2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben en başından beri reflü yatağında yatırıyorum korkularımı azalttı kendisi sağlı sollu yatırdığım için de kussa bi yanlara akıyor. Bir de sanırım boğulma riskleri iyice azaldı…

Canım tereyağı sür mucize gibi bir şey

Aaaa nasıııııl? İlk kez duydum. Ay dibimizdeki bu kadar basit ulaşılır, her evde olan bir şey etki ederse mucize olur valla. Bilgi için sağol. Peki gerçek tereyağı mı yoksa şu paketler Teremyağ falan olur mu? Ay kendi sorduğuma kendim güldüm yalnız

Ben hep sutyensiz dolaştım birkaç gün yara olcak gbi oldu iki arkadaşımda hemen hava aldır dedi...uzanmadim tabiki evde öyle vakitmi var. Atletimin içinde sallanıp durdular ama iyi geldi

Aaay yok güzelim mümkün değil, çamaşırsız veya uçları sürekli sürtünerek mümkün değil. Ooooy düşününce bile bak kötü oluyorum

Bi tavsiyeydi uç ile emzirirken kendi ucun iyileşene kadar alışır mı ki oğlun acaba yara geçmeden tekrarlıyor anladığım kadarıyla zor olmalı geçmiş olsun

Yaaaa evet malesef zor. Bir de acı eşiğim düşük olunca daha da zor

Yaaaa uuuuf cidden ya, sorma!! Ay düşünsene, hamile kalmaya bile uğraşırken mesela sorun erkekte diyelim. Kadında sorun yok. Ona rağmen bile yapılan edilen her işlem kadına yapılıyor, çeken yine kadın

Ben en başından beri reflü yatağında yatırıyorum korkularımı azalttı kendisi sağlı sollu yatırdığım için de kussa bi yanlara akıyor. Bir de sanırım boğulma riskleri iyice azaldı…
En mantıklısı Almak şart oldu zaten bizim de yanlara doğru akıyor yine de riske atmıyım.bime gelmişti galiba burda da yazılmıştı keşke o zaman alsaydım

Aaay yok güzelim mümkün değil, çamaşırsız veya uçları sürekli sürtünerek mümkün değil. Ooooy düşününce bile bak kötü oluyorum
Ben eski bi tişörtün meme ucuna denk gelen kısımlarını kestim evde öyle dolaşıyorum 2 gündür hava alsın diye. Bi şeye değince dayanılacak gibi değil benim de. Yarıklar oluştu resmen.

Kızlar merhaba, biraz üşütmüşüm sabahtan beri pert haldeyim. Parol içiyorum biraz fayda ediyor sonra sar başa..aferin vari bir sey içmeliyim, sağlık odağındaki doktor içme dedi..bu şekilde bebeğe de geçer korkusundayim. Hasta olup ilaç kullanan oldu mu aramızda ?

rahat oluyor efil efil
Burada Sibelim84 yazmıştı hava alması lazım diye. Onu da deniyorum bakalım. İnşallah işe yarar. Bu da işe yaramazsaTereyağı var sırada
Yarıyor.benim yara olduğu zaman gece üstsüz yatıyordum bir iki saat hava aldırıyordum daha çabuk iyileşti.çamaşırsız durmaya o kadar alıştım ki biraz sarkma oldu olmasaydı böyle gezmeye devam ederdim

Dene cnm birkac gun sürekli havalandir gelişmeleri yaz ins toparlarsin
Teşekkür ederim. Geçer artık inşallah En çok bu süreç yıprattı beni
Günün büyük bir bölümünde havalandırıyorum bakalım. Siz krem vs herhangi bir şey de kullanmış mıydınız havalandırdığınız süreçte? Sizin ne kadar sürede iyileşti? Artık ağrısız acısız bir şekilde emzirebilmek istiyorum ben de. Hiç geçmeyecekmiş gibi gelmeye başladı
Evet sarkma olmasa alışınca rahat gerçekten

Benim kızımda kakasını yapmak için yada gazını çıkarırken çok kişiyi bunun için dr.hiçbir şey önerdi mi size? Biogaia elimde bitti yenisini alsam acaba rahatlatır mı bağırsakları

Geçmiş olsun canım ben yalnızca 1 parol içmiştim.Nane limon yap bol bol iç ıhlamurda olur.Çabucak toparlamışsın inş.

Benim kızımda kakasını yapmak için yada gazını çıkarırken çok kişiyi bunun için dr.hiçbir şey önerdi mi size? Biogaia elimde bitti yenisini alsam acaba rahatlatır mı bağırsakları
Canım ben bugün maflor aldım .Burdan biri yazmıştı çok iyi bir probiyotik diye bugün doktorumuza sordum kullan dedi bagırsakları düzenliyormuş inşallah bizede iyi gelir .

Canım ben bugün maflor aldım .Burdan biri yazmıştı çok iyi bir probiyotik diye bugün doktorumuza sordum kullan dedi bagırsakları düzenliyormuş inşallah bizede iyi gelir .
Aa öylemi inşallah iyi gelir canım bi kaç gün kullandıktan sonra bana da yazarsan sevinirim.Olumlu sonuç alırsanız bizde başlayalım.☺

Aaay geçmiş olsun

rahat oluyor efil efil
Burada Sibelim84 yazmıştı hava alması lazım diye. Onu da deniyorum bakalım. İnşallah işe yarar. Bu da işe yaramazsaTereyağı var sırada

Bir de gümüş suyu var deneyeceğim.. A aysebasar önerdi onu da.. bir eczaneye sordum şimdilik daha, yoktu orda.. bulamadım daha..

Bazen lansinoh krem sürdüm. baktım geçirmiyor baya yarık ve ucu kopuktu silikon uçla gezmeye başladım.içinde süt birikiyordu göğüs ucumu büyük ölçüde iyileştirdi.kullanmadığım zamanlarda havalandırğım zamanlarda da ucuna sütümden sürüyordum.1 hafta böyle kullandım yara iyileşti ucundaki yarıklık küçüldü silikonu kullanmayı bıraktım.sadece havalandırıp sütümden sürdüm 1 hafta 10 gün de böyle sürdü anca iyileşti biraz zaman alıyor.madecassol hemen iyileştiriyormuş ama her emzirme sonrası karbonatlı suyla silmek lazım.uğraşırım derseniz bunu da deneyebilirsiniz

Teneffus Zili nin bebeğinede ishal yapmıştı yanlış hatırlamıyorsam

Ben öyle düşünmüştüm ama dr.hayır biz bunu ishal durumlarında veriyoruz dedi.Bizde bakteri de çıktı tabi sebep olmuş mudur bilemiyorum. MutluBulut_ siz gaz için mi kullanıyorsunuz?

Kizlar kusura bakmayin gec yaziyorum. Dun kotu bir gundu gece acaba ilactan degilde baska bisey mi diye korktum. Bu sabah asi olmak icin saglik ocagina girrik ilk kizimdan hatirliyordum hasta oldugunda asi vurulmuyor soyledim once doktora muayne olmami soyledi. Doktor once hayir ondan olmaz dedi sonra muayne edince ara ver bakalim verme bir kac gun dedi. Hemsirede verme bir kac gun dedi. Tekrar verirmiyim bilmiyorum yavas yavas duzeliyor insallah. İnternette fazlasiyla bu durumu yasayan var hatta bir doktor kabiz olan bir bebege vermis bunu. Tekrar denerniyim bilmiyorum
Bu gecede insallah atesi cikmaz.

Bu calpol şurupmu bebeklere şurup verilirmi ateş vardı bizim dr gittik 36 çıktı inat yaptı resmen evde 37 38 çıktı oraya gidince 36 fitil vermiş dr ben hayatta sokamam da eşim yaptı bida artık yükseldiği zamanlar yapar ben şurup daha kolay olur diyodum ama bilemedim bebeklere verilirmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…