2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kizlaarr hepinize hayırlı sabahlar 🤩🤩 Allah nasip ederse beklenen gün geldi 🙈🙈Bugün saat 10.30 da klinikte olun saat 12. 30 gibi transfer işleminiz olur denildi. Lütfen bana dua eder misiniz
@Tureed Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye @Ilaymilya Nefes0858 Nefes0858 ozn_srk ozn_srk @nilozgul I iklime_06 @KunFeyekun18 hayrunnisa85 hayrunnisa85 Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi

Ve diğer arkadaşlarım ...🥰
Guzel hamis anneler dualarınıza talibim 🤲🤲🤲Hepizin ağzına sağlık Allah razi olsun hepinizden de 🤗🤗
ahh canımm hayırlısı olsun sizin için.. içini ferah tut lütfen. seni bırakmayacaktır. sımsıkı tutunacaktır.

Valla canım taburcu oldum gece devam etti pembe kırmızı arası sonra ertesi gün kahverengiye döndü hala devam ediyor perşembe kontrol var o gun inşallah güzel seyler duyarım cok korkuyorum
İnşallah canım benim o lekelenmeler korkutuyor insanı ya. Bende de ara ara oldu artık lavaboya gitmeye korkar hale gelmiştim. İnşallah sağ salim geçsin bu günler sen bol bol suyunu iç rahim kasılmarını önlüyormuş

Kizlaarr hepinize hayırlı sabahlar 🤩🤩 Allah nasip ederse beklenen gün geldi 🙈🙈Bugün saat 10.30 da klinikte olun saat 12. 30 gibi transfer işleminiz olur denildi. Lütfen bana dua eder misiniz
@Tureed Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye @Ilaymilya Nefes0858 Nefes0858 ozn_srk ozn_srk @nilozgul I iklime_06 @KunFeyekun18 hayrunnisa85 hayrunnisa85 Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi

Guzel hamis anneler dualarınıza talibim 🤲🤲🤲Hepizin ağzına sağlık Allah razi olsun hepinizden de 🤗🤗
Allak kolaylık versin yardımcın olsun.Simsiki tutunsun İnşallah 🥰İçini ferah tut güzel düşün sonu da güzel olacak inşallah 🙏

Hayırlısı olsun inşallah canım ❤

Bebeğin sımsıkı tutunsun annesine inşallah 🤲🏻 elini karnına koy ve bol bol konuş hiç olumsuz bişey düşünmek yok

Haklisin canım farkındayım ama yine de iki hafta iki gün onde bu hafta da üç gün geri deyince istemsizce düştü modum hep diolar bı hafta önde geride önemli deil ama beni düşün 🥰🥰 çarşamba inşallah güzel seler duyarım sonra 4 hafta bekle gecmicek 😂🤗
İnşallah duyacaksın canım, merak etme. 😊

Canım son dakikaların.
Dualarımız seninle.
Transfer esnasında gözünü ekrandan ayırma, ben ilkine gözüm kapalı girmiştim. 🙈
Bu sefer bebeğimin rahme ilk düştüğü anı gördüm, harika bir şeydi. 🥰
Çıkınca da muhakkak yaz bize. 😉

Canım dualarımız seninle bebisini al gel Rabbim hayırlısı ile sana sımsıkı tutunmasını nasip etsin inşallah 🤲🤲 Rabbim kolaylıklar versin sonu güzel olsun 10 günlük süreci heyecanla beraber geciricez 🥰🥰

Tam kesinleşsin de canım, ondan sonra başlarız inşallah. 😊
tabi tabi.. :) takıldım öyle. bende inşallah Allah nasip edip her şey yolunda giderse 20.haftadan sonra falan başlarım diye düşünüyorum. birde bizim evde çok iş var. 2+1 ev. odanın biri de dolu. eşyalara yer bulmak lazım napıcaz bilmiyoruz. oda minnacık birde.

Selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür bugün güzel haberler alacağımız bir gün olsun inşallah 🤲 benimde bu perşembe kontrolüm var 3 hafta sonra bebeğimi gorucem merak ediyorum çok büyümüştür şimdi 🥰🥰 doktor 1 ay sonra demişti ama ben 1 hafta önce aldım randevu hem sonuç hem kontrol için belki cinsiyetide öğreniriz ❤❤ teyzeleri sanki bugün mucizem kendini hissettirdi emin olamıyorum ama minik minik bisey oldu göbüşümde sanki içeride balon patlar gibi 🤭🤭🤗🤗

Selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür bugün güzel haberler alacağımız bir gün olsun inşallah 🤲 benimde bu perşembe kontrolüm var 3 hafta sonra bebeğimi gorucem merak ediyorum çok büyümüştür şimdi 🥰🥰 doktor 1 ay sonra demişti ama ben 1 hafta önce aldım randevu hem sonuç hem kontrol için belki cinsiyetide öğreniriz ❤❤ teyzeleri sanki bugün mucizem kendini hissettirdi emin olamıyorum ama minik minik bisey oldu göbüşümde sanki içeride balon patlar gibi 🤭🤭🤗
selam canım.. cinsiyeti öğrenirsin artık diye düşünüyorum. benimde cumartesi günü kontrolüm. zaman geçsin artık diyorum. sanırım normal giderse benimde aylık kontrollere dönecek. karnın belirginleşti mi? bende düşünüyorum bazen karnımda 2 canlı var ne zaman hissedeceğim acaba diyorum.

Selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür bugün güzel haberler alacağımız bir gün olsun inşallah 🤲 benimde bu perşembe kontrolüm var 3 hafta sonra bebeğimi gorucem merak ediyorum çok büyümüştür şimdi 🥰🥰 doktor 1 ay sonra demişti ama ben 1 hafta önce aldım randevu hem sonuç hem kontrol için belki cinsiyetide öğreniriz ❤❤ teyzeleri sanki bugün mucizem kendini hissettirdi emin olamıyorum ama minik minik bisey oldu göbüşümde sanki içeride balon patlar gibi 🤭🤭🤗🤗
Bugün telde arkadaşımla konuştuk oda tam tarif ettiğin gibi dedi. Sanki gaz baloncukları gibi bir şey hissedersen bebiştir demişti 🤭 galiba seninki de başlamış hissettirmeue😍😍

tabi tabi.. :) takıldım öyle. bende inşallah Allah nasip edip her şey yolunda giderse 20.haftadan sonra falan başlarım diye düşünüyorum. birde bizim evde çok iş var. 2+1 ev. odanın biri de dolu. eşyalara yer bulmak lazım napıcaz bilmiyoruz. oda minnacık birde.
Ben de öyle düşünüyorum canım. 😉
6 aydan sonra yavaştan almaya başlarız. 😊
Odadaki eşyalardan fazlaları elden çıkarmak lazım önce, sonra kalanlara yer aramak lazım. 😉

Merhaba canım öncelikle gebeliğin hayırlı olsun. Benimde ilk oğlumda plesanta rahöi kapatıyodu 9 ay boyunca kanamam oldu ama şükür oğlum çok sağlıklı doğdu
Merhaba İnşallah bizde süreci sağlıklı bir şekilde sağ salim atlatırız.Bir çok yerde araştrırdım okuduklarım korkunçtu.Anne ölümü bebek ölümü rahim alınması bir çok faktörden bahsetmişler.Allah yardımcımız olur inşallah.

Odadaki eşyalardan fazlaları elden çıkarmak lazım önce, sonra kalanlara yer aramak lazım. 😉
Valla her şey gittikçe pahalı oluyor. Ben üç beş parça alayım diyorum bu hafta. Hem kız hem erkeğe gidecek tonda bakarım

Kizlaar bebisim transfer edildi 🤩🤩🤩suan odama geldim uzanıyorum 1 saat uzanmaniz yeterli dediler . 41 fatiha okudum inşallah rabbim embriyoma can verir evlad olur bana 🤲🤲🤲Hepinizden Allah razı olsun güzel dualarınız için. hayrunnisa85 hayrunnisa85 canim ekranı görmedim doktora dönüktü 🙈 o spekulum demir alet girince biraz ağrıdı sonrasında işte isim teyiti ile embriyom geldi 😅
Söylemediler koyarken koymuşlardır dmi 🙈😅😅
Ayy Allahim o kadar heyecanlandım ki bacaklarım titredi 🤭insallah güzel sonucumu da yazarım hepinize cookkk teşekkür edrimm

evet ya daha düne kadar hiç bir şey düşünmüyordum da artık düşünmeye başladım. letgo dan satmak lazım bazılarını:) sadece geçen ikeaya gidip şöylece bir dolandık o kadar. minnacık odaya nasıl sığdıracağım yavrucakları bilmem. dolap beşik birde alt değiştirme şeysi aldık mı mobilya olarak yeter diye düşünüyorum. var mı senin fikrin?

Kizlaar bebisim transfer edildi 🤩🤩🤩suan odama geldim uzanıyorum 1 saat uzanmaniz yeterli dediler . 41 fatiha okudum inşallah rabbim embriyoma can verir evlad olur bana 🤲🤲🤲Hepinizden Allah razı olsun güzel dualarınız için. hayrunnisa85 hayrunnisa85 canim ekranı görmedim doktora dönüktü 🙈 o spekulum demir alet girince biraz ağrıdı sonrasında işte isim teyiti ile embriyom geldi 😅
Söylemediler koyarken koymuşlardır dmi 🙈😅😅
Ayy Allahim o kadar heyecanlandım ki bacaklarım titredi 🤭insallah güzel sonucumu da yazarım hepinize cookkk teşekkür edrimm
hadi bakalımm tekrar hayırlı olsun. çift embro değilmi dondurulmuş muydu? kaçıncı gündü birde ? ultrason görüntüsü vermediler mi??ben her defasında koyarlarken ekrandan gözümü ayırmadım. bak bak diyorlardı zaten. :) tramsferden sonra yemeğe gittik biz eşimle :) sonra eve geçtim yattım dinlendim 2 gün işte. sonra tam gaz işe devam:)

X