2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Ya ben o tek yumurta ikizlerini yerim ne güzel Allahım artık bi dahaki görüş gününde öğrenirsin canım hayırlısı sağlıklı olsun minikler
Teşekkür ederiz teyzemizzSenin paşanda hayırlı olsunn sağlıkla kucağına al canımm 3 hafta sonra kontrolümüz sağlıkla inşallah varalım o güne bekleyeceğiz zaten 13 yıl beklemisim

Yaaaa ne güzel haberler alıyoruz böyle
Paşalar çoğalıyor
Sağlıkla gelsinler inşallah

Canım bende tanıdıklardan buldum hep bende sana yardımcı olurum haber ver bulursam kargolarım sana

Teşekkür ederiz teyzemizzSenin paşanda hayırlı olsunn sağlıkla kucağına al canımm 3 hafta sonra kontrolümüz sağlıkla inşallah varalım o güne bekleyeceğiz zaten 13 yıl beklemisim
Sağol canım amin inşallah sağlıklı olsunlar da miniklerimiz çok şükür 13 yıl sonra mucizelerin geldi sürprizli bebe seninkiler ya maşallah

Kızlar sizin başınıza geldi mi hiç akşam üstünden beri eğilirken gobegimin sağ alt tarafı bişey cekio ağrı gibi deil böle eğilirken otururken bişe çekmesi gibi başına gelen varmi

Bacılar nasılsınız benim bugun kontrolum vardı 5+4 tuz bugün veeee minnosların kalp atışı başladı dr gösterdi ama dinletmedi haftaya dinliycez inşallah yaaa o ultrasonda o kıpırtıyi görünce aglayasim geldi allahım isteyen bekleyen emek sarfeden bütün bütün kadınlara bu duyguyu yasatsin tedaviye başlayamayanlara tez zamanda normal yolla nasip etsin cok duygulandim cokkk

Maşallah bi dahakine kalp atışlarınıda dinlersin inşallah

Hadi gözün aydın

Ya çok şükür cnm hadi bakalım prenses geliyor galiba

İnşallah canım benim Sakinlik daha iyi kuzum artık koşturmaca bitti ya vücut yorgunluğunu atıyordur. Rabbim müjdelerle sonuçlandırsın
Canım galiba 7. Haftadan sonra bırakmıştım ben. Sonraki kontrolünde sor doktora ona göre stok yap olmadı yakın şehirden falan getirtir eczacılar

Nasıl yaa erkek mi iyice baksaydı doktor ya öyle emin doğmuştu ki içime vay be hislerim beni aldattı
Şaka Bi yana sağlıkla gelsin canım benim gözün aydın valla ilk hamişimiz Ssevincli erkek dedi başı çekti galiba topikçe takip ediyoruz seni kesin benimki de erkek haha
Vee bir oğlan annesi daha gözün aydın canım benim sağlıkla büyüsün sağ salim gelsin valla ilk sırada sizler varsınız hepinizinki erkek
Anamm kim gelmiş hoş geldin minnoşum
Anaa nasıl ya e randevulu hastalara bakmıyorlar mı ya
Kızlar sizin başınıza geldi mi hiç akşam üstünden beri eğilirken gobegimin sağ alt tarafı bişey cekio ağrı gibi deil böle eğilirken otururken bişe çekmesi gibi başına gelen varmi
Benim bazen göbek çevresinde bahsettiğine benzer bir ağrı oluyor. Çok oturamıyorum yani arkama bir şey yaslayıp oturuyorum öyle olunca. Galiba bebiş içeriyi kendine göre düzenliyor düşünsene elini çenesine koymuş plan yapıyor içeride
Yaa ben onların minik kalplerini severim yaaçok şükür canım benim inşallah böyle müjdeli güzel haberlerini alırız her zaman sağlıkla büyüsünler minikler
Çok şükür canım gözün aydın. Her kontrol öncesi Bi ayrı korku sarıyor insanın içini sonra her şey yolunda olunca Bi sonraki kontrole kadar rahatlıyoruz biraz da olsa hadi bakalım oğlan anneleri çoğunlukta galiba hiç kız haberi yok seninki de sonradan fikir değiştirmezse ilk piyimses olacakinşallah sağlıkla sıhhatle gelsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…