2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Rabbim dualarını kabul etsin kuzum belirti arama bu süreçte kafanı oyala internetten biseyler okuma beslenmene dikkat et dinlen ağır bisey sakın yapma suyu da bol bol iç
Aminn hepimizinkini insallah canim sürekli su içiyorum sevmiyorum ama zorluyorum kendimi tavsiyelerin için teşekkür ederim canim benim aynen dediğin gibi yapmaya çalışıyorum

Amiiiiin canım, inşallah can olsun.
Olsun, görmesen de önemli değil. Tabi koymuşlardır kız.
Benim de ikisinde de bacaklarım titremişti.
Zangır zangır ama, zor durdurdular.
Hadi bakalım, bundan sonra stres yapmadan karnındaki bebeğin keyfini çıkarın.

Evet, hemen çek foto koy letgoya.
Anca satılır.
Ben hemen almak istemiyorum, onun yerine altın alıyorum her ay.
Bence de yeter canım, dolabı bebek odası için değil de genç odasını düşünerek al.
Beşikler kalkınca dolaba yatak uydurursun.
Alttan yatak çıkan ikili yataklar var.
Veya ranza olabilir ileride.
Daha az yer kaplar.

Aminn inşallah canım Eşim diyorki yine kafana takacak bisey buldun
Sol bacağım birden titredi canim sonra derin nefes almaya başladım bacağımı durdurdum

İlerisi için o kadar düşünmüyorum. Evi büyütürüz belki
Şöyle bebeklik zamanlarını geçirecekleri beşik yeter diye düşünüyorum.
Bende daha mobilyaları almam.
Altın çok arttı alamıyoruz valla
Ufak ufak belki kıyafetlere başlarım 20.haftadan sonra yada bilmiyorum hiç.

Giderek herşey uçuyor bende diyorum ufaktan alalım biseyleri eşim biraz daha bekleyelim diyor yılbaşından sonra daha da artacak herşey hayırlısı artık. Araba ne aldın sen canım fikir olur banada

Bu model aldım canim 1300 liraydı gecen hafta bu hafta 1800 olmus

Niye acıdı ki o kadar sıkışıktın dimi. Ya da dediğin gibi uzun süre birliktelik olmadığı için acımıştır. Şimdi yok dimi ağrın sızın

Niye acıdı ki o kadar sıkışıktın dimi. Ya da dediğin gibi uzun süre birliktelik olmadığı için acımıştır. Şimdi yok dimi ağrın sızın
Normal birliktelikle de ağrıyor canim ama bence kurulunda vardi yani ağrıdı öyle.
Aslında 1.5 litre su içtim (daha önceki 2 denemem de yarım litrede biraz fazla içerdim sıkışık olurdum )bu sefer sıkışıklığım geç oldu yani stresli yaptım anlamadimhemşire baktı orta derecede sıkışıklığıniz doktor hanım gelince birdaha bakalim dedi 5 dakika sonra geldi doktorum baktı yeterli dedi herhalde o ince çubuk düz dursun die sıkışık istiyorlar
Bende işte eğer şeyse biraz daha su içeyim dedim hemşire hayır hayır zaten uygun olmazsa biz serum ile hemen dolduruyoruz dedi. Siz kafanıza takmayın dedi
Yukarı odama çıktım yarım saat sonra patlayacak gibi oldum 40 50 dakika zor dayandım sapsik gibi aşağıda gelmedi yukarıya çıktım geldi

O zaman stresle de kasmışındır kendini kuzum. Benimde iki aşılamam da öyle çok acımıştı hatta ağlayacaktım
Baya içmişsin kuzum Dr zaten ultrasona bakıp yeterli diyorsa yeterlidir o. Bende 40 dk falan dayanmıştım odaya çıkınca. Dizi film stoğu yaptın mı bakim kendine,

Yok canim ben çok dizi film izlemeyi sevmiyorum gün içerisinde evde olduğum zaman hiç televizyon bile açmıyorum eşim ile akşam geldiğinde izliyorum hiç bakmadım onun için 2 gün kadar otelde dinlenelim dedik hemen yola çıkmayalım die.
Burada gruba bakıyorum şimdilik hep
Eve geçince artık oyalanacak biseyler bulurum bir küçük yavru minnosum var kedim onunla oyalanirim umarım
Az önce baktım bi 6. Gün embriyosu ne zaman tutunur die .48 saat içerisinde deniliyor ama

Aynen 48 saat içinde ya da ilk 3 günde sanırım tutunuyor bizde otelde kalmıştık iyi düşünmüşsün canım hem yemek telaşın da olmaz güzelce dinlenirsin ben ilk gece baya uyuyamamıştım

Kıyafet baktın mı canım
Bide beşik olarak sizler neler düşünüyorsunuz kızlar. Henüz erken ama hem fikir için hem de cidden her şey çok zamlanıyor. Çok zamlanmadan almak lazım
Kıyafet olarak daha almadım zibin aldım çorap aldım.
Anne yanı beşik aldık oda bu model cnm

Evet 48 saat içinde tutunuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…