9.gün kanda test yaptıktan kaç gün sonra pozitifi gördün. Cevaplarsan çok sevinirim. İyi güzel dileklerin için teşekkür ederim.. İnşallah...sevgiler..

Allah razı olsun balım dua et oğluşum gelsin inşallah. Sorularını cevaplayayım. Bizim ilişkimiz ovulasyonda piki gördükten sonraki açılmayı görünce oldu canım. Tek ilişkiyle hamileyim. İlk kan testi yaptırdığımda adetime 6gün vardı. İlişkimin 9.günüydü negatif çıktı. Ama kasık ağrım falan devam ediyordu. 2gün sonrası kaset test yaptım çook silik 2. Çizgiyi gördüm kimse inanmadı ama ben inanıyordum. Bu arada adetime 5gün vardı. 2gün sonrası yaptık kaset test yine silik çizgiyle pozitifi yine inanmadılar. Gördükleri 2.çizgiyi hamilelik çizgisi olarak baz almadılar. Adetime 3gün vardı. Dün de işte kan verdim adetime 1gün kala 140çıktı.başka sorun varsa sorabilirsin

Kanda ilk tahlilin kaç çıkmıştı.

Bu arada Allah hayırlısını versin inşallah.. Sağlıklı sıhhatli doğup büyüsünler.. KAlbinden ne geçiyorsa rabbim onu senin için hayırlı etsin..

Kanda ilk tahlil değerin neydi? Birde hamilelik belirtilerinden hangileri var..

Arkadaslar gebeligin ilk zamanlari akinti oluyormus bazi annelerde..sizde ne zaman? adete kac gun basladi..

Merhaba kızlar bende 6+1 ile nisan annesi olucam inşallah bugün kalp atışlarını duyduk eşimle harika bir duyguymuş allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba kızlar bende 6+1 ile nisan annesi olucam inşallah bugün kalp atışlarını duyduk eşimle harika bir duyguymuş allah isteyen herkese nasip etsin inşallah
Merhaba ay ne güzel ilk kalp atışı haberi geldi gözünüz aydın darısı başımıza. Sağlıkla alalım inşallah hepimiz mucizelerimizi

Benim akıntı 5. Haftadan sonra başladı.
teşekkür ederim cevapladığınız için... bende hiç bir belirti yok.. sadece 1 hafta önce vucut sıcaklığım 38e kadar çıktı halen 37nin üzerinde.. ne bi akıntı var ne bir ağrım.. hiç bişey yok... daha adetime 4-5 gün var.. halen idrar testlerinde çıkmıyor...beklemedeyim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…