2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Kızlar selamlar.. Bu miğde bulantısı , çıkarma işi bende bitmedi. Hiç birşey yiyemiyorum. Yani yediklerim çok çok az. Karnım aç miğdem boş ama miğdeye gönderdiğim şey geri geliyor. Neler yapıyorsunuz siz?

Canim ya inşallah bu süreç uzun sürmez doktorunla görüş ilac versin iyi gelir belki

Çokk teşekkür ederim Allah razı olsun güzel dileklerin için hakkını helal et.. Allahım hayırlısını versin bizede
Canım çok üzüldüm Rabbim yüreğine ferahlık versin. Şuan ne desek boş biliyorum elimizden tek gelen şey dua etmek. Rabbim inşallah bi daha hiç bir tedaviye gerek kalmadan tez vakitte hayırlısıyla sağlıkla nasip etsin. İğne ilaçların etkisi vücuttan kolay kolay gitmiyor. İnşallah seni çok bekletmeden gelir mucizen

Görüştüm daha önce. 6.haftadan beri primal dr. ilaç kullanıyorum. Ama yok yani. Olmuyor. Napalım katlanacağım diyorum ama çok zorluyor beni.
Canım çok zor ya benim şükür azaldı ama belli olmuyor. Ben aç kalmamaya çalışıyorum. Bide üşütmemeye çalış üşüyünce de hemen bulanıyor

Çok özel değilse ve söylemek istersen nerede acaba yeri

Canım çok zor ya benim şükür azaldı ama belli olmuyor. Ben aç kalmamaya çalışıyorum. Bide üşütmemeye çalış üşüyünce de hemen bulanıyor
Tam azaldı demiştim geçen hafta daha iyi idim. Bu hafta yine kötü başladım. Bilmiyorum ki böyle arada coşuyor resmen. Herşeyi yemek istiyorum aslında ama ağzıma attığım an geri geliyor.

Tam azaldı demiştim geçen hafta daha iyi idim. Bu hafta yine kötü başladım. Bilmiyorum ki böyle arada coşuyor resmen. Herşeyi yemek istiyorum aslında ama ağzıma attığım an geri geliyor.
Peki her şey mi ağır geliyor canım. Bazı yemekler cidden çok rahatsız ediyor. Kendini gözlemle bakalım

Yemek olarak çok bir şey yediğim yok maalesef. hamur işi daha çok yiyebiliyorum. bir de bisküvi:)
Hamur işi dışarıdansa canım oda fena yapar ya. Poğaçaların içindeki yağlar falan mideni daha çok yakar. Peki yoğurt ile aran nasıl. Ben genelde ayran yapıyorum öyle tüketiyorum onu da minik minik yudumlarla. Deneyebilirsin belki yavaş yavaş düzelir miden

yoğurt yiyorum hatta ev yoğurdu yemeğe özen gösteriyorum. ev işi hamur işi bu arada. süt bal yumurta bunları çok da güzel tüketiyordum ama bugün çok berbat oldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…