2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Hoşbuldum kurabiyem

Kız Allah seni emi alsaydın keşke randevu neyse bakalım pazartesi kalp atışını da görürsün hem
Bizim burda randevu bulmak mucize gibi bişey. Kaç defa aradım hastaneyi randevu için ayın 30 na var dediler. Bende erkenden gider sıra alırım dedim ama ne şans ki doktor yok

Kızlar günaydın herkese bugün transfer hariç 3. Günüm. Hamis arkadaşlar hatırlamıyorum siz nasildiniz ben sanki transfer olmamış gibi hissediyorum kendimi yani bir farklılık hissedemiyorum ☹
Canım ilk günler kasık ağrısı yaşadım ben. Ama 5. günden sonra falan hiç bir şey yoktu. Bende transfer olmamış gibi hissediyordum. Hatta dedim tutmadı yine. 8. günü idrar yapayım da neyse artık öğreneyim dedim. o zaman gördüm pozitifi. hiç arama birşey herkes farklı çünkü. az daha sabret. strese sokmamaya çalış kendisini..

merhabalar. ben ilacı 10. haftaya kadar kullandım. Ama çok rahat bulabiliyordum. Belki bu aralar sorun yaşanmaya başlamıştır. 2 haftadır kullanmıyorum ben çünkü.

Ah ne güzelll.. Yine bir oğluş haberi.. Çok sevindim canım. Yaa bende tatlıyı sadece rahatlıkla yiyebiliyorum. dedim kesin erkek biri:)

Çokk şahane duygular.. Ve bu duygular giderek daha da güzelleşerek artıyor. Sağlıklı devam etsin inşallah gelişimleri canım.

Kızlar günaydın...Dün inanılmaz kötü oldum. Benim çok şiddetli migren ataklarım oluyor. En son geçen ay tutmuştu. Dün yine tuttu. Resmen testere ile sağ tarafımı kesiyorlar. Birde üstüne dün 2 kez çıkardım. Ağzıma tek lokma atamadım. Ki boş midem olmasına rağmen yine çıkardım. Boğulacak gibi oldum. Birde migren bir yandan bastırdı. Oturdum 1 saat ağladım acımdan. Ne yapacağım hiç bilmiyorum

Şükürler olsun canım o korku ve endişe bizden ne zaman gidecek bilmiyorum ki değişmezse inşallah kız rabbim hepimizin gönlüne göre versin hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

Allah yardımcın olsun canım o migren ağrıları çok pis bende yok ama iki defa hastanelik oldun senin dediğin ağrılardan bide hamilelikte ayrıca zor migren bulantıda yapıyır insanda doğal çözümler bulmalısın onun için

Yaaa Ne guzel bi haber canim mashallah

Maşallah bi dahakine kalp atışlarınıda dinlersin inşallah

Hadi gözün aydın

Çokk şahane duygular.. Ve bu duygular giderek daha da güzelleşerek artıyor. Sağlıklı devam etsin inşallah gelişimleri canım.
Cok teşekkür ederim kızlar allah razı olsun rabbim hepimize sağ salim kucagımiza almayı nasip etsin inşallah ya bu arada her muayene sonrası benim lekelenme artıyor şükür bebeklerin etrafı temizdi icerde kanama alanı yoktu amanerden geliyor bu lekelenme anlamıyorum acaba geçirdiği aparattan mi neyse ki cok şükür kırmızı yada pembe değil o yüzden yadaartık alıştığım icjn cok korkutmuyor bu lekelenme artık beni ☺

Bugun benim de 4. Günüm canimm inşallah bebisim tutunmustur ya Allahim inşallah bir ağrım yok öyle hani ama inşallah bebisim ağrısız tutunmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…