2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Canım sen adetine kaç gün kala öğrendin

Ben adetin üstünden 3 gün geçe test aldım evde yaptım pozitif çıktı canım. Şimdiki testler 1 gün geçtikten sonrada çıkarıyo gebeliği. Sen test yapmadınmı daha? Gecikmen olduysa yap bence

Daha çok erken ama kan tahlili için bence. Çünkü benim yerleşme kanaması tam adetten 1 hafta önce olmuştu yani rahme yeni düşmüş oluyor. Adetini bekle derim ben.

Ben adetin üstünden 3 gün geçe test aldım evde yaptım pozitif çıktı canım. Şimdiki testler 1 gün geçtikten sonrada çıkarıyo gebeliği. Sen test yapmadınmı daha? Gecikmen olduysa yap bence
Yok balım adetime 6gün vardı işte bugün itibariyle. Testte kan da negatif çıktı. Kanama falan da olmadı

Yok balım adetime 6gün vardı işte bugün itibariyle. Testte kan da negatif çıktı. Kanama falan da olmadı
Adet olmana daha 6 gün varmı? Yoksa adetin üstünden 6 günmü geçti? Onu anlayamadım canım ben. Adetin gelmesine 6 gün varsa eğer testte pozitif çıkmaz zaten 1 hafta daha beklemen lazım test için.

Adet olmana daha 6 gün varmı? Yoksa adetin üstünden 6 günmü geçti? Onu anlayamadım canım ben. Adetin gelmesine 6 gün varsa eğer testte pozitif çıkmaz zaten 1 hafta daha beklemen lazım test için.
6gün var balım henüz gelmedi batım. Korunmasız ilişkimin üzerinden ise 9gün geçmişti. Yumurtlama günümde değerlendirme yapmıştım

6gün var balım henüz gelmedi batım. Korunmasız ilişkimin üzerinden ise 9gün geçmişti. Yumurtlama günümde değerlendirme yapmıştım
Ben korunmasız ilişkiden 2 hafta sonra test pozitif çıktı bekle bence biraz daha. İnşallah tutmuştur.

Merhaba bende 2 gün önce karın ağrısı ile gittim meğer hamileymişim beta 466 cıktı sizin kaç çıkmıştı
Ben evde gebelik testi yaptım pozitif çıktı. Doktora falan gitmedim kan testi yaptırmadım. Hamilelik belirtilerime dayanarak test yaptım garanti olsun diye hamile olduğumu anlamıştım. İlk dr kontrolümüz eylül 2 de.

15 Ağustos test günüm inşallah canım

Az önce sen sanıp başkasına yazdım. Bol bol uzan iyice tutunsun bebişler. Güzel haberlerle gümbür gümbür kalp atışlarını duyar gelirsin inşallah En geç benim kontrolüm galiba 2 eylülde 8+5 olacak bebeğim.

Arkadaşlar merhaba, inşallah bende 2021 nisan anneleri arasında olurum:) bi kaç gün sonra sanırım belli olur, bende sonucu size aktarırırım. prolaktin hormonu yüzünden 1 senedir bende bebiş bekliyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…