2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Dün cvs yaptırdım. Bir problem olmadı çok şükür. Bayramda önce ön sonuç çıkacak dört gözle bekliyoruz siz ne yaptınız?
Çok sevindim sorunsuz geçmesine Allah sağlıklı sonuçlar nasip etsin inşallah ben daha gitmedim canım 9.haftadayım araştırıyordum bir yandan bem hala cvs ile amniyosentez arasındayım dr lar ne diyecek bakalım

Canım benim doktorum da kalp atışına göre kız tahmininde bulunmuştu ama detaylı ultrasonda perinatolog kesin erkek dedi.

Aaaa ilk defa bir doktorun bu teorilerden biri üzerine böyle yorum yaptığını duydum

Nasıl bi his bilmiyorum ama bugün bi ara durdum kalp atışı gibi bişeyler hissettim ama benim değil galiba çünkü çok hızlı atıyo bebeği mı hisettim acaba
O göbek atımı nefes alma pıt pıt oluyor. İki oğlumda sabaha karşı oynadı oynama diyoruz ya bişey dürtüyor seni açık açık anlıyorsun zaten o bambaşka

Canım benim doktorum da kalp atışına göre kız tahmininde bulunmuştu ama detaylı ultrasonda perinatolog kesin erkek dedi.
Kaç atıyordu sızın
Aaaa ilk defa bir doktorun bu teorilerden biri üzerine böyle yorum yaptığını duydum
Aynen bıde benım drum yorum yapmaz kolay kolay yanı. Ama demek 140 üstü olarak degılde çok daha yüksekse kız dıyor. Bızım 160 bıze hıc demedı böyle bırsey

Kilo almadım artık her hafta tartılıyorum Eğer ki hazımsızlık kabıxlık varsa bir de çok koşturup bacaklarım şişse 500 gram bile artıyor geçen haftaya göre 100 gram eksik çıktım.. zaten Ramazan bitsin yürüyüşe çıkacam en azından psikolojik olarak temiz hava falan rahatlıyorsun

Hayırlı olsun o zamaaaaan Bir daha değişmez inşallah

Hayırlı olsun sağlıkla kavuş bebegıne inş

O göbek atımı nefes alma pıt pıt oluyor. İki oğlumda sabaha karşı oynadı oynama diyoruz ya bişey dürtüyor seni açık açık anlıyorsun zaten o bambaşka
Bayramda hissettirir artık kendisini diye düşünüyorum 16 .haftaya gircez o zaman bakalım ilk defa da yaşadığım için bu duyguları çok merak ediyorum hayırlısı

Bayramda hissettirir artık kendisini diye düşünüyorum 16 .haftaya gircez o zaman bakalım ilk defa da yaşadığım için bu duyguları çok merak ediyorum hayırlısı
İlk gebelikse 16 erken canım 20-21 stres yapma neden hissetmiyorum die darısı başımıza artık tatlım

Çok geçmiş olsun canım şimdi nasıl oldun?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…