2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Oyy MaşaAllah onlara sağlıkla gelsinler inşaAllah. Yaa iyi bari ❤️❤️
Allah razı olsun kuzum amin inşallah canım hepsi sag salim gelsinler insallah
Valla nolcak böyle. Çocuk doğuralım derken tımarhanelik Olcam 😅😅
Ya sorma valla 5 gun hastanede yattım dun taburcu oldum gece yine lekelenme oldu bugunde hafig hafif devam ediyor ömrumden ömür gidiyor nasıl bi korku anlatamam yerimden kalkmaya lavaboya gitmeye korkar oldum kabusgibi geçiyor bu aralar 😶benim cok erken başladı kanama lekelenmeler allahım bu korku dolu günler geçse de sağlıklı güzel bi hamilelik geçirelim hepimiz😍🤗🤗😘

Kizlaarr hepinize hayırlı sabahlar 🤩🤩 Allah nasip ederse beklenen gün geldi 🙈🙈Bugün saat 10.30 da klinikte olun saat 12. 30 gibi transfer işleminiz olur denildi. Lütfen bana dua eder misiniz
Tureed Tureed Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ilayumut Ilayumut Nefes0858 Nefes0858 ozn_srk ozn_srk EzgininAnnesi EzgininAnnesi I iklime_06 Fatma_Z85 Fatma_Z85 hayrunnisa85 hayrunnisa85 Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi

Ve diğer arkadaşlarım ...🥰
Guzel hamis anneler dualarınıza talibim 🤲🤲🤲Hepizin ağzına sağlık Allah razi olsun hepinizden de 🤗🤗
Canım benim etmezmiyiz dualarımız seninle kuzum sakin olmaya çalış anın tadını çıkar bebeğini alıp gel kuzum 🥰🥰🤲🤲 kan olsun can olsun evlat olsun sana miniğin Rabbim hayırlı kılsın şimdi gün saycaz bakalım gönlünü ferah tut daha yol uzun hemen test yapma kafanı dağıt internette herşeyi okuma belirti arama ararsan benim geçmiş msjlarimi oku ben tutmadigjna emindim ama hayrunisa içimde kalbi atan bebek var belirtim yok demişti rahatlamıştım gerçekten ole şuanda bile öle a hamileyim demedim arada işaret Ler oldu ama sonra neyse güzel günler seni bekler kuzum al minigini dua edicem canım benim🥰🥰

Allah razı olsun kuzum amin inşallah canım hepsi sag salim gelsinler insallah

Ya sorma valla 5 gun hastanede yattım dun taburcu oldum gece yine lekelenme oldu bugunde hafig hafif devam ediyor ömrumden ömür gidiyor nasıl bi korku anlatamam yerimden kalkmaya lavaboya gitmeye korkar oldum kabusgibi geçiyor bu aralar 😶benim cok erken başladı kanama lekelenmeler allahım bu korku dolu günler geçse de sağlıklı güzel bi hamilelik geçirelim hepimiz😍🤗🤗😘
Kıyamam ya bebekler iyi olsunda. Rabbim yardımcımız olsun gerçekten çok zor. Sonu güzel olsun inşaAllah. Herkeste kanama olur mu ki. Canım ya biz çok özel anneler olacaz ❤️❤️

Canım benim etmezmiyiz dualarımız seninle kuzum sakin olmaya çalış anın tadını çıkar bebeğini alıp gel kuzum 🥰🥰🤲🤲 kan olsun can olsun evlat olsun sana miniğin Rabbim hayırlı kılsın şimdi gün saycaz bakalım gönlünü ferah tut daha yol uzun hemen test yapma kafanı dağıt internette herşeyi okuma belirti arama ararsan benim geçmiş msjlarimi oku ben tutmadigjna emindim ama hayrunisa içimde kalbi atan bebek var belirtim yok demişti rahatlamıştım gerçekten ole şuanda bile öle a hamileyim demedim arada işaret Ler oldu ama sonra neyse güzel günler seni bekler kuzum al minigini dua edicem canım benim🥰🥰
Coookk teşekkür ederim canım benim . İnşallah dediğin gibi embriyom bana can olur evlat olur 🤲🤲 guzel günler yakındır inşallah. 10 gün sonra sevinçten ağlarım inşallah 🙏Ağzına güzel yüreğine sağlık canım 🤗🤗

Kizlaarr hepinize hayırlı sabahlar 🤩🤩 Allah nasip ederse beklenen gün geldi 🙈🙈Bugün saat 10.30 da klinikte olun saat 12. 30 gibi transfer işleminiz olur denildi. Lütfen bana dua eder misiniz Tureed Tureed Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ilayumut Ilayumut Nefes0858 Nefes0858 ozn_srk ozn_srk EzgininAnnesi EzgininAnnesi I iklime_06 Fatma_Z85 Fatma_Z85 hayrunnisa85 hayrunnisa85 Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi
Guzel hamis anneler dualarınıza talibim 🤲🤲🤲Hepizin ağzına sağlık Allah razi olsun hepinizden de 🤗🤗

Ne güzel bi haber 👶🏼 Herşey yolunda gitsin inşallah ♥️ Sakin ol. Herşey çok güzel olacak 🥰 10 günün sonunda mucizenin seninle olduğu haberini alacaksın inşallah 🙏 Bollcaa su iç. Kendini kasma. Prensessin asla unutmaaa 🥰🥰🥰 Dualarım seninle canım benim. Allahım nasip etsin inşallah 🙏🙏🙏🙏

Kizlaarr hepinize hayırlı sabahlar 🤩🤩 Allah nasip ederse beklenen gün geldi 🙈🙈Bugün saat 10.30 da klinikte olun saat 12. 30 gibi transfer işleminiz olur denildi. Lütfen bana dua eder misiniz
Tureed Tureed Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye Ilayumut Ilayumut Nefes0858 Nefes0858 ozn_srk ozn_srk EzgininAnnesi EzgininAnnesi I iklime_06 Fatma_Z85 Fatma_Z85 hayrunnisa85 hayrunnisa85 Denizatidenizyildizi Denizatidenizyildizi

Yaaa canim rabbim rast getirsin inşallah dualarım seninle bebecigi al da gel allahım kimseyi bu yoldan eli boş çevirmesin dualarımdasin 🤗🤗🤗😍😘😘

Ilayumut Ilayumut nın da dediği gibi sanırım kucağımıza alınca geçecek 😁😁
Ama öyle değilmi kuzum başta yumurta oluşacak mi döllenecek mi 5.güne gidecek mi transfer günü çözülecek mi tutacak mi kese oldu mu kalbi attı mi kanama oldu vs vs vs bi sürü sey başından sonuna kadar stres korku rabbim korktugumuza uğratmasin hicbirimizi🤗🤗🤗😍😘

Ama öyle değilmi kuzum başta yumurta oluşacak mi döllenecek mi 5.güne gidecek mi transfer günü çözülecek mi tutacak mi kese oldu mu kalbi attı mi kanama oldu vs vs vs bi sürü sey başından sonuna kadar stres korku rabbim korktugumuza uğratmasin hicbirimizi🤗🤗🤗😍😘
Aynen valla kuzum tee mini minik bir şeyken hatta ortada yokken başlıyor. İnşallah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza bebişleri. Lekelenmen ne durumda gülüm

Yaaa beklenen gün bugün müüü😍😍😍 hadi inşallah sağlıkla tutunsun minnakın. Hayırlı sağlıklı evlatlara nesile olsun sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim 😍 😍 çok heyecanlıııı dimii 😍😍 ama yarın unutuyoruz transfer yok gibi hiç strese girmiyoruz komik videolar izleyip gülüp eğleniyoruz 😍 tabi bol suyumuzu da ihmal etmeyelim 🥰avokado da ye günde 1 tane🥰

Aynen valla kuzum tee mini minik bir şeyken hatta ortada yokken başlıyor. İnşallah Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın hepimiz sağlıkla alalım kucağımıza bebişleri. Lekelenmen ne durumda gülüm
Valla canım taburcu oldum gece devam etti pembe kırmızı arası sonra ertesi gün kahverengiye döndü hala devam ediyor perşembe kontrol var o gun inşallah güzel seyler duyarım cok korkuyorum

X