2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Yaa MaşaAllah SübhanAllah ne güzel olabilir mi ya
Benim tek embriyo idi ikiye bölünmüş canım bizde çok şaşırdık ilk 11 gün değerim 340 gibi biseydi ikincisi 3 4 gün sonra gittim 2400 felandi sonra 1 hafta sonra mi ne keseye gittiğimde iki tane gözüktü çok şükür 4 ayimiza girdik insallahh seninde ikizdir ama inan biz hiç beklemiyorduk çok şaşırdık nasibinde varsa olur seni çok iyi anlıyorum hep tedirginsin kaygilisin inan bu bizde hala devam ediyor Dr dün gittim her gittiğimde ağzına bakıyorum iyi şeyler soylicek mi diye Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almamızı nasip etsin sen duanı et Rabbime bırak ama her zaman iyi şeyler düşün karnını okşayıp Kelime-i Tevhid getir güzel düşün güzel olacak korku kaygı hepimizde var onu atamayiz ama güzel düşünmekte bizim elimizde her daim güzelliğe odaklan

Yaaaaa sağlıkla gelsin paşamız
Yaa teyzesi yesin onu çok sevindim çok

Benim de tek transferdi. 10.gün değerim 405 çıktı. İkiz olmasından çok bi sıkıntı var ihtimali verdim. Amin teşekkür ederim herşey nasip kısmet. Siz zaten aynı yollardan geçtiğiniz için anlıyorsunuz beni. Rahatım elhamdülillah Rabbim nasıl dilerse öyle olur. İlk zamanlar ister istemez endişe kaygı oluyır. Şimdi daha iyiyim. Güzel düşünüyorum. Size de destekleriniz için çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun

Tedaviye göre değişir ama ben 12. Hafatya kadar kullandım

Hadi hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin PaşanBu sene erkek senesi sanki herkes erkek haberi veriyor
Hadi bir tane de benden olsun paşalara bir paşa daha geliyor Nasipse bir erkek bebek de bizden geliyor her ne kadar gönlümuz kızdan yana olsa çok şükür Hepsi sağlıkla gelsin

Kızlar ikiz olupta cinsiyet öğrenen var mı Biz dün kontroldeydik 13 haftalık üst üste binmiş benimkiler biri göstermedi diğeri de hareketliydi Dr çok uğraştı ama göremedi bir dahaki kontrole kaldı Tek yumurta ikizi bu arada Dr dedi ki birini görsek zaten digeride aynidir

Rabbim her daim yüzünü güldürsün canım

Hayırlı akşamlar canlarım. Yarın kese için doktora gidecektim biliyorsunuz. Ama bilin bakalım ne oldu. Hastanenin çalışanları doktorları grevde yani yarın kadın doğum kapalı. Artık pazartesiye kadar beklicem. Her işte bir hayır vardır. Sonu güzel olsun inşaAllah

Canım. Ya valla bende kız diodum sana AA sasirtti bebiş sağlıkla gelsin kuzum hayırlı evlat olsun demek tüm tezler boş bende çok tatlı yioyrum bı kere turşu çekti canim bakalım supriz yapiolar baksana
Aynen tezlere inanmayın sürpriz yapıyorlar Allah razı olsun canım

Sağol canım valla pes peşe erkek haberlerini veriyoruz paşalar çoğalıyor sağlıkla gelsin yavrularımız sevinçli ben sen aramızda 1 er gün var cinsiyetlerde aynı maşallah

Ya ben o tek yumurta ikizlerini yerim ne güzel Allahım artık bi dahaki görüş gününde öğrenirsin canım hayırlısı sağlıklı olsun minikler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…