2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Günaydın kasım anaları

Dün çok zor bir gündü hiç memeden ayrılmadı bütün gün yapışık gezdik. Duştan sonra da bir kızılca kıyamet pertim çıktı.surekli emdiği için memede süt kalmadı bir de ona sinirlendi krizli bir akşam yaşadık. Gece 20.45 gibi emzik vermeyi akıl ettim 5 saat uyumuşuz kesintisiz. Sonra kısa kısa uyandı uyudu hep.

Bugün bir aylık oldu oğlum artık doğurduğum gün daha dün gibi aklımda zaman ne hızlı geçiyor. Günler yavaş aylar hızlı geçiyor sanki

Emzik canmış meğer ya ,benimde kurtarıcım oldu

Geçsin günler uykuları düzene binsin açlıktan uykuya dalamiyrolar herhalde benimde akşam sutum vardi bol su ictm bugün uyudu çok şükür ben uyuyamadım ama 20 ilk diş çektirdim boynum tutulmuş gibi hareket edemiyorum anwestezi yan etkisi oluyor bende

Bizim de gündüzümüz gecemiz kabus gibi geçti delirmek üzereyim.Emzik de almıyor keşke alsa biraz rahatlar..Derdini anlamamaktan kafayı yicem.
Bir arkadaş atakların olduğu haftaları tablo olarak atmıştı, hangi sayfadaydı kaydeden var mı

5 saat mi masallahhhhh darısı başıma ama emzik almıyor malesef
Geçmiş olsun cnm benimde dis sıkıntım var antibiyotik kullanıyorum haftaya işlem yapulcak. Anestezi sonrası emzirdin mi herkes farklı şey soyluyor

Masallah canim 600 gram almaliydinen az almis bizimde 2. Ay icin saglik ocagi 4 ocakta cagirdi. Biz sadece 1 haftalikken gittik sonra bilgiyi telefonla verdim oda kaydetti asiyida hastane yapmisti
İyi bari sevindim Geçmiş olsun sizede.daha iyi iki kere git gel olmamış
benimki de her ağlamada memede iş güç salladım.sıkma canını bu aylarda su gibi geçecek.bence arkadaşın yazdığı doğru bir tek doymak için değil de rahatlamak içinde memeyi kullanıyorlar ama fazlaca yorulan biz oluyoruz kıyabilsem emzik vericem

Benim Dr 2 saat emzirme diyor sütümü de sağıp atmıyorum 2 saat sonra emziriyrm bi yan etki görmedim

Evet canim ucunde de doktor farkliydi ama 3. Doktor en iyisi cıktı şükür

İstanbul canim sen ? İnsallah usumesinler hic elin alismitir o zaman baglamaya
Antepteyim canim tayin ile geldik malum buralar daha sıcak o yüzden sordum sana soğuk bi yerde misin diye istanbul daha soguktur tabi .evet twk elle yapabiliyorum oglum sagolsun cok cok gec yürümüştü az taşımadim onu

Emzik canmış meğer ya ,benimde kurtarıcım oldu
Öyleymiş canım yaa daha tam alıştı diyemem alışma asamasindayiz inşallah tam alışır
Geçmiş olsun canım geçiyor günler bir gün gelecek aaaa ne ara büyüdü diyeceğiz

Kızlar dün akşamdan beri pertim çıktı üşüttü heralde sancısı oluyo alttan gaz kolay çıkaramıyo çıkarınca da kokulu çıkarıyo masaj da yaptırmıyo ağlıyo bi de sürekli meme istiyo veriyorum 10 dk sonra kıvranmaya başlıyo uykuya dalamıyo her türlü şekli denedim sadece ayağımda sallayınca duruyo az bişey uyuyo sallamayı bırakınca uyanıyo emzik te başlarda alıyordu bikaç gündür almıyo ne yaptıysam almadı midesi bulanıyo damaklı kauçuk emziği bırakınca yuvarlak uclu silikon aldım onu tutmadı şimdi philips avent deneyecem o da olmazsa bibs kauçuk yuvarlak ucluyu alicam emzik emmeyince zor oluyo elleri hep ağzında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…