2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Denemedim hiç canım ama rahatlatır heralde normalde zaten çok seviyorum ayranı dün akşam yaşadığım farklı biseydi su bile içmeye korktum
Canım aralarda birden daha fazla bulanio benim mide yanmam oluodu sadece geçen hafta bulantidan kalkamadım hormonla alakalı dir senin daha büyük ara zamanlarda bulantı artabiliomus okumuştum endişelenme bebiş iyidir kuzum

Doktor da biliyor başına geleceği
Aynen canım sağlıkla gelsin bakalım anneler hisseder diyorlar ama ne bilim hislerimiz de karıştı herkes bişey diyince öyle tabi kuzum her randevunun ayrı Bi önemi var ayrı Bi heyecanı var. Biraz büyüyüp kendini hissettirdiği zaman içimiz biraz daha rahatlar diye düşünüyorum

Hadi minnoslari gör kuzum güzel haberler getir bize inşallah sağlıkla buyusunler
Allah razı olsun kuzum inşallah
Erken olabilir ama en azından minnoşları görürsün Bi tanışın bakalım keyifleri yerindedir inşallah
Kız tanıştık ki biz benimkiler sabırsız apar topar hastanelik ettiler ya kendilerini göstermek icinbenim dr dabi umut işte başlayacakmış kalp atışına

İnşallah kuzum sağlıkla hepimiz kucağımıza alalım . Evet valla doktorum beni tanıdı bilio bı hafts yicem kendimi geçen hafta oleydi buraya bile yazamadım dediğin gibi biraz daha buyuseler rahatlariz belki

Allah razı olsun kuzum inşallah

Kız tanıştık ki biz benimkiler sabırsız apar topar hastanelik ettiler ya kendilerini göstermek icinbenim dr dabi umut işte başlayacakmış kalp atışına
He doğru ya kız kafa kalmadı unuttum sağlıkla büyüsünlerrr
İnşallah kuzum sağlıkla hepimiz kucağımıza alalım . Evet valla doktorum beni tanıdı bilio bı hafts yicem kendimi geçen hafta oleydi buraya bile yazamadım dediğin gibi biraz daha buyuseler rahatlariz belki
Aynen sesin soluğun çıkmıyordu hele. İnsan ister istemez aklına takılıyor kuzum ya. Peki sen guatr için gidiyor musun ilaca devam mı

Yaa aşk olsun . Alemsin ha. Napayım kolay yoldan ulaşmadık normal yani
Çok haklısın canım benim gerçekten kolay gelmedik buralara hepimizde o takıntılar oldu seni çok iyi anlıyoruz
Ben bile bazen bulantim oluyor tmm sorun yok diyorum bi gün hic bulantim yok yorgun degilim acaba yolunda gitmeyen bisey mi var diyorum
Hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza alalım o zaman rahatlıcaz
Sende cuma günü birazdaha rahatlicaksin inşallah ❤

He doğru ya kız kafa kalmadı unuttum sağlıkla büyüsünlerrr

Aynen sesin soluğun çıkmıyordu hele. İnsan ister istemez aklına takılıyor kuzum ya. Peki sen guatr için gidiyor musun ilaca devam mı
Her hafta ilaçların üstünden geçtik işte oskopar. Fitil devam tiroid ilacını sordum hayır onu gebeliğe kadar devam dedi hatta arada test yaptığımızda yükselirse ilacida yukseltcez dedi halbuki düşük ama gebelikte artıomus okumuştum benimde artio değer başından beri bilio ilaçsız artio demekki sende öyle birden die bırakma kuzum bnce cunku gebeliktede artio Muş

Gözünüz aydın olsun canım.
Çok sevindim her şeyin yolunda olmasına.
Benim 14 hafta oldu, o stres bitmedi hala.
Daha da biteceğini umut etmiyorum.

Gözünüz aydın olsun canım.
Çok sevindim her şeyin yolunda olmasına.
Benim 14 hafta oldu, o stres bitmedi hala.
Daha da biteceğini umut etmiyorum.
Saol canım şükür bin şükür Siz baya buyudunuz yine mi bitmio stres asıl ben dusunuom bı ay nasi geccek kaçamak ta yaptırmıo başka bı yere gosteriyim eşim bekletcek bı ay ya ben geceleri acikiorum her gece kalkiorum kilo da alma dedi öle bişe de yemiorum meyve atiorum kendimi frenlemesem herşeyi yicem

Kızlar günaydın herkese bugün transfer hariç 3. Günüm. Hamis arkadaşlar hatırlamıyorum siz nasildiniz ben sanki transfer olmamış gibi hissediyorum kendimi yani bir farklılık hissedemiyorum ☹
Günaydın canım evet normal hiç bişe hissetmiodum belirti yok die ya iki ya üç ağlamıştım o bebekten mis sonra kana leke gelmedi die tutmadı adet ağrısı var di hatta kahve sigara alcaktim sonuçtan sonra onu planlamistim yani inan bende hissetmedim bişe kuzum kendini de dinleme kimi hissedio kimi benim gibi bişe olmuo sağlıkla sımsıkı tutunsun inşallah annesine

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…