2021 Nisan Anneleri Paylaşım Alanı

Merhabalar hayırlı olsun , bende inşallah kese görmeye gideceğim 12 Ağustos da. İnşallah boş gebelik değildir

Benim belimde çok ağrı vardı ama şuan ki aşamada geçti. Daha keseyi görmedik heyecanla onu bekliyoruz

Bende yeni öğrendim idrarda silik çizginin ardından hcg değerim 70 çıktı. Rabbim nasip ederse ilk olacak. Heyecan hat safhada. 2021 nisan anne adayları olarak hepimizin gözü aydın☺☺☺
Ya maşaallllah inşallah keseyi ve kalp atışını da hayırlısıyla görürsünüz çok heyecanlı

Herşeyin hayırlısı olsun bizde 2 buçuk yıldır istiyoruz rabbimden tüp bebek denedik 2. Deneyişimizde tuttu keseyi görmeyi bekliyoruz. İnşallah sizde mutlu haberi alırsınız

Arkadaşlar merhaba, inşallah bende 2021 nisan anneleri arasında olurum:) bi kaç gün sonra sanırım belli olur, bende sonucu size aktarırırım. prolaktin hormonu yüzünden 1 senedir bende bebiş bekliyorum..
Çok geçmiş olsun. Bizde sprem kalitesi azlığı ve amh değeri azlığı yüzünden 2 buçuk yıldır bekledik rabbim nasip ederse en son değerim 182 çıkmış çarşamba keseyi görmeye gideceğiz

Herşeyin hayırlısı olsun bizde 2 buçuk yıldır istiyoruz rabbimden tüp bebek denedik 2. Deneyişimizde tuttu keseyi görmeyi bekliyoruz. İnşallah sizde mutlu haberi alırsınız
Teşekkürler canım ama sanırım hamileyim zaten

Merhabalar hayırlı olsun , bende inşallah kese görmeye gideceğim 12 Ağustos da. İnşallah boş gebelik değildir
İnşallah canım boş gebelik geçirdim bundan önce ve kürtaj oldum çok korkuyorum. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız. Benim ilk kontrolüm 2 eylulde 8+5 olacak o gün.

İnşallah canım boş gebelik geçirdim bundan önce ve kürtaj oldum çok korkuyorum. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız. Benim ilk kontrolüm 2 eylulde 8+5 olacak o gün.
Rabbim tekrar yaşatmasın inşallah benim ilk kese kontrolüm 12 ağustosta 2 hafta 8 günlük olacak

Ya çok sevindim , kesin sonuç ne zaman ☺
Tatlım küçük bir yerde oturuyorum. İlçemizde virüs hat safhada batıma 1-2gün var biraz daha geçsin diye düşünüyorum kan vereceğim. Ama yaptığım kaset testte sanki pozitifi gördüm. Belki yarın giderim kan vermeye

Merhabaaa ben de 25 temmuzda 5. Gün çift embriyo transferi yaptırdım Allah'ıma şükürler olsun hamileyim cuma günü 5+1 oluyorum kontrolum var inşallah keseyi görürüz ve sorunsuz ilerler herşey. Herkesi tebrik ederim rabbim sağlıkla kucaklarımiza almayı nasip etsin

Kizlar selam sanirim bende nisan anneleri arasina girdim bugün test yaptim 6 gun gecikince hic ummuyordum cunku oglum daha 8,5aylik yarin kan vereceğim bakalim.saglikla sihhatle gelsin miniklerimiz

Hayırlı olsun sağlıkla doğsunlar inşallah

Kizlar selam sanirim bende nisan anneleri arasina girdim bugün test yaptim 6 gun gecikince hic ummuyordum cunku oglum daha 8,5aylik yarin kan vereceğim bakalim.saglikla sihhatle gelsin miniklerimiz

Selam ay bebeğin daha çok küçükmüş beraber büyüyecekler ne güzel hayırlı olsun. Sağlıkla doğsunlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…